Alçıpan Duvar U 50 Profili

Duvar u Profil

Duvar u 50 Profili tavanda veya yerde kullanıma uygundur. Ayrıca, galvanizli çelikten yapılmış sağlam ve dayanıklı sac metal alt yapı, tek veya çift saplamalı çerçeve, kalas veya yangın koruma yapıları olarak da kullanılabilir. Özel kabartma sayesinde Profil son derece sağlamdır ve çeşitli ebatlarda mevcuttur.

Hafif yapı duvarında, içinden elektrik ve su boruları geçirmek için boşluk vardır. Duvar u Profiller (çelik Profiller) ile kapı açıklıkları oluşturulabilir. Duvar dolapları ve lavabolar için duvar güçlendirmeleri, kare kereste, sunta ve OSB panellerle uygulanabilir. Nemli odalarda ve banyolarda emprenye panelli çift kaplama her zaman tercih edilir.

Zemin veya tavan ile birleşmesini önlemek için Profillerin altına yalıtkan şeritleri takılabilir. Yerden ısıtma gibi delmeye izin verilmeyen alanlarda Profiller ayrıca özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılabilir. Optimum ses ve yangın korumasını sağlamak için bölme duvar taş veya cam yünü ile yalıtılmıştır. Gürültü iletimini minimumda tutmak için oturma odaları arasına en az bir duvarı döşenmelidir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.