Baffle Ahşap Asma Tavan

Ahşap Baffle Tavan, Ahşap Baffle Asma Tavan

Baffle Ahşap Asma Tavan Nedir

Baffle ahşap asma tavan sistemi, taşıyıcıya kolayca sabitlenmelerini sağlayan önceden sabitlenmiş klipslere sahip ahşap panellerden oluşur. Tamamen benzersiz bir görünüm elde etmek için çeşitli panel genişlikleri birlikte sırayla birleştirilebilir. Sistemin kurulumu kolaydır ve plenuma erişim kolaylığı için tamamen de monte edilebilir. Baffle ahşap tavan sistemi, sahada tam olarak desteklenen ölçüye göre hazırlanmış bir çözümdür. Sistem, montaj süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltan şantiyede kesim ayarı gerektirmez. Panel ve aralık boyutu tamamen özelleştirilebilir olduğu için çok sayıda tasarım mümkündür.

Ahşap Baffle, ahşap estetiği ile mükemmel akustik ses performansının arzu edildiği ortamlar için uygundur. Bölme tavanlar, bir oda alanındaki atmosfer hissini artırmak için mükemmeldir. Doğrusal açık tavan tipi, açık plenum alanı için güzel bir görüntü sağlar. İyi bir ses akustiğine sahip olmak için arka tarafta veya delikli profillerin içinde bir ses bariyeri geçerli olabilir.

-Geniş açık alan tasarımı için doğrusal süreklilik sunar.


-Taşıyıcı profilin özel kilit sistemi kolay, güvenli ve
hızlı montaj sağlar.


-Farklı baffle panel ölçü ve aralık alternatifleri
üretim olarak mümkündür.


-İsteğe göre farklı renkler.

Ağaç İşlemleri Baffle

Alışılmadık, Unutulmaz Alanlara Emsal Getiren Akan Formlarla İzlenim Bırakın

Sofistike görsel ve büyüleyici stili ile ahşap tavanlarla her alanı ısıtabilirsiniz. Baffle ahşap ahşabın büyüleyici güzelliğini başarıyla yakaladık

Doğrusal aralık.

• Geleneksel doğrusal görünüm ve konik tahta görselleri

• Tavanlara, duvarlara ve açılı veya kavisli geçişlere monte edin

• Kurulumu kolay, önceden tasarlanmış ızgara ve baffle tavan sistemi

• Rahat bir alan yaratmak için akustik performans

• Dört standart laminatlar, özel geçerli bitirir istek

Baffle Ahşap Asma Tavan Değişimi

Her biri kendine has özellikleri olan çok çeşitli ağaç türleri tanımlanabilir. Metal ağaç baskı tavanı beş farklı ağaç baskı tasarımında mevcuttur. Hem büyüklük hem de boşluktaki özgürlük nedeniyle bütçe ve tasarım esnekliği sağlanabilir. Ahşap türlerindeki, kaplamadaki veya bitimdeki değişikliklerle çarpıcı farklılıklar yaratılabilir.

Doğrusal Baffle Ahşap Asma Tavanlarda Akustik

Baffle Ahşap Asma Tavan, ilave akustik pedlerle veya bunlar olmadan yüksek akustik performans sunar. Panel genişliği ve boşluğu ile oynamak farklı atmosferler ve ortamlar için gerekli akustik performansı sağlayabilir. Paneller bir seçenek olarak da delinebilir.

Akustik Neden Önemlidir?

Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor, düşük akustik performansın sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur. Doğrusal baffle ahşap tavan ürünleri yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için en iyi çözümdür.

Ahşap Türleri ve Bitiş

Masif ağacımız, her biri kendine has özelliklere sahip 20 farklı türü aşıyor. Ahşabı neme, toza ve kire karşı korumak için daha sonra standart olarak yüksek kaliteli vernikle bitirilirler. Diğer ahşap türleri istek üzerine temin edilebilir. Standart şeffaf verniğin yanı sıra, çok çeşitli lekeler ve renkler de mevcuttur. Bu yüzey ahşaba hoş bir dokunuş katabilir. Kaplama sistemlerimiz ideal ortamı ve hissi yaratmak için 40 kaplamayı aşar. Bu paneller daha sonra saydam bir lake ile sağlanır, ancak özel bir görünüm gerekirse, özel vernikler, boyama veya boyalar da mümkündür. İsteğe bağlı olarak, sayfaların kaydırılması veya eşleştirilmesi de mümkündür. Kaplamaların nasıl eşleştirildiğine bağlı olarak, önemli bir tasarım oluşturulur. Metal Ağaç Kaplama tavanlar, Çam, Sedir, Meşe olarak standart olarak sunulmaktadır. Talep üzerine projeler için özel yüzeyler ve renkler temin edilebilir.

İç Ahşap Baffle Tavanlar

Dek-Mar, iç ahşap tavan yelpazesi, rakipsiz ahşap kaplama yelpazesi ve tavan projenize nefes kesecek bir son kat üretecek doğal tonlar sunar. Bütün ahşap yüzeylerin kendi özelliklerine sahiptir. Bu benzersizlik, tasarımcıya herhangi bir tavan boşluğuna çarpıcı bir tasarım yaratma fırsatı verir.

Baffle Ahşap Asma Tavan Çeşitleri

İç mekan ahşap tavanımız, çarpıcı ve sıcak bir görünüm oluşturmak için çeşitli tonlarda şekil ve boyutlarda ahşap kullanılarak oluşturulmuştur. Çeşitli sağlam ve kaplama ahşaplar mevcut olduğunda, her ortama gerçek bir vay faktörü veren bir mimari şaheser oluşturabiliriz.

Ahşap Baffle Tavanlarda Akustik

Dek-Mar inşaat olarak akustiğin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, tüm iç tavanlarımızın tavanın genel estetiğini bozmadan, mümkün olan en iyi akustik performansı sunmak için yaratılmış olmasının nedeni budur. Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor, düşük akustik performansın sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur.

Yangın Koruması

Ahşap tavanlarımızı doğru yangına dayanıklı kaplama ile doğru şekilde emprenye ederek, B-s1, d0 yangın sınıflandırmalarına (EN13501-1) bir reaksiyon sağlayabiliriz

Ahşap Baffle Tavan

Baffle ahşap asma tavan, mevcut tavan ve duvar yüzeyleri optimum ses emilimi için yetersiz olduğunda, daha iyi akustik özellikli bir oda sağlamak için etkili bir çözümdür. Ses emici, dikdörtgen paneller tavandan dikey olarak asılır ve her iki tarafta ses emicidir, bir odadaki gürültü seviyesini düşürür ve akustiği iyileştirir. Sıra dışı, ağırlıksız bir görünüm için, neredeyse hiç görülmeyen paslanmaz çelik kablolar kullanılarak perdeler sabitlenebilir.

Modern mimari, cam, çelik ve beton gibi zorlayıcı malzemeler kullanır, genellikle bu, rahat bir akustik ortam sağlamak için gerekli olan akustik emilim için sınırlı bir alan olduğu anlamına gelir.
Bir ahşap baffle tavan sistemi sesi absorbe etmek ve oda akustiğini sürdürülebilir kılmak için çok iyi bir fırsat sunar. Binaların müteakip akustik optimizasyonu genellikle çok karmaşıktır. Odayı kabul edilebilir bir yankılanma zamanında ayarlamak için her zaman asma tavan takmak mümkün değildir. Ahşap baffle asma tavan çözümlerimiz hızlı ve kolay bir şekilde yeniden donatılabilir ve en yüksek tasarım taleplerine bile ek olarak birçok mimari tasarım seçeneği sunar.

Baffle Ahşap Asma Tavan Sarkıt Asma Tavan Tipi olarak Lineer paneller tavanı örtü gibi örtmesine karşılık olarak takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır.

Baffle Ahşap Asma Tavan Sistemleri günümüzde;

 • Alışveriş Merkezlerinde
 • Plazalarda
 • Hastahaneler'de
 • Akaryakıt İstasyonlarında
 • Otellerde
 • Sanayii ve İş merkezlerinde
 • Konferans Salonlarında
 • Toplantı Salonlarında
 • Stüdyolarda

Baffle Ahşap Asma Tavan sistemi Tercih edilmektedir.

Ahşap Desenli Alüminyum Çeşitleri de mevcut olan Linear Asma Tavan Sistemleri ;
-Silinebilme yöntemi ile temizlenebilir,
-Steril ve Anti bakteriyeldir, Mikrop ve Parazit Barındırmaz,
-Sağlığınıza Zarar Teşkil etmez.

Baffle ahşap asma tavan fiyatları

Baffle ahşap asma tavan Fiyatları, lineer ahşap asma tavan ayrılabilir, ancak baffle ahşap tavan sistemleri ayrılabilir. Sınırsız tasarım özgürlüğü ve asma tavanların modülerliğine ve boşluğuna erişim sağlar. Bu hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen özel bir tavan sistemidir. Römork sistemi-l ana tutucu veya alüminyum boru profilleri-t Yükleme alanındaki modülerlik gerekliliklerine bağlı olarak ana tutucu.

Baffle ahşap tavan fiyatları

Ahşap baffle asma tavan fiyatları, lineer ahşap tavan sistemi, MDF laminattan yapılmış veya istenen aralıklarla birbirine bağlanmış kesme çubukları. Bitişik masif ahşap saplamalar ve istenen rulman sistemi dekoratiftir. Tavan sisteminin kurulumuna izin veren sisteme entegre edilmiştir. Kullanılan malzemelerin kesilmesi ve işlenmesi kolaylığı, genişlik, yükseklik ve boyut ölçümleri arzu edilebilir, bu da tasarımcılara geniş bir olasılık yelpazesi sunar. Ağacın bir ızgara şeklinde doğrusal görüntüsü de çevrenin dolaşımına katkıda bulunur.

Baffle ahşap asma tavan

Ahşap baffle asma tavanlar, Dek-Mar ahşap sistemleri temel olarak üç bileşenden oluşur: açık doğrusal, kapalı doğrusal ve kafesli sistemler. Bu, asma tavanın arkasındaki kirli görüntüyü ortadan kaldıran ve mevcut alanda geniş bir ortam sağlayan bir sistemdir. 18 mm MDF Lam / katı malzemeden üretilmiştir. Doğrusal paneller, istenen merkez mesafeye göre 12 mm çapında siyah boru ve kanca sistemine yerleştirilir.

Ahşap asma tavan deflektörü

Ahşap asma tavan, açık koltuk ölçüleri istenilen boyuta göre değişebilir. Tabanın genişliği malzemenin yüksekliğidir ve eksenler arasındaki mesafe farklı bir açı, algı ve güzel anlamdır. Bu sistemde, tavanı gizlerken farklı bir görsel efekt yaratan gizli aydınlatma mümkündür. Baffle ahşap asma tavan sistemleri katı MDF, lamine MDF veya boyalı MDF ile kaplanmıştır. Doğal ahşap ile projelerde mimarlar ve tasarımcılar için doğal, estetik ve ahşap. Banyo Asma Tavan basit bir uygulama sunuyor.

Ahşap asma tavan detayı

Baffle ahşap modüllerdir, projeye uygun olarak hazırlanan modüller kolayca sökülüp takılabilir ve tavanın arkası mekaniktir. Bu, elektrik tesisatına kolay erişim sağlar. Ahşap bin yıllık bir geçmişi var, ancak bugünün ve yarının zorluklarını karşılayan organik bir üründür. Ahşap, yaşamsal ve nefes alan yapısı ile insan doğasına en yakın malzemedir. Baffle asma tavan.

Baffle asma tavan

Yüzyılımızda doğa ile uyumlu binalar çevresel, sosyal ve çevresel sorumluluklar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu aşamada, elbette, ahşap en önemli araç olarak öne çıkıyor. Dekoratif tasarımda önemli olan ahşap, çeşitli işlene bilirlik fonksiyonları ile mimari uygulamalarda esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca, akustik işlevi sayesinde, çevredeki titreşime katılarak ses kalitesini korumak için. Önde gelen malzemelerden biri Asma tavan modellerinin fiyatları.

Ahşap baffle asma tavan fiyatları

Bu, ahşabı tiyatrolar, konferans salonları ve iş bölgeleri gibi geniş alanlarda en iyi malzemelerden biri haline getirir. Bir ağacın kültürü, ağacın doğa ile bağlantılı olduğunun farkına varmak ve bu bilinci birkaç nesil boyunca korumaktır. Bu hassasiyetle Dek-Mar müşterilerine ahşap asma tavan sistemleri sunmaktadır. Ahşap tavan panelleri.

Baffle Ahşap Borulu Tavan Paneli

Ürün Özellikleri

Malzeme

Masif Ahşap, Laminat, MDF Melamin, Kaplamalı ve Boyalı MDF

Kalınlık

8 mm, 18 mm, 25 mm

Çıtalar arasındaki boşluk

50 mm, 70 mm , 80 mm, 90 mm, 100 mm

Çıta Uzunluğu

Standart uzunluk 1380 mm, 2400 mm ve 2750 mm'dir. Diğer özel uzunluklar istek üzerine üretilebilir.

Kenar Detayı

Kenar bantlı

Başvuru

T24 ve çelik teller ile

Yangın Sınıfı

B s2 d0, D s2 d0

Nerede kullanılır?

Borulu doğrusal (baffle tavan) ahşap panel sistemimiz alüminyum borular, çıtalar, özel klipsler ve T ızgaralarla çalışır. Her çıta alüminyum borularla sabitlenir. Birkaç çıta sabitlendikten sonra bir parça yapılır. Modüller üzerinde tüpler özel klipslerle T ızgaralarına sabitlenir. Daha sonra parçalar tavana asılır.

Ahşap tavanların avantajları

Baffle Ahşap tavanlar, kamu binalarının iç mekanlarında çok popülerdir. Bunu mükemmel niteliklerine borçludurlar:

 1. Çevre dostu.

Baffle Ahşap tavan panelleri, tesislerde uygun bir mikro iklim yaratan ve ayrıca insan sağlığına zarar vermeyen doğal malzemelerden yapılmıştır.

 1. Tasarım için geniş fırsatlar.

Üreticiler, iç mekânın mevcut stilini vurgulayabilecek veya ana odak noktası haline gelebilecek herhangi bir kompozisyon fikrini uygulamanıza izin veren çok çeşitli baffle ahşap paneller, çıtalar, kesonlar ve diğer malzemeler sunar. Yapılar çeşitli ahşap türlerinden yapılabilir ve benzersiz bir desene sahip olabilir.

 1. Mükemmel akustik performans.

Baffle Ahşap tavanlar, ses yalıtımı için artan gereksinimlere sahip odalarda aktif olarak kullanılmaktadır: akustik stüdyolar, ofisler, sinemalar vb.

 1. Basitlik ve kurulum kolaylığı.

Baffle Ahşap tavanların montajı için yüzeyin özel olarak hazırlanmasına gerek yoktur, bu nedenle iş fazla zaman almaz. Asma tavan kullanımı, geniş bir alanın düz yüzeylerini mümkün olan en kısa sürede kaplamayı mümkün kılar. Bu, işçilik maliyetlerinden tasarruf etmeyi ve binanın devreye alma süresini kısaltmayı mümkün kılar.

 1. Pratiklik.

Tavan yapısı, taban yüzeyindeki kusurları ve kusurları kolayca kapatabilir ve ayrıca elektrik sistemlerini, havalandırma, ısıtma ve iklimlendirme sistemlerini gizleyebilir.


YAZAR: Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.