Akustik Alçıpan Asma Tavan

Akustik alçıpan asma tavan sistemleri

Delikli akustik alçıpan, ses emilimi için artan gereksinimleri olan odalarda ses emici bir malzeme olarak kullanılır, yankı etkisini ortadan kaldırır ve ses emici pamuk yünü ile birlikte mükemmel çalışır. Ayrıca, delikli alçıpan, en cesur tasarım kararlarında malzeme bitirme rolünü oynar!

Farklı delikler, hızlı teslimat, tüm bunlar ve daha fazlası ile alçıpan üretim imkanı sadece burada bulacaksınız!

Akustik alçıpan asma tavan gürültü iletimini azaltmanın en etkili yollarından biri, problemi kaynağında tavan ses yalıtımı ile işlemektir. Akustik tavan döşemeleri veya panellerin montajı, bir odanın ses geçirmezliği için hızlı, kolay ve ekonomik bir yoldur. Döşeme kiremitleri bu gereksinimi yerine getirmek için tasarlanmış ve yaratılmıştır ve akustik panelleri sanat olarak zekice gizler. Yankı ve yankılanmaya bu mükemmel çözüm estetiğin yüksek önceliğe sahip olduğu alanlar için mükemmeldir. En başarılı tek başarımız, en yüksek akustik standart şartını entegre etme kabiliyetimizdir.

Birçok farklı delik deseni ile, delikli büyük boyutlu alçı paneller akustik tavanlar için neredeyse sonsuz tasarım olanakları sunar. Çözümlerimiz işlevsellik ve estetik arasında mükemmel bir denge kurar ve son teknoloji ürünü bir tavan sistemine en yüksek gereksinimleri karşılar. Yuvarlak ve kare deliklerin mükemmel kalitesi, tavanın kesin görünümünü garanti eder. Arka tarafa ya da açık tarafa yapıştırılmış akustik şerit mükemmel ses emilimi sağlar.

Akustik alçıpan asma tavan; metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12,5 mm Ebatlarında akustik alçı ile döşenen ve montaj kısmı kolay olan bir sistemdir. Akustik alçıpan sistemleri karolaj sistemde uygulanmaktadır. 60*60 akustik alçıpan kare delikli, yuvarlak delikli veya karışık delikli alçıpan tercihleri bulunmaktadır. Delikli alçıpan tavan ve duvar sistemleri, görsel olarak etkili ve işlevsel olan benzersiz akustik tasarım tavanları yaratır.

Akustik alçıpan asma tavan akustiği, çoklayıcılar, seminer salonları, eğitim odaları, konferans salonları, yönetici kabinleri, spor kompleksleri, kapalı yüzme havuzları,hastaneler, havaalanları, kayıt stüdyoları, fabrikalar, atölyeler, spor salonu gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca akustik paneller, akustik köpük, akustik tavan karosu, akustik fayans akustik yalıtımı, akustik tedaviler, ev sinema akustiği, akustik tavan paneli, akustik köpük akustik tavan, akustik köpük yalıtımı ve akustik tedavi ev stüdyosu gibi çeşitli seçenekler sunuyoruz. Sunalan akustik alçı ürünler ses geçirmez, suya dayanıklı ve iyi bir sıkıştırma mukavemetine sahiptir.

Oda akustiği

Nüfusun büyük bir kısmının günün çoğunu kendi işyerinde geçirdiğini düşündüğünüzde, oda akustiğinin önemli bir rol oynadığını aşikâr hale gelir. İyi bir dengelenmiş oda akustiği, bir stres faktörü olarak gürültüyü azaltır, konsantrasyon ve üretkenliği artırır ve iyi hissetme duygusu yaratır.

Ses emilimi

Bir ses dalgası bir yüzeye çarptığında, enerjisinin bir kısmı yansıtılır. Diğer kısım emilir ve ısıya dönüştürülür. Enerji kaybı emilim olarak adlandırılır. Emilim katsayısı yansıyan ve emilen enerji arasındaki aranı açıklar. Sıfır faktörü toplam yansımaya karşılık gelirken, bir faktör toplam emilim anlamına gelir.

Neden Akustik Asma Tavan?

Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilen akustik asma tavan. Estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.
Rahatsızlık vermemesi açısından ses yankılanmasını akustik yapısı ile engeller Ve konforlu bir yapı sunar.
Temizlenmesi kolaydır silme yolu ile temizlenebilir.
Bakteri mikrop ve parazit barındırmaz. Akustik alçıpan asma tavan sizlere iyi bir dekor,
Sağlıklı ve akustik bir ortam vadediyor.
Stüdyolarınızda evinizde iş yeriniz de ve çalışma ofisiniz de bir devrim yaratın.
Toplantı odaları ve konferans salonların da tercih edilen
Akustik asma tavan sistemleri daha kaliteli bir ortamda dekorunuzu ve
Ses yalıtımına yardımcı olarak hayatınıza kolaylık ve uyum sağlar.


Akustik Asma Tavan Sistem Özellikleri

Akustik alçıpan asma tavanın birbirinden farklı delik bölümlerinin ve de arkasındaki akustik bölgenin yarattığı ses yutma özelliği gelişmiştir. Seçenek bol olduğundan şık ve estetik akustik asma tavanın yüzey seçenekleri çoktur. Alçı levhalar yangına ve suya dayanıklı oluşuyla, herhangi bir şekilde biçimlendirilerek rahatça temizlenen ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olması sağlanır ve kullanıcının rahatlığı burada devreye girer.

Yapının hareketlerine uygun özellikte olduğundan depreme dayanıklı binalar için uygundur. Bu tavanlar esnek bir sistem olduğu için bina duvarlarının ve tavanlarının daralma ve genleşme durumlarına rahatça uyum gösterir. Bu nedenle çatlama olmaz. Bu çeşit tavanlarda aksesuar kullanımı en az durumdadır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.