Alçıpan Tavan U profili

Tavan u profili

Alçıpan u Profili 27 * 28 TU

Alçıpan asma tavan U

28x27 mm kesitli alçıpan kılavuzu alçıpan tavn u için profil, esas olarak alt tavan boşluğu çevresinin etrafına monte etmek için kullanılır ve sonraki tavan kaplama levhaları ALÇIPAN TAVAN için Tavan c profilleri 60 * 27'nin montajı için bir kılavuz eleman olarak hizmet eder . Alçıpan ile duvar kaplaması için bir çerçeve oluştururken duvar (raf) profili olarak da kullanılabilir .

Tavan U Profileri Tasarım özellikleri

Kesitte profil 27 28 "U" şeklindedir. Yan duvarlar pürüzsüz. Süveter veya aynı zamanda adlandırıldığı gibi, yan duvarlarla eşleşme alanlarındaki "geri" uzun elemanın doğrusal sertliğini arttırmak için oluklara sahiptir. Ek olarak, “sırt” üzerinde vidalar veya ankraj cıvataları için eşit aralıklarla yerleştirilmiş birkaç delik bulunmaktadır.

Alçıpan için profil 3 ve 4 metre boyutlarında mevcuttur. Parça tarafından, 8'lik paketler halinde uygulanır; 12 veya 30 adet, 120 palet; 180 veya 1200 adet

Alçıpan u profili malzemesi

Alçıpan tavan u profil serisinin alçı levhaları için profil, profil bükme makinelerinde 0,35 mm'den 0,6 mm'ye kadar kalınlığa sahip ince çelik sacdan üretilir. Galvanik çinko kaplama çelik çekirdeği korozyondan korur. Alçı levha tabakalarının montajı için metal çerçeveler oluşturulurken, profilin uzunluğunun ayarlanması çoğu zaman gereklidir, bu nedenle çinko tabakası tahrip olur. “Siyah” çekirdek atmosferik oksijenle temas ettiğinde, hasar bölgesindeki çelik-çinko galvanik çift, ana kaplamanın metali paslanmaya karşı korumaktan daha az güvenilir olmayan bir oksit filmi oluşturur. Alçıpan için galvanizli tavan u profili 27 28 yüksek biyoyabilite, yanmaz ve insanlara ya da çevreye ekolojik bir tehlike oluşturmaz.

Alçıpan yardımcı dekoratif döşeme için metal bir çerçeve monte ederken galvanizli profil 27 28 gerekli değildir.

Kurulum Özellikleri

Alçıpan için çelik kılavuzlar odanın çevresine tavanın altına monte edilir, ancak bazı durumlarda, diğer alçıpan mekan yapılarını, örneğin dekoratif iç elemanların çerçevelerinde (bölme duvarları, taklit şömineler, vb.) Monte etmek için kılavuz profili 27 28 kullanılabilir.

Profilin alçıpan altına monte edildiği tavanın malzemesine bağlı olarak, uygun bir bağlantı elemanı seçilir - dübel, dübel çivileri veya kendinden diş açan vidalar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.