Asma Tavan Profilleri

Asma Tavan Profilleri, Asma Tavan Profil Fiyatları

Asma tavan taşıyıcı profilleri fiyatları

T Asma Tavan Profilleri

T profil (veya T şekilli profil), 600x600 Üstten oturmalı ve lay in asma tavan sistemleri için kullanılır. Bu kenetleme sistemi, kabuk şeklinde bir kilitleme kilidi kullanır.

Bu şekil, monte edilen yapıya sağlamlık kazandırır, profillerin en iyi şekilde sabitlenmesini sağlar ve tüm çalışma süresi boyunca yapının net bir geometrisini korur. Aynı zamanda, monte edilen yapının elemanlarının kendiliğinden ayrılması, maksimum yüklerde bile hariç tutulur, çünkü Yeni kilit - "kabuk" sert bir şekle sahiptir ve hafif yükler altında bile yapının bütünlüğünü deforme edebilen, açabilen ve bozabilen standart kilitleme dillerinin aksine geometrisini değiştiremez.

Sunulan T-profili yalnızca kullanımda güvenilir değil, aynı zamanda kurulumu da kolaydır. Profiller birbirine doğru bir şekilde bağlandığında, profillerin birbirine göre doğru konumunu belirleyen ve kilitleme bağlantılarını onaylayan karakteristik bir klik sesi duyulur. Profilin kilitleme kısmında dört kanatlı yaprak şeklinde yapılmış ek bir takviye bulunmaktadır. Sunduğumuz asma tavan 300x300, 600x600, 600x1200 asma tavan sistemleri, T profillerinden kolayca ayırt edilebilir.

Ek elemanların (havalandırma kanalları, klimalar, lambalar vb.) Montajı için destekleyici yapı olarak T şeklindeki profillerden yapılmış bir askı sisteminin kullanılması önerilmez. Bu elemanların montajı için, proje dokümantasyonu tarafından sağlanan ayrı bağımsız bağlantı elemanlarının kullanılması tavsiye edilir. Armatürler, bağımsız bağlantı elemanları kullanılarak asma tavana monte edilmelidir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.