Alüminyum Kapı

Alüminyum Kapı

Alüminyum profil giriş ve iç kapılar müşteri reytinginde öncüdür. Alüminyum yapılar uygun bir fiyat aralığında, dayanıklıdır, zamanla geometri kaybetmez. Alüminyum, esnekliği, mimari tarz veya kapı şeklinin gerektirdiği takdirde standart olmayan bir konfigürasyona sahip kapılar üretmemizi sağlar.

Alüminyumun hafifliği nedeniyle, pratikliği ile birlikte, bu malzemeden yapılmış kapı yapıları her yere- ofislere, alışveriş merkezlerine, apartman binalarına ve özel evlere kuruluyor.

ALÜMİNYUM KAPILARIN AVANTAJLARI

Alüminyum giriş kapılarının plastik veya ahşap kapılara göre sayısız avantajı vardır. Anahtar avantajlar:

  • Yapısal kararlılık,
  • Üstün akustik ve ısı yalıtımı,
  • Mükemmel hırsızlık önleme koruması,
  • Çok uzun bir kullanım ömrü ve
  • Neredeyse sınırsız tasarım seçenekleri.

Alüminyum, olağanüstü hava direnci ve üstün termal ve akustik yalıtım sağlar. Güvenilirliği onu birinci sınıf bir giriş kapısı malzemesi yapar. Aynı zamanda yüksek ısı ve ses yalıtımına sahip ürünler için çok önemli olan hassas işçiliğe olanak sağlar.

Tüm bu özellikleri en kaliteli işçilik ve sıra dışı bir tarzla birleştirmek, satın aldıktan on yıllar sonra bile hem güvenilir hem de estetik açıdan tatmin edici mükemmel bir giriş sağlar.

ALÜMİNYUM KAPI HANGİ SEÇENEKLERİ SUNAR?

SONSUZ TASARIM SEÇENEKLERİ

Giriş kapısı, evinizin mimari tasarımı için kilit öneme sahiptir. Tarzı, renkleri ve aksesuarları eve benzersiz bir tarz kazandırıyor. Teklifimizde, sade ve klasikten modern ve abartılıya kadar geniş bir yelpazede farklı kapı tasarımları bulacaksınız.

Standart teklifimizden herhangi bir dış kapıyı, pratikte hiçbir sınırlama olmaksızın, müşterinin isteklerine göre yeniden tasarlayabiliriz. Tasarımcılarımız ve ustalarımız, benzersiz isteklerinizi mükemmel bir şekilde karşılayabilir ve sadece sizin için mükemmel girişi yaratabilir.

Ancak yeni kapınızı kendiniz de tasarlayabilirsiniz! Endişelenme, oldukça basit!

İSTİSNAİ STATİK KARARLILIK – BÜKÜLME YOK!

Alüminyum giriş kapısı, yapısal kararlılığı nedeniyle sıcaklık değişikliklerine karşı olağanüstü direnç gösterir. Özel bir genleşme katmanına sahip yenilikçi patentli kanat tasarımı, Ekstrüzyon ön kapılarımıza aşırı hava koşullarında bile olağanüstü bir denge sağlar.

GÜVENİLİR GÜVENLİK

Giriş kapılarımızın yapımında kullandığımız modern işleme teknolojisi ve kaliteli malzemeler, temel modellerimizde bile olağanüstü düzeyde hırsızlığa karşı güvenlik sağlar.

Evinizi daha da güvenli hale getirmek isteyenler için, RC1'den RC3'e kadar koruma seviyeleri sağlayan çeşitli aksesuarlarımız da mevcuttur.

SONSUZ RENK TON SEÇİMİ

Kapının doğru tonunun seçimi birçok faktöre bağlıdır, çünkü rengin tüm evin stiline ve ayrıca evinizin cephesinin, pencerelerinin ve diğer dış kapılarının rengine uyması gerekir. Ancak kendinizi sınırlamaktan çekiniyor ve daha cesur seçimler yapmak istiyorsanız, daha az yaygın olan renk kombinasyonlarını da tercih edebilirsiniz.

Seçim sizin ve kapıyı aşağıdaki gibi çeşitli renk kombinasyonlarında tasarlayabilirsiniz:

  • Mat veya parlak renk tonları – herhangi bir RAL ölçeğinde,
  • Yapısal ve metalik renk tonları,
  • Ahşap dekorlar,
  • Rustik ahşap dekorlar ve
  • Dekoratif dekorlar.

MÜKEMMEL ISI YALITIM

Giriş kapılarının iyi ve mükemmel ısı yalıtımı arasındaki fark nedir? Her ayrıntıya ve en yüksek kaliteli malzemelere özen gösterin.

Giriş kapılarımızı standart olarak 85 mm izolasyon kanatlı, üç katlı camlı ve üçlü contalı olarak üretmekteyiz. Böyle bir kapı, ısı kaybını etkili bir şekilde önlemenin yanı sıra enerji maliyetlerini düşürür ve uzun vadede çevrenin korunmasına katkıda bulunur.

GENİŞ AKSESUAR SEÇİMİ

Yeni bir giriş kapısı tasarlarken, aksesuar seçimi yaparak, benzersiz tarzınızı ifade edebilir ve kişisel dokunuşunuzu katabilirsiniz.

Özellikle şık kapı kollarını mı tercih ediyorsunuz yoksa kapınızın uzunluğu veya genişliği boyunca uzanan estetik olarak hazırlanmış kollara sahip olmasını mı tercih edersiniz? Kapı çekme çubuklarıyla ilgileniyor musunuz?

KOLAY BAKIM

Giriş kapısı günlük olarak birçok çevresel etkiye maruz kalmaktadır, bu nedenle uygun koruma ve bakım, uzun kullanım ömrünün anahtarıdır.

Alüminyum giriş kapısı, minimum bakım gerektirdiği için bakım açısından mükemmel bir seçimdir. Renkli alüminyum yüzeyler için özel temizleyiciler ile yılda birkaç kez veya hafif bir pH nötr veya alkali temizlik maddesi ile silmek yeterlidir. Giriş kapısı bakımında en iyi sonuçlar orijinal temizlik maddeleri kullanılarak elde edilebilir.

Alüminyum Kapı Sistemleri Çeşitleri

Soğuk

Soğuk alüminyum kapılar, termal eki olmayan bir profilden yapılır. Çeşitli özelliklere sahip camlar veya tek odacıklı çift camlı pencere doldurma görevi görür.

Çoğu zaman iç mekanlarda veya odaların girişini ısıtmasız düzenlerken, soğuk bölgeyi ılık olandan ayırmanın gerekli olmadığı yerlerde kullanılırlar.

UYGULAMA

Kapalı tesisler İç açıklıklar Ofis kapıları ve bölmeleri Soğuk verandalar ve teraslar Çardakta, yaz mutfakları

Ilık, hafif sıcak

Sıcak alüminyum kapılar, poliamidden yapılmış ek termal ara parçalar ile ısı yalıtım profillerinden yapılmıştır. Isı yalıtımını iyileştirmek için iki odacıklı ve enerji tasarruflu çift camlı pencerelerle donatılmıştır.

Sıcak bölgeyi soğuktan ayırmak için ısıtma kaynağı olan sıcak bir odanın girişine monte edilirler. Sıcak tutun.

UYGULAMA

Giriş grupları Mağaza, ofis, restoran girişi Özel bir ev için sokak kapıları Sıcak terasa giriş, veranda

Yapılandırma ve boyutlar

Alüminyum kapılar herhangi bir konfigürasyona ve boyuta sahip olabilir, doğrudan açıklığa veya karmaşık bir giriş grubunun parçası olarak monte edilebilirler, binaya veya standart olmayan bir şekle sahip bir odaya girişin düzenlenmesine yardımcı olurlar.

Alüminyum profilden yapılmış giriş kapıları, çok sayıda ziyaretçi akışı olan alışveriş ve ofis merkezlerinde ve özel evlerde kendilerini haklı çıkarmaktadır. Kapılar dayanıklıdır: alüminyum yüksek korozyon önleme özellikleri ile karakterize edilir, donanım ayrıca yükün yoğunluğu dikkate alınarak seçilir.

Kışın sıcak profilden giriş holü tipindeki giriş grupları, sokaktan soğuk havaya bir bariyer görevi görür, gürültüyü kısmen emer. Alüminyum yanıcı değildir ve toksik değildir.

Giriş grubunun bir parçası olarak alüminyum giriş kapıları, cephenin herhangi bir mimari çözümünü eklektik olarak tamamlar, tasarımın görsel hafifliği taş ve tuğla ile güzel bir kontrast oluşturur, RAL ölçeği, istediğiniz rengi 200'den seçmenizi sağlar.

Alüminyum, evlerini 21. yüzyıl teknolojisiyle donatmak isteyenler için bir malzemedir. Uzun ömürlü, son derece yumuşak ve korozyona karşı son derece dayanıklı alüminyum kapılar, standart olmayan çözümler gerektiren mimari için mükemmel bir seçimdir. Binanın iç kısmını zarif çevresine açan büyük cam, bugün mimaride en çok aranan çözümlerden biridir.

Alüminyum kapılar kamu binalarında, endüstriyel ortamlarda ve modern bir mimari tarzda inşa edilmiş evlerde bulunabilir. Sadece inşaat boyutları açısından hatırı sayılır özgürlük vermekle kalmıyor, aynı zamanda görsel olarak da çekici. Son derece zengin RAL renk paleti sayesinde, alüminyum pencerelerimiz her türlü iç mekana kolayca uyarlanabilir.

DEK-MAR, mimarideki en son gelişmelerle uyumlu olarak yüksek kaliteli alüminyum doğrama sunmaktadır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.