asma tavan led spot

Asma tavan spot lamba modelleri

Asma tavan led spot, her oda için benzersiz bir aydınlatma çözümüdür. Asma yapılara kolayca monte edilebildikleri için gömme tavan armatürleri kadar harika görünürler. Bu tür ürünlerin avantajları arasında anında açma, titreşim direnci ve eşit bir ışık akısı dağılımı ile geniş bir aydınlatma açısı bulunur. Sağlam bir montajı vardır, kullanımı kolaydır ve minimum boyutları, sınırlı tavan alanına sahip odalarda bile asma tavan led ışık spotların kullanımına izin verir.
Asma tavan led lambası, SPOT modern bir tasarıma sahiptir, ısınmaz ve bu nedenle mobilyaların içine yerleştirilebilir, ayrıca iç mekânda resimleri ve diğer sanat eserlerini aydınlatmak için kullanılabilir. Yumuşak ve parlak ışık, tüm odayı aydınlatırken gözleri tahriş etmez. Asma tavan ledleri SPOT, negatif sıcaklıklarda bile ışık akısını%20'ye kadar artırır, güvenli malzemelerden yapılmıştır ve zararlı bir etkisi yoktur. Ürünler, iç aydınlatma armatürleri gerekliliklerine göre düzenlenen yüksek bir koruma sınıfına sahiptir.
Dahası, bu tür lambalar hem ulaşılması zor yerlerde kullanılabilir, çünkü kurulumları özel beceri veya teknik ekipman kullanımı gerektirmez hem de açık havada. Tek çalışma koşulu, doğrudan su girişine karşı korumadır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.