Baffle Ahşap Asma Tavan

İç Ahşap Tavanlar

Dek-mar, iç ahşap tavan yelpazesi, rakipsiz ahşap kaplama yelpazesi ve tavan projenize nefes kesecek bir son kat üretecek doğal tonlar sunar. Bütün ahşap yüzeylerin kendi özelliklerine sahiptir. Bu benzersizlik, tasarımcıya herhangi bir tavan boşluğuna çarpıcı bir tasarım yaratma fırsatı verir.

AHŞAP TAVANLARI NELERDİR?

İç mekan ahşap tavanımız, çarpıcı ve sıcak bir görünüm oluşturmak için çeşitli tonlarda şekil ve boyutlarda ahşap kullanılarak oluşturulmuştur. Çeşitli sağlam ve kaplama ahşaplar mevcut olduğunda, her ortama gerçek bir vay faktörü veren bir mimari şaheser oluşturabiliriz.

AHŞAP TAVANLARDA AKUSTİK

Dek-mar inşaat olarak akustiğin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, tüm iç tavanlarımızın tavanın genel estetiğini bozmadan, mümkün olan en iyi akustik performansı sunmak için yaratılmış olmasının nedeni budur.

AKUSTİK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor, düşük akustik performansın sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur.
YANGIN KORUMASI
Ahşap tavanlarımızı doğru yangına dayanıklı kaplama ile doğru şekilde emprenye ederek, B-s1, d0 yangın sınıflandırmalarına (EN13501-1) bir reaksiyon sağlayabiliriz
AHŞAP TAVANLARI

Baffle'lar, mevcut tavan ve duvar yüzeyleri optimum ses emilimi için yetersiz olduğunda, daha iyi akustik özellikli bir oda sağlamak için etkili bir çözümdür. Ses emici, dikdörtgen paneller tavandan dikey olarak asılır ve her iki tarafta ses emicidir, bir odadaki gürültü seviyesini düşürür ve akustiği iyileştirir. Sıra dışı, ağırlıksız bir görünüm için, neredeyse hiç görülmeyen paslanmaz çelik kablolar kullanılarak perdeler sabitlenebilir.

Modern mimari, cam, çelik ve beton gibi zorlayıcı malzemeler kullanır, genellikle bu, rahat bir akustik ortam sağlamak için gerekli olan akustik emilim için sınırlı bir alan olduğu anlamına gelir.
Bir bölme sistemi sesi absorbe etmek ve oda akustiğini sürdürülebilir kılmak için çok iyi bir fırsat sunar. Binaların müteakip akustik optimizasyonu genellikle çok karmaşıktır. Odayı kabul edilebilir bir yankılanma zamanında ayarlamak için her zaman asma tavan takmak mümkün değildir. Bölme çözümlerimiz hızlı ve kolay bir şekilde yeniden donatılabilir ve en yüksek tasarım taleplerine bile ek olarak birçok mimari tasarım seçeneği sunar.

Baffle Ahşap Tavan Sarkıt Asma Tavan Tipi olarak Lineer paneller tavanı örtü gibi örtmesine karşılık olarak takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır.


Baffle Ahşap Asma Tavan Sistemleri günümüzde;

  • Alışveriş Merkezlerinde
  • Plazalarda
  • Hastahaneler'de
  • Akaryakıt İstasyonlarında
  • Otellerde
  • Sanayii ve İş merkezlerinde
  • Konferans Salonlarında
  • Toplantı Salonlarında
  • Stüdyolarda

Baffle Ahşap Asma Tavan sistemi Tercih edilmektedir.

Ahşap Desenli Alüminyum Çeşitleri de mevcut olan Lineer Asma Tavan Sistemleri ;
-Silinebilme yöntemi ile temizlenebilir,
-Steril ve Anti bakteriyeldir, Mikrop ve Parazit Barındırmaz,
-Sağlığınıza Zarar Teşkil etmez.

© 2019, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.