Amf Taşyünü Asma Tavan Plakaları

Amf Taşyünü Asma Tavan

AKUSTİK FONKSİYONEL ELEMANLAR OLARAK TAVAN ODA AKUSTİKLERİNDE BÜYÜK POTANSİYELLER

AMF akustik asma tavan, yapıştırılmış akustik folyoya sahip bir mineral yün levhadan oluşur.

Mineral levhalar, ses geçirmezlik özelliklerini artıran görünmez deliklere sahiptir. Mineral yün yanıcı bir malzeme olmadığı için, özel tesislerde AMF levhaları kullanılabilir.

Şık kar beyazı polar, asma tavana zarafet katıyor.

Tavan, oda akustiğine çok katkıda bulunur. Şimdiye kadar, mimar ya da tasarımcı, yüksek ses emilimi ile düşük ses emilimi ya da delikli malzemeler ile pürüzsüz malzemeler arasında seçim yapmıştır. Zaman bitti. AMF ACOUSTIC tavanları, yüksek boylamasına ses yalıtımını, sıklıkla ihtiyaç duyulan düz yüzeyler için yüksek emme değerleriyle birleştirir. Ama hepsi bu kadar değil: AMF AKUSTIK ürünlerinin farklılaştırılmış akustik özellikleri, çok çeşitli odaların akustik gereksinimlerini (örneğin sinema salonuna kadar) ideal olarak karşılar.

Amf asma tavan

Şimdiye kadar bu sadece büyük çaba ile mümkün oldu ve bu nedenle çoğunlukla kongre veya çok işlevli salonlar için ayrılmıştır. AMF ACOUSTIC tavanları, ofis, toplantı ve satış odaları, fuayeler ve koridorlar, sınıflar, konferans salonları ve sinemalar ile ses optimize edilmiş bölgeler haline gelir. Bu konsantrasyon ve emilimi artırır, verimliliği ve sağlığı artırır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, sandviç yapıdaki farklı malzemeleri birleştiren yeni bir teknoloji ile mümkün hale getirildi. Optimum yangın koruması, ekonomi ve bakım kolaylığı daha fazla avantajdır.

AMF tavan döşemelerinin uygulanması

AMF, mineral elyaf asma tavan üretiminde liderlerden biridir.

AMF, ünlü Knauf markasının şirketler grubunun bir parçasıdır. Bu markanın diğer tüm ürünleri gibi tavanları da yüksek kaliteli ve çevre dostudur.

AMF levhaları Almanya'da biyolojik olarak çözünür mineral yün, perlit, kil ve nişastadan yapılmıştır- tüm malzemeler çevre dostudur ve insan sağlığı için güvenlidir.

AMF tavan döşemeleri yelpazesi, hem ofis binaları için sıradan tavan döşemelerini hem de gelişmiş yangın güvenliği, akustik ve hijyen özelliklerine sahip işlevsel tavan döşemelerini içerir.

Bu markanın plakalarının kapsamı, fast food restoranları, büyük alışveriş merkezleri, oteller gibi ticari tesislerdir.

AMF ürünleri yalnızca dekoratif bir kaplama değil, atanan işlevlerin güvenilir bir şekilde çözülmesi için bir tavandır.

AMF tavan döşemelerinin faydaları

· çevre temizliği ve güvenliği

· artan güç

· estetik güzellik

· ısı ve ses yalıtımı

· dayanıklılık

· çeşitli model yelpazesi

· aşırı sıcaklıklara, UV ışınlarına karşı direnç

· nem direnci

Asma tavanlar AMF ve özellikleri

Modern yapı malzemeleri pazarında, tavan uygulamasında birkaç temel varyasyon sunulmaktadır. Teknik odalarda kullanılmak üzere tasarlanmış levhalar bulunmaktadır. Alışveriş ve eğlence merkezlerinde, ofis alanlarında çalışmak için popülerdirler. Fiyatlar, tür ve ana özelliklerden etkilenir. Popüler bir seçenek, pürüzlü bir yüzeye sahip olan preslenmiş bazalt elyaftır. Konut binaları da dahil olmak üzere çeşitli nesnelere uygulanabilir.

Şirket ayrıca ofis ve konut binalarına monte edilen, pürüzsüz bir yüzeye sahip ve klasik tarzda yapılmış yüksek kaliteli plakalar sunmaktadır. Özel tasarımdan bağımsız olarak, çeşitli oda tiplerinde çekici ve etkili asma tavanlar oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

AMF TAŞYÜNÜ

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.