perlitli sıva alçısı

Perlitli alçı sıva

Perlitli sıva alçısı, perlitli yüksek kaliteli alçı ve tuğla, beton, köpük beton, eski sıva iç mekanlarda taşlama ile mükemmel bir pürüzsüz yüzeye taşlama için Avrupa sınıfı polimer değiştiricilere dayanan elle uygulanan kuru sıva karışımıdır alçı bitirme macunu ile macun.

Perlitli sıva alçısı, geleneksel alçı sıvalarına kıyasla artan ısı yalıtım özelliklerine ve özel mukavemete sahiptir. Bu alçı sıvanın bir başka önemli özelliği, en az bir kez duvarları bu sıva ile düzleştiren dairelerin, yüksek binaların ve kır evlerinin tamircilerinin, evin içindeki duvarları düzleştirmek için başka bir karışımla çalışmayacak olmasıdır: karıştırma kolaylığı, uygulama kolaylığı, elde etmek için işlem kolaylığı duvarların mümkün olan en pürüzsüz yüzeyi ve deneyimli profesyonel ustalar için açık olan kalite, karışım hala alçı formunda olsa bile. Alçı sıva perlit kum ile ısıl iletkenliği 0.34 W / (m • K) 'dir- bu, tuğladan neredeyse 2,5 kat daha sıcak olduğu anlamına gelir. Bu alçı sıvanın duvarlar için önemli bir avantajı,

Başlangıç ​​alçı sıva içindeki genişletilmiş perlit gevşek, gözenekli, gevşek, hafif, dayanıklı bir malzemedir. Perlit yangına dayanıklıdır: uygulama sıcaklığı- -200 ila + 900 ° С. Perlit esaslı alçı sıva, sadece ısı yalıtımı değil, aynı zamanda ses yalıtımı özelliklerinin yanı sıra yüksek emiciliğe de sahiptir. Perlitin kendisi, kendi ağırlığının%400'üne kadar olan sıvıları emebilir. Başlangıç ​​alçı sıvalarındaki perlit alışılmadık şekilde biyolojik olarak kararlıdır: mikroorganizmaların etkisi altında ayrışma ve çürümeye maruz kalmaz, böcekler ve kemirgenler için uygun bir ortam değildir. Ayrıca, alçı sıva içindeki perlit kumu kimyasal olarak inerttir: alkaliler ve zayıf asitlerin etkisi için nötr. Bu Start sıvasında kullanılan perlit, çevre dostu ve steril bir malzemedir, toksik değildir,

Yukarıdaki özelliklerin tümü nedeniyle, perlitli sıva alçısı, özelliklerinde normal alçı başlangıcından daha yüksek bir büyüklük sırasıdır ve sadece duvarda mekanik ve operasyonel yükleri olmayan ısıtmalı odalarda değil, aynı zamanda hafif bir nem etkisi olan ve orta derecede operasyonel olan konut dışı binalarda da kullanılabilir yükler. Aynı zamanda, İsatanbul ve bölgede perlit ile alçı sıva fiyatı sıradan alçı Başlangıç ​​için çok daha yüksek değildir. Buna ek olarak, perlitli sıva alçısı hem duvarın metrekare başına 2 kg tüketimi için hem de alçı son kat macun kullanılmadan hemen boyanabilmesi açısından ekonomiktir.

MİNERAL BAZLARA YÜKSEK YAPIŞTIRMA. KOLAY UYGULAMA VE KAUÇUK. ARTAN GÜÇ VE DAYANIKLILIK. YÜKSEK ANTİBAKTERİYEL ETKİ. ARTAN BEYAZLIK. ISITMA ETKİSİNİ VERİR. DOĞA DOSTU. BAĞLANTI GEREKTİRMEZ.

Perlit ile alçı karışımına tüketimi - 10 kg / m 2 10 mm bir tabaka kalınlığına sahip.
Alçı-perlit harcının hazırlanması için su tüketimi - 0.5-0.6 l / kg.
Çözeltinin duvarların başlangıç ​​seviyelendirmesi için uygunluk süresi en az 1 saattir.
24 saat sonra tabana yapışma mukavemeti (yapışma) 0,3 MPa'dan az değildir.
Başlangıç ​​sıva üzerindeki çalışmanın sıcaklığı + 5 ° ila + 30 ° C'dir.
Su buharı geçirgenliği - en az 0,1 mg / (m • saat • Pa).
Başlangıç ​​alçı sıva ambalajı - 30 kg'lık kağıt torbalar.
Isıtmalı ve ısıtılmamış odalarda iç işler için.

DİKKAT! Malzeme zayıf bir bağlayıcı- alçı taşı içerir. Alçı ve kireç, belirli bir süre sonra, en zayıf mekanik yüklere bile dayanmaz, nem ve dahası suyun etkisinden korkarlar. Kireç ve alçı bazlı malzemeler, uygulama kolaylığı ve hızı nedeniyle, ustalar arasında iyi tanıtılır ve popülerdir, ancak tesisin çalışması sırasında bir duvar kaplama malzemesi olarak olumlu özellikleri nedeniyle değil. Kısa ömürlü ve güvenilir olmayan malzemeler kullanmaktan kaçınmanızı öneririz: alçı sıva, alçı, kireç sıva (Adet), alçıpan, vb. Bir ev inşa ediyorsanız veya KENDİNİZ İÇİN onarımlar yapıyorsanız, çimento sıva almanızı ve duvarları onunla hizalamanızı öneririz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.