Alçıpan Duvar C 75 Profili

Alçıpan Duvar C 75 Profili, üst bölme duvar sistemi metal profiller, hammadde olarak yerli yüksek kaliteli sürekli sıcak daldırma galvanizli çelik şerit kullanır, ileri teknoloji ve haddeleme ve soğuk bükme uygulayarak üretilen yüksek kaliteli bir üründür.

Geçerli kapsam:

- Alışveriş merkezi, otel, ofis binası, konut inşaatı vb. Gibi çeşitli ticari ve sivil binaların iç bölme duvarlarında yaygın olarak uygulanır.

- Farklı özelliklere ve düzenlemelere sahip profiller, yangın önleme, ses yalıtımı ve duvar yüksekliği gereksinimlerine göre farklı kalınlık ve performansa sahip hafif bölmeler oluşturabilir. Saplamanın basit işlenmesi ve basit yapı detaylarının benimsenmesi, sağlam ve güzel kapı çerçevesi ve pencere çerçevesi yapısını oluşturabilir. Alt U kanallarının üst üste bükülmesi, dikey saplamaların düzenlenmesi ve alçıpanın özel montaj yöntemlerinin benimsenmesiyle, çok iyi kavisli duvarlar oluşturulabilir.Hafif çelik yapı ile güçlendirici önlemlerle birlikte asansör şaftında ve kanal şaftlarında uygulanabilir.

Özellikler:

- Korozyona dayanıklı yüksek kaliteli sürekli sıcak daldırma galvanizli çelik şerit, çift taraflı galvanizli grammage100 g / m2'yi aşan 50mm genişliğindeki flanş tasarımı vidaları sabitlemeyi ve eklem çatlağını azaltmayı kolaylaştırır. Yanal flanşlar için kaburga donatı tasarımı saplamanın sertliğini arttırır ve deformasyonu azaltır ve gelenek hafif çelik çerçeveleme bölme sisteminde olduğu gibi yatay destekleme desteğine ihtiyaç duymadan gerekli sertliğe ulaşabilir. Artif eşit olmayan flanş genişliği tasarımı, çıtaların ve çıtçıtların uzatılması için kolaylık sağlar. Kapı çerçevesi gibi takviye gerektiren parçalara uygulanabilir.

- Tamamen ithal edilen İtalyan üretim hattı, yüksek doğruluk ve minimum tolerans sağlar; Türk mimari özelliklerine ve standartlarına göre tasarlanmış geometrik boyutlar.

alçıpan bölme duvar profili

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.