Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sistemi, Asma Tavan Modelleri, Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan sistemi, büyük endüstriyel ve endüstriyel tesislerin, ticaret, sergi, eğlence Kompleksleri ve benzeri tasarımlar üzerinde çalışırken popüler bir tasarım aracıdır. Asma tavan sistemindeki popülerlik oldukça haklı, çünkü bu tür tasarımların kurulumu kolay ve kullanımı rahat. Asma tavan sistemi, tavan tipine bağlı olarak modüler elemanların - paneller, plakalar, levhalar, çıtalar - tutturulduğu metal bir çerçevedir.

Metal yapıların imalatında, üreticiler çeşitli alaşımları ve metalleri kullanabilirler. Çoğu zaman, özel bir koruyucu kaplamaya sahip alüminyum alaşımları tercih edilir. Panellerin kalınlığı 0,5, 0,6, 07 mm'dir - bu sarkmaya, deformasyona direnç sağlamak ve aynı zamanda tavanın ağırlığını koymamak için yeterlidir.

Asma Tavan Sistemleri

Bugün piyasadaki tüm tavan yapıları arasında en popüler model, modüler asma tavandır. Ve bunun talebi sadece artıyor. Güzel görsel özelliklere sahiptir ve kullanımı kolaydır. Bu tür asma tavan tasarımlar genellikle çeşitli iç mekân projelerini uygulamak için kullanılır.

Asma Tavan Çeşitleri, Asma Tavan Modelleri

İki ana unsurdan oluşurlar

Asma Tavan Taşıyıcı SistemiAsma tavan sistemi boyuna ve enine Profilden oluşan bir çerçeve. Duvarlara sabitlenmiş köşe parçaları ve yüksekliği belirten askı elemanları içerir. Asma tavan sistemi kapalı veya açık. Kapalı tipteki panel tavanları monte ederken, panellerin alt montajı nedeniyle destek çerçevesi gizlenir. Açık sistemlerde, kılavuzlar ve kasetler aynı yüksekliğe monte edilir. Paneller, Profil kılavuzları tarafından oluşturulan hücrelere monte edilen kare veya dikdörtgen plakalardır. İki boyutta gelirler: 30x30 veya 60x60 cm. Dokuları farklıdır. Bu, tasarım fikirlerinin uygulanması için birçok fırsat yaratır.

Asma tavan sistemi geniş bir renk yelpazesi. Klasik hayranları muhtemelen kaset boyutları 300x300 olan siyah veya beyaz bir tasarım seçecekler. Modern iç mekânlarda gümüş tavanlar organik olarak görünecek. Altın tonları odaya şık ve lüks bir görünüm verecektir. Pratiklik. Kasetler kolayca çıkartılabilir, gerekirse yardımcı programlara ulaşabilir. Kurulumu kolaydır. Kurulum hazırlık çalışması gerektirmez ve biraz zaman alır. Güvenlik. Asma tavan sistemi çevre ve yangın güvenliği Kriterlerine uygunluk.

Asma tavan sistemi satın almak veya herhangi bir sorunuz varsa, sizin için uygun bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.