Petek asma tavan nasıl yapılır

Petek asma tavan nasıl yapılır

Petek asma tavan nasıl yapılır Petek asma tavan sistemlerin de kullanacağımız iki tip ürün vardır. Bu şeçenekleri anlatmak gerekirse,1. Seçenek kendinden taşıyıcı sistem(gizli taşıyıcı sistem) 2. Seçenek ise T15-24  Sistem Devamı »

Ofis tadilat dekorasyon

Ofis tadilat dekorasyon

Ofis tadilat dekorasyon  Dek-mar inşaat dekorasyon olarak ,İstanbul'da ofis tadilat dekorasyon onarım işleri ile ilgili hizmet veren firmalar dan biriyiz.Bu hizmetlerimizin birinci öncelik anlayışı müşteri memnuniyetidir Devamı »

Ev tadilat dekorasyon

Ev tadilat dekorasyon

Ev tadilat dekorasyon Ev tadilat fiyatları,Ev tadilat fiyatları yaptıracağınız hizmetlere göre ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterebilir.Sağlıklı bir ön çalışma yapılması gereklidir. Daire içi hizmetlerimiz Alçı Devamı »

Salon asma tavan modelleri

Salon asma tavan modelleri

                                                    Salon Asma Tavan Modelleri       Devamı »

Banyo asma tavan modelleri

Banyo asma tavan modelleri

Banyo asma tavan model 1 30x30 Clip-İn Alüminyum Metal Tavan Banyo asma tavan model 2   30x30 Clip-İn Alüminyum Metal Tavan Banyo asma tavan model 3 30x30 Clip-İn Alüminyum Metal tavan 30x30 Alüminyum Devamı »

Alçıpan Müdahale kapakları

Alçıpan Müdahale kapakları

Revizyon Müdahale Kapağı nedir? Revizyon kapağı, genel olarak, ulaşılması gereken yerlere (elektrik kablo ana bağlantılarının olduğu vb. yerlere) monte edilen müdahale kapaklarıdır. Bu müdahale kapakları az bir dokunuşla açılabilen Devamı »

Asma Tavan

Asma Tavan

Asma Tavan  Asma Tavan Tavanınıza sonradan uygulanan dekorasyon ürünüdür. Bu ürünün en çok tercih edilen plaka modelleri; Metal  Ahşap  Galvaniz Taşyünü  Karolam  Ayrıca  En Devamı »

Akustik Asma Tavan Özellikleri

Akustik Asma Tavan Özellikleri

Akustik Asma Tavan Sistem Özellikleri Akustik asma tavanın birbirinden farklı delik bölümlerinin ve de arkasındaki akustik bölgenin yarattığı ses yutma özelliği gelişmiştir. Seçenek  bol olduğundan şık ve estetik akustik Devamı »

Karolam Asma Tavan Özellikleri

Karolam Asma Tavan Özellikleri

KAROLAM ASMA TAVAN Karolam asma tavanlar; ön kısmının vinil, arka kısmının ise alüminyum folyo ile kaplanması sayesinde ses yalıtım, tavan plakaları, nem dayanıklılığı ve kolay montajı ve temizlenebilir olması ile bakteri tutumunu Devamı »

Petek Asma Tavan Özellikleri

Petek Asma Tavan Özellikleri

PETEK ASMA TAVAN Petek asma tavan sistemlerinde estetik ve dekoratif bir açıdan baktığımızda tavanın üst kesimlerine daimi bir kalıp oluşturmanın alternatifi olmasından çok rahat ulaşım elde etmemiz sağlandığından asma tavan rekabetinde Devamı »