60x60 Clip-İn tavan led armatür kasası

Led Panel Çerçeve İmalatı (Klipsli)

Led panel çerçevesi, led aydınlatma armatürlerinin yaygın kullanımı ile talep edilen bir ürün haline gelmiştir. Tavan aydınlatmasında, geleneksel floresan ampullerin yerini daha az güç tüketen ve uzun ömürlü led paneller almaya başladı. 4 x 36 W kullanarak aydınlatma yerine 30w led armatür kullanmak, elektrik tüketimini 4 kattan fazla azaltır. Çevreye ve iş bütçesine katkısı büyüktür. Bu nedenle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Led Panel Çerçevesi seri üretimine başladık.
alüminyum led panel çerçeve profillerinin montaj ölçüleri
30 x 30 cm
30 x 60 cm
60 x 60 cm
4 x 30 x 120 cm boyutlarındadır. Diğer boyutlar için, istenen Led Panel Çerçevesi için iş satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Led Panel Çerçeve Montajı

Panel çerçevesinin montajı oldukça kolaydır. Asma tavandaki metal taşıyıcılarla kolayca değiştirilebilir. Hafiftir çünkü alüminyumdan yapılmıştır. Asma tavanda yarattığı ağırlık göz ardı edilebilir. Led armatürleri asma tavana eklediğiniz taşıyıcı led panel çerçevelerine kolayca yerleştirebilirsiniz.

Yerli Üretim Led Panel Çerçeve

Ülkemizde led panel uygulamalarının sayısı arttıkça pazardaki talep artmakta ve buna paralel olarak led panel çerçeve üretimi genellikle Çin ve diğer uzak doğu ülkelerinden ithal edilmektedir. Ülkemizde led panel çerçevesinin üretiminin ekonomimize küçük bir katkı sağladığı için memnunuz.

Özellikleri

Kenardan aydınlatmalı LED Panellerle uyumlu
Kolay kurulum
Alçıpan / beton tavanlar için ideal
Beyaz elektrostatik toz boya
Alüminyumdan yapılmış, hafif
Katı ve kolay kırılmaz
% 100 geri dönüştürülebilir ve çevre dostudur.
Led Panel Çerçeve satışı için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Seri üretimimiz mevcuttur ve satış ekibimiz üretilecek parça sayısına göre size en yakın teslimat tarihini bildirecektir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.