asma tavan askı maşası

Asma Tavan Askı Maşası

alçıpan asma tavan askı maşası

Asma Tavan Askı Maşası, en basitleri alçıpan için doğrudan askılardır. Bu parçalar çentikli metal plakalar ve birkaç delik sırası ile temin edilebilir. Profil askıları tavana dübel veya vida kullanarak bağlanır, ardından kenarları “T” harfi şeklinde bükülür. TC profilleri , elde edilen bölüme yerleştirilir ve kısa metal-metal vidalar vasıtasıyla tutturulur. Profil için süspansiyonların çıkıntılı uçları basitçe gelecek çerçeveye taklılır.

CD 60/27 Profillere dayanan alçıpan tavan sistemlerinin asma elemanı olarak kullanılır. Ankraj süspansiyonu iki parçadan oluşur: bir kelepçe ve bir çubuk ile bir ankraj süspansiyonu. Bir çapa süspansiyonu CD 60 Profiline yerleştirilir ve ayrıca süspansiyonun alt kısmında bulunan bir mandalla sabitlenir ve uzatma çubuğu metal bir dübel kullanılarak ana tavana önceden sabitlenir.

YARARLARI

  • Garantili metal kalınlığı - 0,8 mm
  • Doğru geometri
  • Galvanizleme tabakası: 100 g / m2 + ek polimer tabakası

ÖZELLIKLERI:

CD 60/27 Profillere dayalı alçıpan tavan sistemlerinin asma elemanı olarak kullanılır

Asma tavan askı maşası, profil için düz süspansiyonlar genellikle döşeme levhasının düşük bir yüksekliğinde kullanılır. Doğrudan galvanizli alçıpan askıları kullanarak bir asma tavan montajı minimum alan gerektirir (yaklaşık 6 cm).

Gelecekteki alçıpan asma tavanın düzlüğü, basitliği ve estetiği , metal çerçevenin doğru montajı ile doğru orantılıdır ve daha kesin olmak gerekirse, profiller arasında fark olmaması nedeniyle. Tavan profilini gerekli pozisyona sıkıca ve güvenilir bir şekilde sabitlemek için , inşaatçılar asma tavan askı maşası için kancalı özel süspansiyonlar kullanır.

Klipsli 60x27 süspansiyon, kanca kilitli düz bir metal plakadır. Süspansiyonlar “soğuk” kalıplarda galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Yaylı süspansiyonlar, çift delikli braketlerdir. Bu tür süspansiyonlar, asma tavanların tasarım veya diğer hususlara dayanarak gerekli seviyeye indirilmesini mümkün kılar.

Askı Maşası, doğrudan askı maşası uzunluğu yeterli olmadığında kullanılır . Bu elemanın kullanımı kolaydır ve uzun servis ömrü ile karakterizedir. Bu süspansiyonlar çekiş ile birlikte kullanılır. Asma tavan askı maşa, süspansiyonun 60x27 geniş kısmı metal profile monte edilir ve dar - çubuk, mevcut tavana tutturulur. Süspansiyon, dübel veya kendinden kılavuzlu vidalarla tavana tutturulur.

Süspansiyon kelepçeleri 500 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Tahmini taşıma yükü - 25 kg.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.