alüminyum kapı

Alüminyum Kapı

Alüminyum profil giriş ve iç kapılar müşteri reytinginde öncüdür. Alüminyum yapılar uygun bir fiyat aralığında, dayanıklıdır, zamanla geometri kaybetmez. Alüminyum, esnekliği, mimari tarz veya kapı şeklinin gerektirdiği takdirde standart olmayan bir konfigürasyona sahip kapılar üretmemizi sağlar.

Alüminyumun hafifliği nedeniyle, pratikliği ile birlikte, bu malzemeden yapılmış kapı yapıları her yere- ofislere, alışveriş merkezlerine, apartman binalarına ve özel evlere kuruluyor.

Alüminyum Kapı Sistemleri Çeşitleri

Soğuk

Soğuk alüminyum kapılar, termal eki olmayan bir profilden yapılır. Çeşitli özelliklere sahip camlar veya tek odacıklı çift camlı pencere doldurma görevi görür.

Çoğu zaman iç mekanlarda veya odaların girişini ısıtmasız düzenlerken, soğuk bölgeyi ılık olandan ayırmanın gerekli olmadığı yerlerde kullanılırlar.

UYGULAMA

Kapalı tesisler İç açıklıklar Ofis kapıları ve bölmeleri Soğuk verandalar ve teraslar Çardakta, yaz mutfakları

Ilık, hafif sıcak

Sıcak alüminyum kapılar, poliamidden yapılmış ek termal ara parçalar ile ısı yalıtım profillerinden yapılmıştır. Isı yalıtımını iyileştirmek için iki odacıklı ve enerji tasarruflu çift camlı pencerelerle donatılmıştır.

Sıcak bölgeyi soğuktan ayırmak için ısıtma kaynağı olan sıcak bir odanın girişine monte edilirler. Sıcak tutun.

UYGULAMA

Giriş grupları Mağaza, ofis, restoran girişi Özel bir ev için sokak kapıları Sıcak terasa giriş, veranda

Yapılandırma ve boyutlar

Alüminyum kapılar herhangi bir konfigürasyona ve boyuta sahip olabilir, doğrudan açıklığa veya karmaşık bir giriş grubunun parçası olarak monte edilebilirler, binaya veya standart olmayan bir şekle sahip bir odaya girişin düzenlenmesine yardımcı olurlar.

Alüminyum profilden yapılmış giriş kapıları, çok sayıda ziyaretçi akışı olan alışveriş ve ofis merkezlerinde ve özel evlerde kendilerini haklı çıkarmaktadır. Kapılar dayanıklıdır: alüminyum yüksek korozyon önleme özellikleri ile karakterize edilir, donanım ayrıca yükün yoğunluğu dikkate alınarak seçilir.

Kışın sıcak profilden giriş holü tipindeki giriş grupları, sokaktan soğuk havaya bir bariyer görevi görür, gürültüyü kısmen emer. Alüminyum yanıcı değildir ve toksik değildir.

Giriş grubunun bir parçası olarak alüminyum giriş kapıları, cephenin herhangi bir mimari çözümünü eklektik olarak tamamlar, tasarımın görsel hafifliği taş ve tuğla ile güzel bir kontrast oluşturur, RAL ölçeği, istediğiniz rengi 200'den seçmenizi sağlar.

Alüminyum, evlerini 21. yüzyıl teknolojisiyle donatmak isteyenler için bir malzemedir. Uzun ömürlü, son derece yumuşak ve korozyona karşı son derece dayanıklı alüminyum kapılar, standart olmayan çözümler gerektiren mimari için mükemmel bir seçimdir. Binanın iç kısmını zarif çevresine açan büyük cam, bugün mimaride en çok aranan çözümlerden biridir.

Alüminyum kapılar kamu binalarında, endüstriyel ortamlarda ve modern bir mimari tarzda inşa edilmiş evlerde bulunabilir. Sadece inşaat boyutları açısından hatırı sayılır özgürlük vermekle kalmıyor, aynı zamanda görsel olarak da çekici. Son derece zengin RAL renk paleti sayesinde, alüminyum pencerelerimiz her türlü iç mekana kolayca uyarlanabilir.

DEK-MAR, mimarideki en son gelişmelerle uyumlu olarak yüksek kaliteli alüminyum doğrama sunmaktadır.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.