Alçıpan Duvar U 75 Profili

Alçıpan duvar profilleri

Alçıpan levhaların montajı, malzemeyi, yapının "sırtını" sabitlemek için temel oluşturan ve ana yatak yüküne dayanan bir profil çerçevesi oluşturmadan imkansızdır. Alçıpan için bir profil, çeşitli kesit şekillerinin uzun bir metal ürünüdür. İmalat için, çerçevenin korozyonunun gelişmesini önleyen galvanizli alüminyum veya çelik kullanılır.

Duvar u profil

İstanbul daki mağazamızda, ilk tedarikçiden mükemmel bir fiyata bir alçıpan profili satın alabilirsiniz. Satışa, Minsk 0,5 mm veya 0,6 mm kalınlığında, standart 3 metre uzunluğunda teslimatlı bir Knauf profili, dalsan asma tavan profilleri sunuyoruz. Alçıpan profilin fiyatı, metalin uzunluğuna, kalınlığına ve üreticiye bağlıdır.

Alçıpan için profil çeşitleri, duvar u 75 profili fiyat

Alçı levha yapısını sertleştirmek için, amaca bağlı olarak sınıflandırılmış alçı levha için bir profil satın almanız gerekir:

  • Kılavuz profil (tavan u) bir U şekline sahiptir ve DU veya TU ile işaretlenmiştir . Kural olarak, DU , gelecekteki yapının çevresi boyunca duvara veya tavana (duvar veya tavan çalışması için), DU - zemine ve tavana (bölmeler kurulurken ) tutturulur . Raf montaj profillerini kurarken bir kılavuzdur.
  • Duvar c profili (DC) , alçıpan yapılarının çerçevesini güçlendirir, C-şekline sahiptir ve her iki taraftan bükülür. Kural olarak, alçıpan raf profilleri, yapının sertliğini artıran uzunlamasına bir çentik oluğuna sahiptir. Raf profilleri DC (duvar ve tavan çözümleri için) veya CW (bölme duvar) olarak işaretlenir
  • Kemerli - alçıpan için esnek profil, kapılarda ve kavisli yapılarda kemerlerin inşası için tasarlanmıştır.
  • Uç - Alçı panelin kenarlarını açık alanlarda ve dayanma yerlerinde korumak için U-şekilli profil.

Çeşitli üreticilerin alçı levhaları için eksiksiz bir profil yelpazesine sahibiz.

Uygulama kapsamına göre alçıpan profili şu şekilde birleştirilir:

  • Tavan (TU ) - bir grup tavan kılavuzu DU ve raf TC metal profillerini birleştirir, daha fazla sertlik ve mukavemet için arka tarafta zigged bir yüzeye ve raflara sahiptir.
  • Bölme - DC kılavuzları ve DU profili , her kalınlıktaki alçıpan bölmeleri monte etmenize olanak tanıyan, 40 ila 150 mm arasındaki çok çeşitli sırtlık boyutlarında mevcuttur.

Bağlantı elemanları

Kurulum sırasında, alçı levhaları, derzleri, alçıpan için uzatma profillerini sabitlemek için yardımcı bileşenler de kullanılır: süspansiyonlar, ankrajlar, uzatma kabloları, yengeçler, kendinden kılavuzlu vidalar.

Dek-Mar. tarafından teklifler seçip Knauf alçıpan ve bir Alman üreticiden çerçeve yapımı için bağlantı elemanları komple set için bir profil satın almak. Alçıpan için toplu olarak bir profil satın alırken, fiyat sizi hoş bir şekilde şaşırtacak.

Knauf profili - alçıpan yapıların güvenilirliğinin garantisi

Knauf, iyi bilinen bir alçı levha ve bileşen üreticisidir: alçıpan için bir Knauf profilinin fiyatı piyasada oldukça rekabetçi olmasına rağmen, en yüksek kalitede galvanizli çelik sacdan alçıpan profilleri satışa sunulmuştur. Üreticinin standardına göre 0,6 mm'lik çelik kalınlığı, 45 kg'a kadar yük ile Knauf profilinde vidanın tutulmasını sağlar.

İstanbul'da Knauf alçıpan profili satın almak için, geri arama siparişi vererek bir şirket müdürünün yardımını kullanın. Mağazamızda mal satışı peşin ve gayri nakdi olarak yapılmakta olup , İstanbul ve bölgede alçıpan ve profil teslimi yapılabilmektedir . Düzenli müşteriler için, ustabaşı ve tedarikçiler için esnek bir indirim sistemi vardır - işbirliği için özel koşullar .

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.