Baffle Ahşap Asma Tavan

Baffle'lar, mevcut tavan ve duvar yüzeyleri optimum ses emilimi için yetersiz olduğunda, daha iyi akustik özellikli bir oda sağlamak için etkili bir çözümdür. Ses emici, dikdörtgen paneller tavandan dikey olarak asılır ve her iki tarafta ses emicidir, bir odadaki gürültü seviyesini düşürür ve akustiği iyileştirir. Sıra dışı, ağırlıksız bir görünüm için, neredeyse hiç görülmeyen paslanmaz çelik kablolar kullanılarak perdeler sabitlenebilir.

Modern mimari, cam, çelik ve beton gibi zorlayıcı malzemeler kullanır, genellikle bu, rahat bir akustik ortam sağlamak için gerekli olan akustik emilim için sınırlı bir alan olduğu anlamına gelir.
Bir bölme sistemi sesi absorbe etmek ve oda akustiğini sürdürülebilir kılmak için çok iyi bir fırsat sunar. Binaların müteakip akustik optimizasyonu genellikle çok karmaşıktır. Odayı kabul edilebilir bir yankılanma zamanında ayarlamak için her zaman asma tavan takmak mümkün değildir. Bölme çözümlerimiz hızlı ve kolay bir şekilde yeniden donatılabilir ve en yüksek tasarım taleplerine bile ek olarak birçok mimari tasarım seçeneği sunar.

Baffle Ahşap Tavan Sarkıt Asma Tavan Tipi olarak Lineer paneller tavanı örtü gibi örtmesine karşılık olarak takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır.

Baffle Ahşap Asma Tavan uygulamaları uygulanan yüzeye hacim katmakta ve dekoratif farklılık kazanmaktadır.

Baffle Ahşap Tavan panelleri, ferah görüntüsünün yanı sıra uygulandığı yüzeyi akustik bir ortama dönüştürmektedir.

Baffle Ahşap Asma Tavan Mdf kaplama veya masif ahşaptan üretilen Lineer ahşap Asma Tavan panelleri uygulanacağı alana simetrik ve düzenli bir görünüm sunar.

Baffle Ahşap Asma Tavan Kesintisiz görünmesine rağmen aynı zamanda de monte edilebilir. Lineer Ahşap Asma Tavan sistemleri bu sayede sınırsız tasarım özgürlüğü sunmakta.

Baffle Ahşap Asma Tavan, Asma Tavan boşluğuna erişim imkânı sağlar.

Baffle Ahşap Asma Tavan Hem dış mekânda hem de iç mekânda kullanılabilecek özel bir tasarımdır. Baffle Asma Tavan Sistemlerinin ahşap görünümlü alüminyum plaka seçeneklerde mevcuttur.

Alanda modülarite ihtiyacına bağlı olarak Hook-on sistem-L ana taşıyıcı ile veya alüminyum boru profiller -T ana taşıyıcı ile uygulanır.

İstenilen panel uzunlukları ile özgün tasarım gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Baffle Ahşap Asma Tavan Sistemleri günümüzde;

-Alışveriş Merkezlerinde
-Plazalarda
-Hastahaneler'de
-Akaryakıt İstasyonlarında
-Otellerde
-Sanayii ve İş merkezlerinde

-Konferans Salonlarında

-Toplantı Salonlarında
-Stüdyolarda
Baffle Ahşap Asma Tavan sistemi Tercih edilmektedir.
Ahşap Desenli Alüminyum Çeşitleri de mevcut olan Lineer Asma Tavan Sistemleri ;
-Silinebilme yöntemi ile temizlenebilir,
-Steril ve Anti bakteriyeldir, Mikrop ve Parazit Barındırmaz,
-Sağlığınıza Zarar Teşkil etmez.

© 2019, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.