Akustik Ahşap Asma Tavan

Akustik Ahşap Asma Tavan

Akustik ahşap asma tavan sesin, "normal" olarak döşenmiş bir alanda tamamen kendi kendine gelmeyen bazı özellikleri vardır, bu nedenle ses kalitesinin çok önemli olduğu bir odaya sahipseniz akustik tavan mükemmel bir çözüm olabilir. Ortak kullanım alanlarınız, ofis binalarınız veya kamu tesislerinizdeki akustiği ile ilgili problemleriniz varsa, ahşap asma tavan sistemi ile çözümü sunar. Sistemler akustik ve gürültü azaltma alanında mükemmel özelliklere sahiptir.

Masif ahşap akustik asma tavan

Bir akustik ahşap asma tavan, çok modern ve modern bir görünüm ve daha iyi bir akustik ile donatıldığı odaya sahiptir. Odun, odaya sıcaklığı getiriyor. Tavan sistemi montajı kolaydır ve hızlı askılar veya nonius askıları kullanılarak mevcut bir duvar tavanına asılır. Akustik ahşap asma tavan olarak uygulama için, doğrusal açık sistem, ahşap çıtalar arasında akustik dokunmamış doku ile birlikte gelir. Yıllar süren deneyimlerimizle, Dek-mar'daki personel size en iyi uygulama hakkında mükemmel tavsiyelerde bulunabilir. Örneğin, bir akustik tavanı kavisli bir sonda da sağlayabiliriz. Dek-mar sistemleri ile yapılabilecek çok şey var ve mimarın tasarım fikri her zaman yol gösterici ilkedir.

Akustik ahşap asma tavan ile ilgili gereksinimler

Belirli bir odadaki akustik, bir ses kaynağı ve bir dinleyici arasındaki ses iletimini etkiler. Bir oda için optimum akustik, büyük ölçüde odanın kullanımına bağlıdır ve bu nedenle sinema salonları için gereksinimler, bir ofis alanı veya yüzme havuzu için olanlardan farklıdır. Eğer Dek-mar akustik tavanları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bunu menü öğesi yangın ve akustiğin altında Dek-mar web sitesinde bulabilirsiniz ve elbette bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap malzemenin doğallığı mekânlarda sıcaklık ve estetik yaratır. Tavan ve duvarda akustik çözümle birlikte doğal görünüm istenildiğinde, ahşap en doğru seçim olmaktadır.
Ahşap paneller hem asma tavan hem de duvar paneli olarak kullanılabilmektedir. Tavan ve duvar panellerinin kombinasyonu konferans salonu, dinleme salonu, toplantı odası, tiyatro, sinema, restoran, otel vb. mekânlar için üstün akustik performans sağlamaktadır. Yansıtıcı ve yutucu ahşap paneller, mekân akustiğini düzenler ve mekânı yaşanır kılar.
Ahşap panellerin doğal görünümü, akustik performansı ve yangın geciktirici özellikleri, mekânlara rahatlık ve konfor sunmaktadır.
Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan bu ürünler, Almanya'da alınan laboratuvar ve mekân testlerine dayandırılarak özellikle ses, yangın ve nem dayanımındaki test sonuçlarıyla da tercih sebebi olmakta.
Modüler akustik ahşap asma tavan sistemi,T15,T24,T15 Ultra ine siyah kanallı taşıyıcı sistem ile görünür taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada,
T24 taşıyıcı sistem içine alan uygun kenar detaylı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montajı yapılabilir yada ,
Mevcut kutu profil konstrüksiyonlu tavana ahşap karkaslar monte edilerek, bu karkasların üzerine lamba zıvana kenarlı panellerle gizli taşıyıcılı sistem şeklinde montaj yapılır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.