akustik sünger

Akustik Sünger

Kıvılcımlar, kaynak projenizden kelimenin tam anlamıyla uçuyor veya kayıt stüdyonuzda bıraktığınız tatlı ritimlerden metaforik olarak uçuyor olsun, sizin için soyulup yapıştırılabilen bir ses geçirmez akustik süger vardır. Akustik sünger, çok frekanslı gürültüyü emen, yankılanmayı en aza indiren, akustiği iyileştiren ve sesin kapalı alandan kaçmasını önleyen kurulumu kolay, ses sönümleyici bir yalıtımdır.

Neden Akustik Ses Yalıtım Sünger?

Akustik ses geçirmez sünger, ses dalgalarının tavanlar ve duvarlar gibi sert yüzeylerden yansımasını engeller. Bunun yerine dalgaları emer. Sonuç, pürüzsüz, sessiz ve sakin bir ortamdır. Tamamen ses geçirmez olmasa da gürültüyü azaltan köpük, konutlarda ve ticari alanlarda başka türlü mümkün olmayacak birçok aktivitenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ses yalıtımı için alternatif yöntemlerle karşılaştırıldığında, ses emici sünger kullanmak hızlı ve kurulumu kolaydır. Bütçe kısıtlıysa bu çözüm tam size göre.

Dış kaynaklardan gelen seslerin evinize sızmasını azaltmak için akustik ses geçirmez sünger de kullanabilirsiniz. Bu ses dalgalarının kontrolünü engellemek ve huzurlu bir ortamı yeniden kazanmak için en iyi konfigürasyonu tasarlamaya yardımcı olacağız. Aynı şekilde, ürünlerimizi ergen çocuğunuzun yeni grubunun bir mahalle rahatsızlığı haline gelmesini önlemek için kullanabilirsiniz.

Ticari kurulumlar sonsuzdur. Akustik köpüklerin ihtiyaçlarınıza göre değiştirilmesi kolaydır. Bunları, bir atölye veya garajdan gelen gürültüyü sınırlamak veya yüksek veya tıkırdayan ekipmanın neden olduğu kesintileri azaltmak için kullanın.

İster bir müteahhit ister mimar veya ister gürültü sorununa kullanışlı bir çözüm arayan bir ev sahibi olun, Dek-Mar İnşaat dekorasyona güvenebilirsiniz. Mülkünüzün içinde ve çevresinde gürültüyü en aza indirmek için gereken tüm malzemelere sahibiz.

En sevdiğimiz akustik köpük seçeneklerimizden bazılarına bir göz atın:

Akustik köpük paneller, birçok ortama uygun, uygun maliyetli yalıtım ve gürültü kontrolü sağlar. Ürünlerimiz, yüksek sıcaklık koşullarında kullanım için UL94HF1 yangın derecesine sahiptir. Artan mukavemet ve direnç için Mylar ve Alüminyum kaplamalı ünitelerimiz var.

Mekanlarınıza ilginç, benzersiz bir görünüm katmak için tasarlanmış renkli panellerimiz de var. Bunları, duvar sanatı ve ses yalıtım malzemeleri olarak çift görevi gören bir dekor olarak kullanın. Hem etkili hem de eğlenceli olan akustik köpük paneller için Kömür, Çikolata, Su ve Balkabağı arasından seçim yapın. Tüm panellerimiz size gürültü kontrolünün yanı sıra cereyan, ısı ve neme karşı koruma sağlar.

Elbette akustik köpük ürünlerimizin en büyük faydalarından biri de çalıştırma kolaylığıdır. Hemen hemen herkes köpüğümüzü yerine koyabilir ve ses geçirmezlik yöntemlerinizin kaldırılması gerektiğinde, alanınızı tamamen yeniden düzenlemenize gerek kalmaz.

Ses Yalıtımı veya Ses Emme

Hem inşaat profesyonelleri hem de ev sahipleri, çözdükleri sorunlar önemli ölçüde farklılık gösterse de, çözümler için ses sönümleyici köpüğe bakarlar. Örneğin, kiracılar düşüncesiz komşulardan gelen gürültüyü engellemek isteyebilir ve bir ev binasının bir medya odasında yankıyı önlemek için ses yalıtım köpüğüne ihtiyacı olabilir. İster mükemmel alanı tasarlarken bir mühendisle çalışıyor olun ister tadilatlarınızı tek başınıza hallediyor olun, projeniz için en iyi seçenekler hakkında uzmanlarımızla konuşun. Ekibimiz teknik bilgi almaktan korkmaz ve sağlayabileceğimiz bilgiler, yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için uzun bir yol kat eder.

Ses açısından büyük ancak yankı açısından küçük olan düşük bütçeli bir kayıt stüdyosu için, ‘yumurta sünger" tarzı Kıvrımlı Akustik Sünger Panelimizi denemenizi öneririz. Veya yangın düzenlemelerinin sıkı olduğu ve yüksek ısının önemli olduğu hastane sunucu odası gibi bir alanı ses geçirmez hale getirmek için A Sınıfı Akustik Sünger Panelimiz, inşaat gerektirmeyen mükemmel bir çözüm olabilir.

Akustik Sünger aşağıdakiler için mükemmeldir:

  • Tavan fayansları
  • Hizmet odaları
  • Ekipman muhafazaları
  • Tıbbi tesislerTemiz odalar
  • Bilgisayar odaları
  • Ofisler
  • Silah menzilleri
  • Motor bölmeleri
  • Kompresör muhafazaları
  • Üretim tesisleri

Ses Yalıtımı veya Ses Emici için Akustik Sünger

Sese dayanıklı köpük için en iyi seçimi mi arıyorsunuz? Seni koruduk! Akustik köpük, belirli bir yerde daha iyi bir ses kalitesi için yankıları azaltmak üzere tasarlanmıştır. Bir odayı kaydetmek, sesi kısmak veya tamamen ses geçirmez hale getirmek için en iyi sonuçları elde etmenin harika bir yoludur. Bu çok yönlü malzemeyi bulunduğunuz yere eklemek için çeşitli seçenekler sunuyoruz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.