Ray Spot Aydınlatma

Ray spot aydınlatması, kullanıcıya bireysel ışıkların yerleşimi üzerinde tam kontrol sağlayan çok yönlü bir aydınlatma çözümüdür. Dek-Mar'da endüstriyel ray aydınlatması ve tek hatlı spot ışıkları dahil olmak üzere bir dizi ray aydınlatma seçeneği sunuyoruz. Osram ve Samsung aydınlatması gibi en kaliteli markalardan RAY SPOT lambaları satın alın.
Ray spot aydınlatmasının iki şekli vardır. Endüstriyel veya ticari hat aydınlatması için, tek tip bir aydınlatma hattı oluşturmak için rayları birlikte kurmayı seçebilirsiniz. Bir alanı vurgulamak için, gerektiğinde bireysel ray spotları düzenlenebilir. Ray aydınlatması, bir odayı istediğiniz şekilde aydınlatmak için kişisel olarak uyarlanmış bir aydınlatma sistemi oluşturma esnekliği sağlar.

Raylı Spot

LED ray aydınlatması, diğer sistemlere göre önemli avantajlar sunar. LED ışıklar daha uzun süre dayanır- genellikle 20.000 ila 50.000 saat arasındadır. O kadar enerji verimlidirler ki, çalıştırmak için halojenlerin fiyatının bir kısmına mal olurlar. Ayrıca ısı yaymadıkları için özellikle mağaza ve ofislerde kullanılan ticari ray aydınlatma sistemleri için önemli olan ortam sıcaklığına katkıda bulunmazlar.

Ayrıca, gerçekten sıcak beyazların ortaya çıkmasından bu yana, LED kullanmanın artık hiçbir dezavantajı yoktur. Dek-Mar İnşaat, 2006'dan bu yana LED aydınlatma tedarikçisi olarak yer almaktadır ve bu nedenle pazar ihtiyaçlarını gerçekten takdir etmek için ideal bir konuma sahiptir. Ray spot aydınlatmamız öncelikle perakende uygulamaları düşünülerek tasarlanmıştır ve bu nedenle armatürler Osram teknolojisine (tüm 3000K seçenekleri için geçerlidir) ve 90'ın üzerinde bir Renk Oluşturma İndeksi'ne sahiptir, bu da beyazların floresan ve renklerin daha cesur görünmesini sağlayarak ürünleri pazara getirir. Hayat. Armatürler 355 ° döner ve 90 ° eğilir, optimum esneklik sağlar ve çeşitli renk sıcaklıkları, ışın açıları ve kaplama seçenekleriyle gelir. İhtiyaçların daha hassas karşılanabilmesi için farklı ebatlardaki armatürlerin karıştırılması da mümkündür. Çok küçük, Ayrıca, yedi yıllık uzatılmış garanti ile güçlendirilmiş 70.000 saatlik olağanüstü bir lamba ömrü sunarlar.

Çağdaş bir üstünlük sergilemenin ve aynı zamanda enerji faturalarınızı azaltmanın ve bakım süresinden tasarruf etmenin en faydalı yollarından biri, evinize ray spotları uygulamaktır. Ray lambaları, modern anlayışlı iç mekanlarda sürekli büyüyen bir üründür; aydınlatmanıza ev sahipliği yapmak için bir ray veya ray işlevi kullanarak tavana asılabilen özlü bir yapı sunarlar.

Bu şık yukarıdan aydınlatmalar, ev içi aydınlatmaya yaklaşımınızda tamamen devrim yaratabilir. Lambalarınızı ve ışıklarınızı sıkıca yerleştirmek için izleme veya raylar kullanırlar, hepsini tam olarak aynı yerde, yoldan uzakta, ancak odanızın aydınlatmasına fayda sağlayacak kadar mesafe içinde tutarlar. Raylı gömme lambalar, görüntünün önemli olduğu çağdaş evler ve ticari binalar için muhtemelen en çok aranan armatürlerden biridir.

MUTFAĞINIZA TRACK SPOT LAMBALARI UYGULAYIN VE ŞIK YENİ AYDINLATMALARINIZIN ÖDÜLLERİNİ ANINDA ÇEKİN

Burada, Doğrudan Ticaret Sarf Malzemelerinde, halihazırda mevcut ray ışık yapılarınızı tamamlamak için ayrı spot ışıkları satın alma veya hazır ve kurulmaya hazır olarak gelen eksiksiz spot ışık setleri satın alma seçeneğiniz vardır. Ayrıca, ışıklarınızın menzilini ve konumunu daha fazla değiştirmenize yardımcı olan ayarlanabilir ray spotları arasından seçim yapma seçeneğiniz de vardır. Bu ayarlanabilir işlev, aydınlatılmasını istediğiniz belirli alanları vurgulamanıza olanak tanır ve aynı zamanda parkur aydınlatmanıza farklı açılardan benzersiz bir görünüm kazandırır.

Raylı spot modellerimizin çoğu, size enerji ve bakım işlerinden tasarruf etmek için led ışıklar kullanır. Enerji tasarruflu yukarıdan aydınlatma ve LED aydınlatma uygulamak, paradan tasarruf etmenin popüler bir yolu haline geldi. Tarz ve performanstan ödün vermeden duruma ışık tutma yeteneğine sahiptirler. Bir kez takıldıktan sonra, standart aydınlatma armatürlerinden çok daha uzun süre performans göstermeye devam edeceklerdir.

TAVANLARINIZ İÇİN RAY SPOT LAMBALARI KULLANARAK ETRAFINIZDAKİ EN ŞIK AYDINLATMALARDAN BAZILARIYLA GÜNCEL OLUN

Bu modern tavan lambaları, aradığınız çağdaş görünümü tamamlamanın uzun bir yolunu bulacak. Diğer benzer aydınlatma ürünlerinin taklit edemediği özel bir ambiyans yaratmayı başarıyorlar. Aydınlatma estetiği olumlu bir ilgiyse ve evinizi sunma şekliniz sizin için önemliyse, bu ışıkların standartlarınızı yüksek ve güçlü tutacağından emin olabilirsiniz. Parça spot ışığı seçimimize göz atarak gerçekten yenilikçi ve şık bir aydınlatmaya para harcamaya ne dersiniz?

Bir ray spot lambasının ana özellikleri, esnekliği ve çok yönlülüğüdür. Resmi, heykelsi parçayı veya en sevdiğiniz noktayı vurgulamak için ray aydınlatmasından yararlanın. Tercih ettiğiniz alanları fonksiyonel ray lambalarıyla aydınlatın ve odanıza tam bir dönüşüm kazandırın. Yönlendirme ışıklarının esnekliğini, kurulumu kolay raylı aydınlatma armatürlerimizle kullanabilirsiniz.

Ray spot aydınlatması, çeşitli ticari ve konut kullanımlarına uyacak şekilde son derece özelleştirilebilir ve uyarlanabilir aydınlatma çözümleri sunar. Bir mutfak veya yatak odasından bir bodrum katına, çamaşır odası veya garaja kadar çok çeşitli konut uygulamalarına uygundur. Mutfak Raylı Aydınlatma ürün yelpazemize bakın.

Dolapta küçük bir çözüm bile kullanılabilir. Ticari ray aydınlatması için popüler yerleşimler arasında bir müze, ofis, spor salonu, restoran veya perakende mağazası bulunur. Tasarımcı palet aydınlatmamız, ortam, yönlü görev ve vurgu aydınlatmasının ısmarlama bir karışımını sunabilir. Uzmanlığımızla, ray aydınlatmasını nereye yerleştireceğiniz ve nerede kullanacağınız konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz.

Hat, ihtiyacınız olan herhangi bir konfigürasyonda veya boyutta düzenlenebilir, lineer koşular, T şeklinde, U şeklinde, I şeklinde, S şeklinde, kareler, dairesel veya dikdörtgen. Kirişlere, pandantiflerin uygun olmayacağı açılı veya eğimli bir tavana veya ışık seviyesini düşürmek için tonozlu bir tavana monte edilebilir. Ray sistemlerimiz, geleneksel halojen lambalara veya CFL'ye göre maliyet avantajı sunan enerji tasarruflu LED'ler kullanır.

Daha az sıklıkta ampul değiştirmeyi gerektirdiklerinden bakımları daha kolaydır ve LED'lerin eski tarz floresan aydınlatmadan aşina olunan uğultu veya titreme ile ilgili sorunlar gibi dezavantajları yoktur. Kaç tane ışığa ihtiyaç duyulduğu ve bunların nasıl yerleştirileceği konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Parkur sabit iken, ray spot lambaları ayarlanabilir, bu nedenle şema esnek olacak ve gerektiğinde uyarlanabilecektir.

Mevcut bir ray çözümünüz varsa, onu değiştirmek ve güncellemek için alternatifler konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Tek devre hattımız 1m, 2m ve 3m boyutlarında mevcuttur, istek üzerine 4 telli hat mevcuttur. Parça ayrıca gerekli uzunlukta kesilebilir. Bu seçenekler, hat ne kadar uzun veya geniş olursa olsun, tüm özellikleri karşılayacak şekilde birleştirilebilir, yani belirlenmiş bir maksimum uzunluk yoktur.

Müşterilerin ray aydınlatmasının özelliklerine ve türlerine aşina olmayabileceğinin farkındayız, ancak ölçümlerinizi aldıktan sonra, gereksinimlerinize özel, özel, ısmarlama ve şık bir çözüm önerebiliriz. Ray aydınlatması, modern ray aydınlatmasından rustik, endüstriyel raylı spot, zarif, çiftlik evi veya çağdaş üst düzey daireye kadar çeşitli iç stillerle çalışabilir.

Beyaz Raylı Aydınlatma

Tüm gömme, sıva altı ve asma ray aydınlatma seçeneklerimizi beyaz renkte sunuyoruz. Beyaz ray, ray gömme veya yüzeye monte edildiğinde genellikle tavanla uyum sağlamak için seçilir. Pist askıya alındığında, beyaz daha nötr bir seçenek sunar.

Beyaz tek devreli parkurumuz 1m, 2m ve 3m uzunluklarda mevcuttur, istek üzerine 4 telli takip mevcuttur. Parçayı istediğiniz uzunlukta da kesebiliriz. Bu esneklik, düz çalışmalardan karelere, dikdörtgenlere, T şekillerine veya U şekillerine kadar projenizin ihtiyaç duyabileceği herhangi bir boyut ve düzenlemede bir çözüm sunmamızı sağlar.

Ray aksesuarları yelpazemizi kullanarak uzunluklar köşelerde, kesitlerde veya T bağlantı noktalarında birleştirilebilir. Güç beslemesi, yolun sonuna veya ortasına gidebilir. Paletlerimizin bir ucunda güç beslemesi ve diğer ucunda uç kapağı bulunur.

Mevcut Modeller

9W, 15W, 30W ve 40W palet ışık seçeneklerimizin tümü beyaz renkte de mevcuttur. Kompakt 9W ışık, düzenli olarak kullanılmayan veya kullanılmayan alanlarda konut projelerinde en iyi sonucu verir. 15W, 30W ve 40W lambalarımızın tümü standart olarak karartma özelliğine sahiptir.

Kısılabilir ışık, özellikle yaşam alanlarının birden fazla işlevi olduğu konut projelerinde (burada en popüler seçenek 15W'dir) önemlidir. Daha güçlü 30W ve 40W lambalara geçildiğinde, bunlar en çok perakende mağazaları, showroomlar veya ofisler gibi ticari alanlar için uygundur ve özellikle 40W çok parlak aydınlatma sunar.

Renk Sıcaklıkları

Çözüm, Soğuk Beyaz (5000K) veya Sıcak Beyaz (3000K) renk sıcaklığı ve 15°, 25° veya 38° ışın açısı seçenekleriyle daha da özelleştirilebilir.

Soğuk Beyaz (5000K) renk sıcaklığı, doğal gün ışığına daha yakındır, bu da onu çalışma ortamları veya net ve parlak ışığın gerekli olduğu her yerde tercih edilen seçenek haline getirir.

Sıcak Beyaz (3000K) renk sıcaklığı, ateşe veya mum ışığına daha yakındır ve konut projelerine veya sanat galerisi alanlarına uygun, daha sıcak, daha rahatlatıcı bir ortam yaratır.

Işık Açıları

Işın açılarını birleştirerek, belirli bir nesneyi veya ekranı, örneğin bir sanat eserini vurgulamak için bir ışık yıkaması için geniş huzmeler ve dar huzmelerin bir kombinasyonunu gerektirebilecek bir çözümü uyarlayabiliriz.

SİYAH RAYLI AYDINLATMA

Renk Sıcaklıkları

Soğuk beyaz

Soğuk Beyaz (5000K) renk sıcaklığı, doğal gün ışığına daha yakındır ve ofisler, perakende mağazaları gibi çalışma ortamları veya net ve parlak ışığın gerekli olduğu her yer için en uygun seçenektir.

Sıcak beyaz

Sıcak Beyaz (3000K) renk sıcaklığı, ateşe veya mum ışığına daha yakındır ve konut projelerine ve sanat galerisi alanlarına uygun daha sıcak, daha rahatlatıcı bir ortam yaratır.


Tüm gömme, yüzeye monte ve asma ray seçenekleri siyah renkte mevcuttur. Siyah ray, ray gömme veya yüzeye monte edildiğinde tavanla kontrast oluşturur. Askıya alınmış siyah iz, özellikle endüstriyel veya ticari alanlarda kullanıldığında daha fazla tasarım ifadesi yapar. Bir binanın tuğla işlerinin sergilendiği yerlerde özellikle popülerdir.

Siyah tek devreli parkur 1m, 2m veya 3m uzunluklarda sunulmaktadır ve ayrıca istediğiniz uzunlukta parkuru da kesebiliriz. Talep üzerine 4 telli hat sunuyoruz. Projeniz ister düz koşular, kareler, dikdörtgenler, ister T şekilleri veya U şekilleri gerektirsin, bir çözümü özelleştirebiliriz. Daha fazla esneklik için güç beslemesi yolun sonuna veya ortasına gidebilir.

Spot rayı uzunlukları, ray aksesuarları yelpazemizi kullanarak köşelerde, enine kesitlerde veya T kavşaklarında birleştirilebilir. Ray, bir uçta güç beslemesi ve diğer uçta bir uç kapağı ile sağlanır.

Siyah led spot aydınlatmamız 9W, 15W, 30W ve 40W olarak mevcuttur. Kompakt 9W ışık, düzenli olarak kullanılmayan veya kullanılmayan alanlarda konut projelerinde en iyi sonucu verir. 15W, 30W ve 40W lambalarımızın tümü standart olarak karartma özelliğine sahiptir. Kısılabilir ışık, özellikle yaşam alanlarının birden fazla işlevi olduğu konut projelerinde (15W konut için en popüler seçimdir) önemlidir. Daha güçlü 30W ve 40W lambalar, perakende mağazaları, showroomlar veya ofisler gibi ticari alanlar için çok uygundur. 40W, çok parlak aydınlatma için en güçlü ray lambalarımızdan biridir.

Soğuk Beyaz (5000K) veya Sıcak Beyaz (3000K) renk sıcaklığı ve 15°, 25° veya 38° ışın açıları seçeneği, daha fazla özelleştirmeye olanak tanır.

Soğuk Beyaz (5000K) renk sıcaklığı, doğal gün ışığına daha yakındır, bu da onu çalışma ortamları veya net ve parlak ışığın gerekli olduğu her yerde tercih edilen seçenek haline getirir.

Sıcak Beyaz (3000K) renk sıcaklığı, ateşe veya mum ışığına daha yakındır ve konut projelerine veya sanat galerisi alanlarına uygun, daha sıcak, daha rahatlatıcı bir ortam yaratır.

Hat metre başına bir ışık kullanmanızı öneririz. Işın açılarını birleştirerek, bir ışık yıkaması için geniş huzmeler ve örneğin bir sanat eseri gibi belirli bir nesneyi veya teşhiri vurgulamak için dar huzmeler içerebilecek bir çözüm üretebiliriz.

Montaj Seçenekleri

Ray aydınlatması asılabilir, gömme veya yüzeye monte edilebilir.

Asma Ray Işıkları

Asma ray, tavanların yüksek veya eğimli olduğu yerlerde ışık seviyesini düşürmeye yardımcı olur. Rayları tavandan 1,5 m'ye veya 3 m'ye kadar sarkacak şekilde askıya alabilen ayarlanabilir kitlerimiz var.

Gömme Raylar

Gömme ray spot aydınlatması, aerodinamik, neredeyse görünmez bir görünümün gerekli olduğu ortamlarda bir alternatiftir. Gömme montaj yaklaşımı, daha fazla kurulum çabası gerektirir, ancak rayın gömülmesi, tavanın düzenli kalması anlamına gelir.

Sıva Üstü Ray spot Işıkları

Yüzeye monte ray, doğrudan tavana sabitlenir ve basit ve rahat kurulum sunar. Mutfaklar veya açık mutfak ve yemek odası alanları için çok popüler bir seçimdir. Ray, düz veya tonozlu bir mutfak tavanına monte edilebilir ve ortam ve yönlü ışık sağlamak için kullanılan bir armatür karışımı kullanılabilir. Mutfakların genellikle farklı bölgeleri vardır- mutfak adaları, bar üstü, lavabo üstü- ve ray aydınlatması eksiksiz bir çözüm sunabilir.

Aksesuarlar

Ray uzunlukları, ray aksesuarları, konektörler ve uç kapakları yelpazemizi kullanarak köşelerde, enine kesitlerde veya T kavşaklarında birleştirilebilir. Palet, bir uçta (canlı uç) güç beslemesi ve diğer uçta bir uç kapağı ile sağlanır. Daha fazla esneklik için güç beslemesi yolun sonuna veya ortasına gidebilir.

Renk Oluşturma İndeksi

Renk Oluşturma İndeksi (CRI), bir ışık kaynağının rengin insan gözü tarafından görülme şeklini nasıl etkilediğini ve renk değişimlerinin ve gölgenin nasıl yorumlandığını ifade eder. İndeks 1'den 100'e kadar bir ölçekte çalışır. Renk ve detayın en iyi temsilini sağlayacak yüksek CRI seviyesine sahip ışıkları tercih etmenizi öneririz.

Sanat galerileri

Sanat galerilerinin başarısı için sanat eserlerini en iyi şekilde sergilemek esastır ve doğru aydınlatma esastır. Özelleştirilmiş bir ray çözümü, resmin garip gölgeler olmadan temiz bir şekilde aydınlatılmasını, renklerin doğru bir şekilde temsil edilmesini ve galerinin doğru ambiyansa sahip olmasını sağlayacaktır. Ray aydınlatması uyarlanabilir ve esnektir ve her yeni sergi için değiştirilebilir.

Perakende mağazaları

Aydınlatma, müşterinin alışveriş deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır ve doğru aydınlatma satışları olumlu yönde etkileyebilir. Özel bir ray çözümü, istenen ambiyansı yaratan ambiyans aydınlatmasıyla belirli özellikli ürünleri veya ekranları vurgulamak için vurgulu aydınlatmayı kullanabilir.

Yerleşim

Raylı aydınlatma için popüler konut uygulamaları, çeşitli gereksinimlere sahip banyolar, oturma odaları ve yemek alanlarıdır. Bir hat çözümü çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir; yemek hazırlama alanlarındaki odaklı, yönlü aydınlatmadan yemek masası üzerindeki ortam ışığına kadar. Ayrıca hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilirler (tasarıma ve IP/su geçirmezlik derecesine bağlı olarak).

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.