Alüminyum pencere

Alüminyum pencere fiyatları

Alüminyum pencereler, cam ofisler, konut ve endüstriyel binalar için seçilen en popüler pencere yapı türlerinden biridir. Mukavemet, dayanıklılık, korozyon direnci ve diğer benzersiz özelliklerle karakterize edilen alüminyum pencereler, zamanımızın en karmaşık ve sıra dışı mimari çözümlerinin uygulanması için mükemmeldir. Dek-Mar' da cephelerin, giriş gruplarının, kış bahçelerinin, balkonların ve mantıkların donatılabileceği alüminyum pencere konstrüksiyonları sipariş etmenizi ve kurmanızı öneririz.

Alüminyum pencere yapıları iki tür Profil temelinde yapılır: sıcak ve soğuk. Sıcak bir Profil ile soğuk bir Profil arasındaki ana fark, özel bir termal kırılmanın varlığıdır. Termal kırılma denilen poliamid cam elyaf eki sayesinde, sıcak bir Profile dayanan alüminyum pencereler soğuk mevsimlerde donmaya karşı korunur. Bu nedenle sıcak Profiller, yüksek ses ve ısı yalıtımına sahip pencere ve kapı sistemleri gerektiren ısıtılmış odalar için alüminyum yapıların üretiminde kullanılır.

Pencere, kapı ve vitray pencere üretimi için Dek-Mar şirketi "ÇUHADAROĞLU" ve "STAR" Alüminyum markalarının Profillerini kullanmaktadır.

Ahşap desenli alüminyum-alüminyum pencereler - Pencerelerin üretiminde, müşteri ve nesnesine maksimum adaptasyon olasılığı ile her açıdan en iyisi olan pencerelerin üretimine odaklanıyoruz. Bunun ahşap ve ahşap-alüminyum pencere üretimi olduğu sonucuna vardık.

Alüminyum hafif bir metaldir ve bu, bu malzemeden yapılmış bir ürünün kullanılmasının en önemli nedenidir.

Çok uzun bir süre, hafifliği ve görünümü nedeniyle ofis binalarının inşası için alüminyum ürünler kullanıldı. Alüminyum pencere ve kapı çerçeveleri, modern binaların tasarım çözümlerine uyan zariftir.

Ancak, çeşitli çözümler sayesinde, bugün alüminyum Profiller çok daha enerji verimli hale geldi ve modern mimari tasarım gereksinimleri binaların görünümünde bir değişikliğe yol açtı. Alüminyum Profiller artık sadece endüstriyel ve ticari binalarda değil, konut binalarında da görülebilir. Alüminyum ürünleri, kasa dışı malzemeleri, dayanıklılığı, sağlamlığı ve kolay bakımı açmak için çok çeşitli yöntemler, bu malzemeden ürünlerin kullanılmasının ana avantajlarıdır.

Alüminyum pencereler - avantajları, nereye uygulanır?

Alüminyum pencereler evlerimizde giderek daha fazla kullanılmaktadır. Kelimenin tam anlamıyla, sadeliğin ve benzersizliğin büyük önem taşıdığı modern araçlar için yaratılmıştır.
Alüminyum pencerelerin geniş ekran pencerelerinde analogları yoktur. Yapı kolaylığı ve plastik özellikleri bu teknolojiyi pratik bir keşif haline getirir. Silikon ve magnezyumun varlığı nedeniyle, bu tür pencereler mükemmel mukavemet özellikleri ve korozyon direnci sergiler. Giderek onları seçmemiz şaşırtıcı değil. Yakın zamana kadar, alüminyum doğrama büyük bir kusura sahipti - sadece soğuktu. Ancak, bu özellikler zaman içinde sabitlenmiştir.


Büyük Ölçüler

Alüminyum pencerelerin ana avantajı boyutlarıdır. Bahsedilen özellikler nedeniyle, 170 cm'ye kadar genişliğe ve 300 cm'ye kadar yüksekliğe sahip camlar tasarlayabiliriz. Bu çözümün ek bir avantajı, geniş açılı köşe pencereleri oluşturma olasılığıdır. Kalıp nedeniyle, alüminyum doğramalar hemen hemen her şekli alabilir - dikdörtgen, kare veya hatta kemerli - bu bir sorun değildir. Alüminyum pencereler sipariş üzerine yapılır, çoğu zaman ofis binalarına monte edilir. Yapının muazzam boyutu ve hafifliği burada önemli bir rol oynar - alüminyum pencereler için ideal koşullar.

Enerji verimliliği
Şaşırtıcı bir şekilde, alüminyum pencereler, görünümün aksine, oldukça sıcaktır. En iyi tipler 0.53 W / (m2K) arasında bir ısı transfer katsayısına Uw sahiptir. Bununla birlikte standart değer Uw = 0.8-1.1 W / (m2K) 'dır. Bu çift odacıklı cam torbalardan kaynaklanmaktadır. Aralarındaki boşluk argon ile doldurulur ve cam ılık contalarla ayrılır. Isı iletkenliği üzerinde de olumlu etkisi olan yalıtım contaları da burada önemlidir. Tüm bunlar alüminyum pencereleri, odadaki ısıyı iyi tutan bir enerji tasarrufu seçeneği haline getirir.
Alüminyum pencereler hemen hemen her ortam ve tasarım için uygundur. Dairenizin veya evinizin benzersiz, modern tarzına mükemmel uyum sağlarlar. Ofis binalarında ve bu tip diğer binalarda da popüler bir seçenektir. Bu tür pencerelerin tasarımının hafifliği ve kalıp nedeniyle estetik olasılıklar muazzamdır - teknoloji, ne beklediklerini bilen ve stilleri hakkında bir fikri olan yaratıcı ve kararlı insanlar için idealdir. İstanbul'da uygun fiyatlarla güvenilir DEK-MAR' da.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.