60x60 led panel

60x60 led panel fiyatları

60x60 led panel, Taşyünü asma tavan, ve T24, T15 ÜSTEN OTURMALI TAVAN lambaları için alternatif bir alternatiftir. Bu led armatür 60x60 ticari ve ofis binalarını, konferans salonlarını ve merdiven uçuşlarını aydınlatmak için idealdir. Bunları kullanırken, odadaki fikstür sayısını% 50 azaltabilirsiniz. Kare led armatür 60x60, mıknatıslar ve güvenlik kabloları üzerinde özel bir çerçeve ile donatılmıştır.

60X60 led armatür hem yeni donanımlı odalara hem de mevcut floresan armatürlerin yerine monte edilebilir. Görünür ışık kaynakları ve uzun bir servis ömrü olmadan estetik bir görünüme, gözler için düzgün bir ışıltıya sahiptirler. Optimum güç ve ışık akısı oranı, rahat aydınlatma ve enerji tasarrufu sağlar. Titreşime ve mekanik hasara dayanıklıdır.

LED armatür modern ve çok popüler bir aydınlatma yöntemidir. Bu türden lambalar satın alma ihtiyacını düşünüyorsanız, dünyanın önde gelen üreticilerinden güncel ürünleri satan skladpotolkov.ru sitesini ziyaret edin ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

60x60 led panel endüstrinin ileri teknolojileri kullanılarak yapılan en modern aydınlatma elemanlarını sunması nedeniyle, burada herhangi bir model, şekil ve boyuttaki LED lambaları en uygun fiyata seçebilirsiniz. 60x60 led panel bu alandaki lider üreticilerle uzun vadeli ortaklıkları, potansiyel alıcılarımıza fiyatı ve kalitesi benzer ürünler sunan şirketlerden çok daha dengeli olan modern LED lambaları sunmamızı sağlar. Depolarımızda, çeşitli modellerde LED lamba çeşitleri, düzenli promosyonlar, indirimler, özel teklifler ve kalifiye danışmanların yardımını her zaman bulacaksınız.

LED armatür

Sunduğumuz LED aydınlatma cihazlarının teknik özellikleri nelerdir?

 • En büyük enerji tasarrufuna sahipler: Kullandıkları tüm enerjinin%75'i aydınlatmaya gidiyor, yalnızca%25'i ısı üretmek için kullanılıyor.
 • Bu tür lambaların hizmet ömrü 120.000 saati aşıyor. Karşılaştırma için: bu, geleneksel floresan lambaların ömründen neredeyse 15 kat daha uzun ve akkor lambadan neredeyse 85 kat daha uzundur. Ek olarak, bu tür armatürlerin ana unsuru olan LED'lerin nadiren değiştirilmesi gerekir, bu da yeni lambaların sürekli satın alma ve kurulum maliyetlerinin azalması ve bu da gereksiz maliyetlerin önüne geçilmesi anlamına gelir.

60x60 led panel armatür Uygulama:

 • İdari ve ofis binaları
 • Ticaret katları, dükkanlar
 • Tıp ve eğitim kurumları
 • Endüstriyel tesisler
 • Küçük depolar
 • Kafe, güzellik salonları
 • Sergi salonları
 • İç tasarımda dekoratif aydınlatma için

60x60 led panel Özellikleri:

 • düşük güç tüketimi;
 • uzun hizmet ömrü;
 • parlak düzgün parlaklık;
 • parıltı, gözler için güvenli, titreme etkisi olmadan;
 • estetik görünüm;
 • çeşitli profil renkleri;
 • kurulum seçenekleri: sevkiyat notu ve süspansiyon sistemi;
 • titreşime ve mekanik hasara dayanıklıdır.

Doğru aydınlatma çözümü, herhangi bir alanı daha parlak ve daha keyifli hale getirebilir. LED düz panel ışıkların kullanımıyla, yüksek performanslı bir çözümle her alandan en iyi şekilde yararlanın. Düz panel led tavan lambaları seçimimiz ile mekanınıza güçlü bir aydınlatma ekleyin! Bu ışıklar, çeşitli uygulamalar ve ayarlar için idealdir ve onları sağlam bir seçim haline getirir.

Led Düz Panel Işıklar

LED düz panel aydınlatma, daha fazla aydınlatma üretmek için daha az enerji kullanır ve bu da onu piyasadaki en çok yönlü ve verimli aydınlatma çözümlerinden biri haline getirir. LED düz panel aydınlatma armatürleri envanterimiz, özel konum ihtiyaçlarınızı kolaylıkla ve uygun fiyatta karşılamak için çeşitli seçenekler sunar.

Güvenilir performans ve güvenebileceğiniz kaliteli yapı için Edison, Philips, samsung daha fazlası dahil olmak üzere sektörün önde gelen isimlerinden LED düz panel ışıklar sunuyoruz. Sunduğumuz her seçenek, uzun ömürlü bir aydınlatma çözümü için en yüksek kalite standartlarıyla yapılmıştır. Bu LED düz panel trofferler, watt değerlerine bağlı olarak çeşitli farklı lümen çıkışlarında gelir. Siz ve uygulamanız için en az miktarda enerji kullanımını aldığınızdan emin olmak için en yüksek lümen-watt oranını arayın.

Çoğu 2 x 4 LED düz panel aydınlatma armatürü arka tarafta tamamen düz değildir ve LED sürücüler için genellikle yaklaşık 3 inç kalınlığında yer açar, ancak her armatürün özelliklerini doğru kalınlık için kontrol edin. Düz panel armatürler, azaltılmış asma tavan boşlukları için harikadır. LED düz panel ışıkların ürettiği aydınlatma, gözler için eşit ve çok kolay olma eğilimindedir. Ayrıca, düz panelleri karartmaya gelince, her armatürdeki özellikleri kontrol ettiğinizden emin olun, ancak çoğu 0-10v karartma seçeneği sunar.

Bu seçeneklerin çoğu, yalnızca genel değerlerine katkıda bulunan gelecek yıllar için memnuniyet sağlamak için üretici garantileriyle birlikte mevcuttur. Bugün sipariş verin ve güçlü bir aydınlatma çözümüyle alanınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Dek-mar, tüm aydınlatma ihtiyaçlarınız için kaynağınız olmaya kararlıyız. Çeşitli bütçeleri kolaylıkla karşılamak için yüksek kaliteli aydınlatma ürünlerinin en geniş seçeneklerinden birini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu seçenekler hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya doğru çözümü bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, aydınlatma uzmanlarımız size daha fazla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Sıkça Sorulan Sorular

LED düz Panel ışıklar nedir?

Düz panel aydınlatma armatürleri, iç mekanları aydınlatmak için kullanılır ve tipik olarak asma tavan ızgaralarına yerleştirilir, ancak aynı zamanda standart bir tavandan asılabilir veya yüzeye monte edilebilir. Led düz paneller, ışık kaynağı olarak ışık yayan diyotları (LED) kullanır ve benzer uygulamalarda kullanılan troffer aydınlatma armatürlerinden daha düşük bir profile sahiptir.

Düz panel led tavan lambaları nerede kullanılır?

Bu armatürler tipik olarak ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Örnekler arasında ofisler, konferans odaları, sınıflar, showroomlar, hastaneler, depolar, oditoryumlar, koridorlar, kütüphaneler veya perakende satış alanları bulunur.

Farklı Düz ​​Panel LED ışık türleri nelerdir?

Düz Panel LED ışıkları, tavan ızgaralarına uyarlanabilir kuruluma izin veren üç farklı boyutta gelir:

 • 1 fit x 4 fit (1x4)
 • 2 fit x 2 fit (2x2)
 • 2 fit 4 fit (2x4)

Ayrıca iki farklı aydınlatma konfigürasyonunda da mevcutturlar:

 • Doğrudan Aydınlatmalı Düz ​​Paneller - Bu, LED'lerin panelin arkasına yerleştirildiği iki yapılandırmanın eski sürümüdür.
 • Kenar Aydınlatmalı Düz ​​Paneller - Bu, LED'lerin panelin yanlarına yerleştirildiği iki konfigürasyonun daha yeni sürümüdür. Bu, fikstürün daha ince, daha düşük bir profile sahip olmasını sağlar. Doğrudan aydınlatmalı panellerden daha pahalıdırlar ve biraz daha fazla güç kullanma eğilimindedirler.

600x600 LED paneller nerelerde kullanılır?


Toplam boyutu 600x600 olan LED tavan lambaları, düz gövdeli ve ışığı yumuşak ve homojen hale getiren mat bir difüzörlü LED lambalardır. Odaları, ofisleri, depoları, endüstriyel binaları, satış alanlarını ve çalışma odalarını aydınlatmak için alınırlar.
600x600 panel buz armatürleri herhangi bir tavan için uygundur, bir niş veya açıklığın içine yerleştirilebilirler. Vücudun şekli, kontur boyunca herhangi bir çıkıntı olmayan bir karedir. Panel, ince gövdesi sayesinde iç mekâna mükemmel uyum sağlar ve parlak bir ışıltı verir.

Armatür nasıl çalışır

Armatür, dağınık ve yumuşak bir ışık akışı üretir. Bu, akrilik levhanın arkası işlendiğinde optik sistemden kaynaklanmaktadır.
lazer, tabakanın farklı yerlerinde bulunan çentikler bırakarak. Yansıtıcı kaplama, parlak ve eşit olarak dağılmış ışık üretir.

600x600 LED paneller nasıl takılır?


Armatürler iki şekilde monte edilir:
1. Hücreler Armstrong tavanlarına yerleştirilmiştir
2. Panelin monte edildiği tavana farklı uzunluklarda asma kablolar takılır.

600x600 led lamba arasındaki fark nedir


LED ultra ince buz panelleri, özellikleri nedeniyle popüler hale geldi:
1. Görünüm. Asma, yerleşik ve üst paneller zarif görünüyor ve tasarımda gereksiz hiçbir şey yok.
2. Kurulum kolaylığı. Lambanın takılması, bakımı ve değiştirilmesi kolaydır.
3. Yüksek kaliteli ışık. Doğru yerleştirilmiş buz panelleri, ışığın parlama olmadan göze hoş gelmesini sağlayacaktır.
4. Güvenlik. Buz lambaları zararlı madde kullanılmadan üretilir, ultraviyole ve kızılötesi ışınlar yaymaz, kamaşma veya titreme yapmaz, aşırı ısınmadan geniş bir sıcaklık aralığında (-20 ° ila + 40 °) çalışır. Panel
darbe yapmadığından, kırılabilir eleman içermediğinden çalışması güvenlidir.
5. Enerji tasarrufu. LED tavan lambaları parlak ışık üretir ve enerji tüketimi çok düşüktür.

Asma Tavan LED lamba


Işığın parlaklığı ve düzgün dağılımı nedeniyle, Armstrong'daki LED panellere bazen "ofis güneşleri" denir. Kompakt boyutlara sahip, konforlu ve şık "Armstrong" modelleri, modern buz aydınlatmasının en iyi özelliklerini bir araya getirdi.
Eurosvet aydınlatma ekipmanı çevrimiçi mağazasının kataloğunda
, fiyatı abartılmayacak bir Armstrong 600x600 LED tavan aydınlatma armatürü bulacaksınız. Ek olarak, her türlü mekânı aydınlatmak için kendi üretimimiz olan çok çeşitli ekonomik lambalar sunuyoruz.

Enerji tasarrufu sağlayan modern teknolojilerin kullanımı ve LED aydınlatmanın dikkatli kalite kontrolü sayesinde, Türkiye'deki buz ürünleri tedarikçileri arasında lider olduk.

Ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya aydınlatma seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle telefonla iletişime geçin veya web sitesinde bir talep bırakın.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.