30x30 metal asma tavan

30x30 metal asma tavan

30x30 asma tavan üç tip sistem olarak çeşitlilik gösterir.

  1. 30x30 Lay İn (sarkmalı) asma tavan

  2. 30x30 Lay-On (oturmalı) asma tavan

  3. 30x30 Clipin Asma Tavan

Bu 30x30 alüminyum asma tavan sistemi arasında en çok tercih edilen 30x30 klipin tavandır. Bunun sebebi estetik olsa gerek bu sistemde taşıyıcının görünmez olması takılan 30x30 asma tavan paneli sadece kendisini göstermesi göze daha güzel görünür olmasıdır. 30x30 lay on asma tavan avantajı ise panelin üstten oturması ve çıkarılıp takılma kolaylığıdır.

Klipin tavan 30x30 panel boyutları: alüminyum asma tavan 300x300 mm
Standart renkler: mat beyaz, parlak beyaz, metalik gümüş, metalik mat, krom, altın, süper krom, süper altın, açık bej, süper krom lüks.
Talep üzerine: RAL tablosuna göre toz boyalı.

Farklı duvar paneli yüksekliklerine, iklim değişikliğine ve nem seviyelerine sahip odalar için tavan kaplaması seçmek son derece zordur. Bitirme malzemeleri, ayrı seviyeli duvarlar için uygun olabilir, ancak nemi tolere etmeyecek veya montajı zor olacaktır. Ancak metal tavan değil - bu tip 30 30 klipin tavan tüm gereksinimleri karşılar, konut ve kamu binaları için eşit derecede uygundur ve kurulum sırasında fazla deneyim gerektirmez. Malzemelerin avantajlarını, dezavantajlarını ve kurulum teknolojisinin özelliklerini göz önünde bulundurun.

30x30 klipin tavan ile metal tavanları dikkatinize sunuyoruz.

Ana özelliği, paneller arasındaki derzlerde görünür kılavuzların olmamasıdır.

Bu sistem, tasarımcılara ilginç çözümler uygulamak için daha fazla fırsat sağlayan sürekli bir tuval oluşturmanıza olanak tanır.

Ofis, ticari, kamusal alanlar için mükemmel bir çözüm ve konut daireleri ve evler için ideal bir seçimdir. Görünür bir kafesin olmaması, inşaatı görsel olarak kolaylaştırır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.