Clip-İn Metal Asma Tavan

Clipin asma tavan, klipin tavan, clipin asma tavan fiyatları

Clip tavan sistemleri gizli çerçeveli akustik şilte bez, süspansiyon sistemi aldığı, montaj ve de montaj, çok esnek için uygundur kenetlenir gizli çerçeve, tavandaki mesafe imalat değişir. Gizli çerçeve montaj sisteminin yapısı sağlam ve gizlidir, panelin yüzeyi pürüzsüz ve kısa ve güzel çizgilerle iç mekâna modern bir yön katmaktadır. Farklı tasarım ve talebe uyacak farklı panel özellikleri ve modelleri vardır, çeşitli mimari dekorasyon tasarımlarında yaygın olarak kullanılabilir.

Metal tavanlar, odanızın tavanını tasarlarken tam bir özgürlük sağlar. Çok yönlü tavan paneli şekilleri ve boyutları ile. Görsel ve işlevsel tasarımların dengelenmesi, aşağıdakileri içeren tavan ürünleri yelpazesi sayesinde sonsuzdur; direk başlığı, kancalı, kaset, kanopi ve burulma yayı.

klipin tavan, clipin asma tavan malzemeleri, clipin asma tavan fiyatları

Clipin Tavan Şeması

  1. Clipin Tavan Panel
  2. Clipin Tavan Omega Profili
  3. Clipin Tavan Kenar U Profili
  4. Clipin Tavan Askı Maşası
  5. Clipin Tavan Yaylı Klipsi
  6. Clipin Tavan Ekleme Parçası
  7. Clipin Tavan Kenar Baskı Takozu
  8. Clipin Asma Tavan Askı Teli
  9. Klipin Tavan Çelik Dübel

Metal Asma Tavan

Clipin asma tavan kişisel refahı etkileyen tasarım ürünleridir. Standart montaj kolay elemanları, bina sahibinin, mimarın veya planlayıcının bireysel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir. Clipin asma tavan kurulumdan sonra bile esnek kalır. Yeni kurulumlar yapmak veya bakım çalışmaları yapmak için az çaba harcayarak işinizi kolaylaştırır. Clipin asma tavan, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekânları sağlamlık ve güzel bir görsel tasarımları sunar. Hastanelerde, kamu alanlarda, eğitim ve öğretim binalarında çok kullanılır

Clipin asma tavan, biçim ve işlevselliğin sadeliğini birleştiriyor. Tasarım özellikleri, kaset tavanın girintiler, çıkıntılar veya düzensiz tavan şekilleriyle bile uyumlu bir şekilde entegre edilmesini sağlar. Çeşitli delik tipleri ve özel bir akustik altlık, ses yutma katsayısını artırır ve odada uygun bir akustik ortam yaratır. Kilipin tavan, özellikle nem ve yangın güvenliği açısından yüksek gereksinimleri olan odalarda kapsamını önemli ölçüde genişleten alüminyum ve galvaniz çelikten yapılmıştır. Clipin asma tavan her türlü iç mekân için uygundur: alışveriş veya alışveriş ve eğlence merkezleri, sağlık ve eğitim, ulaşım tesisleri, ofis ve endüstriyel tesisler.

60x60 alüminyum asma tavan

Projeniz için en iyi dayanıklı tavan'ı seçmek, Tavanlar herhangi bir bina için en görünür unsur olduğu için tüm farkı yaratabilir. Eşsiz bir seçenek yelpazesi ile, tavanınızın ihtiyacı ne olursa olsun, sizi ele alıyoruz. Tasarımınızı, performansınızı ve sürdürülebilirliğinizi en kaliteli tavanlarla yeni bir seviyeye taşıyın. Işık yansımasından ses azaltmaya, dayanıklılığa estetiğe kadar tavan projeleriniz için mükemmel paneli veya döşemeyi bulacaksınız.

Klipin tavan çözümleri, Izgara ve asma aksesuarları olan klipin tavan veya Alüminyum Asma Tavan Panelleri, Tavan Süspansiyon Sistemi için tam sistemler olarak en yüksek standartlarda üretilmektedir. Akustik Metal veya Alüminyum Tavan Tasarımları, mimarın şartnamelerine ve yüklenicilerinin talebine göre Delikli ile Deliksiz Metal Panelleri arasında değişir. Klipin tavan çözümlerimiz Ses Emme ve Ses Yansıtma için benzersiz bir reaksiyona sahiptir.

Clipin asma tavan

Klipin tavan sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demonte edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir. Standart clipin asma tavan, galvaniz ve alüminyum tavan plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu clipin asma tavan de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir gürüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Clipin Metal Tavan Cinsi: Galvanize Çelik ve Alüminyum

klipin tavan, klipin tavan modelleri, clipin asma tavan, clipin tavan

Klipin Panel Detayları

Metal Asma Tavan Standart Modül Boyutları (mm)

300x300, 600x600, 600x1200, 300x1200, 1200x1200 Özel boyutlarda Tavan Panelleri istek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Renk: RAL 9005 siyah, RAL 9010 beyaz, RAL 9006 Metalik gri ve ahşap desenli

Özellikler

· Delikli ve deliksiz düz
· Değişik ebatlarda
· Kalınlık Standard 0.50mm, 0.60mm, 0.70mm
· Hafiftir tavana ağırlık yapmaz
· Takılması ve sökülmesi kolaydır
· Ses yalıtımı sağlar
· Isı kaybını önler
· Mikrop barındırmaz silinebilir
· Polyester fırın boyalı

Sistemdeki klipslerin panelleri, 0.6mm, Boyalı
alüminyum ve 0.6mm, boyalı galvanizli çelikten üretilmektedir.
Tipik modül boyutu 600x600 mm'dir ve bitişik paneller ile 5mm'lik bir "gölge boşluğu" yaratır.
3 mm oluşan belirli bir gizli yapı rulosuna uygulanırlar. Kalın profili, sadece paneli yapıya bastırarak.
Sistem, sert bir 4mm aracılığıyla mevcut tavana asılır. Çubuk ve ön gerilmeli çelik yay.
Klipin Asma tavanın çevresi özel boyalı post çelik ile tamamlanır. Yalıtkan malzemelerle birleştirilmiş delikli paneller yüksek düzeyde ses emicidir.

Çok yönlü bir mimari elemanlar. Her türlü kurulum için uygun ve mevcut oldukça esnek bir çözüm. Panelli metal asma tavanların kurulumu kolaydır ve gerektiğinde hızlı müdahale ve bakım ile sonuçlanan herhangi bir baş üstü hizmete erişime izin verir.

Clipin Metal Asma Tavan Malzeme Sarfiyat m2 Analizi.

Malzeme

600*600 mm

300*300mm

Clip-in Omega Profil

2,50 m

3,60 m

Clip-in Kenar U Profili

0,50 m

0,70 m

Clip-in Askı Maşası

0,70 adet

0,70 adet

Clip-in Yaylı Klips

1,50 adet

3,00 adet

Clip-in Ekleme Parçası

0,50 adet

0,50 adet

Clip-in Kenar Baskı Yayı

1,00 adet

2,00 adet

Askı Teli 600 mm

0,70 adet

0,70 adet

Çelik Dübel

0,70 adet

0,70 adet

30x30 cm Metal Tavan Sistemde 33 m²' Bir Alan Gözetilerek Analiz Verilmiştir.

60x60 cm ve diğer Metal Asma Tavan Sistemlerin de 66 m²' Bir Alan Gözetilerek Analiz Verilmiştir.

Clipin Metal Tavan Panelleri

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı boyutlarda ve kenar seçeneklerinde klasik standart çözümler sunar ve standart özelliklerle uyumludur. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur. 60x60 Clip In Panelleri kare tasarımına sahiptir. Biri sağlam bir tavana ihtiyaç duyduğunda, bu mükemmel bir seçimdir. Girintilerin farklı derinlikleri projeniz için mükemmel bir görünüm sağlayan ince desenler oluşturabilir.

Clipin Metal Tavanların Kapsamı

Clipin metal asma tavan konstrüksiyonları kamuya ve çeşitli kurumlara (poliklinikler, okullar, oteller, restoranlar, konser salonları, ticari kuruluşlar vb.) Monte edilir. Ayrıca, genellikle endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında kullanılır. Alüminyum elemanlardan yapılan kaplamalar konutlara ve halka açık alanlara kurulur ve çelik paneller, şeritler ve kasetler çoğunlukla endüstriyel, konut ve depo binalarında kullanılır.

Ek olarak, 60x60 ve 60x120 clipin metal tavan alüminyum ürünlerinin neme karşı dayanıklı olduğu ve bu nedenle yüksek nemli alanlara montaj için uygun olduğu unutulmamalıdır. Korozyon koruması olmayan çelik elemanlar korozyona karşı hassastır, bu nedenle sadece normal nem koşullarında kullanılırlar.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.