Clip-İn Metal Asma Tavan

Metal Asma tavan

Clip-In Metal tavanlar kişisel refahı etkileyen tasarım ürünleridir. Standart montaj kolay elemanları, bina sahibinin, mimarın veya planlayıcının bireysel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir.

Metal tavanlar kurulumdan sonra bile esnek kalır. Yeni kurulumlar yapmak veya bakım çalışmaları yapmak için az çaba harcayarak işinizi kolaylaştırır.

Clip-In Metal asma tavan sistemleri, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekânları sağlamlık ve güzel bir görsel tasarımları sunar. Hastanelerde, kamu alanlarda, eğitim ve öğretim binalarında çok kullanılır

Clip-in Sistem (Gizli taşıyıcılı)

Clip-in Sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan metal tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demonte edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir.

Standart (Clip-in) sistem, galvaniz ve alüminyum plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu Clip-in sistem de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir gürüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Metal Cinsi: Galvanize Çelik ve Alüminyum

Standart Modül Boyutları ( mm )

300x300, 600x600, 600x1200, 300x1200, 1200x1200 Özel boyutlarda Tavan Panelleri istek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Renk: RAL 9005 siyah, RAL 9010 beyaz, RAL 9006 Metalik gri ve ahşap desenli

Özellikler

· Delikli ve deliksiz düz
· Değişik ebatlarda
· Kalınlık Standard 0.50mm,0.60mm,0.70mm
· Hafiftir tavana ağırlık yapmaz
· Takılması ve sökülmesi kolaydır
· Ses yalıtımı sağlar
· Isı kaybını önler
· Mikrop barındırmaz silinebilir
· Polyester fırın boyalı

Sistemdeki klipslerin panelleri, 0.6mm, Boyalı
alüminyum ve 0.6mm, boyalı galvanizli çelikten üretilmektedir .
Tipik modül boyutu 600x600 mm'dir ve bitişik paneller ile 5 mm'lik bir "gölge boşluğu" yaratır .
3 mm oluşan belirli bir gizli yapı rulosuna uygulanırlar. Kalınprofili, sadece paneli yapıya bastırarak.
Sistem, sert bir 4mm aracılığıyla mevcut tavana asılır. Çubuk ve ön gerilmeli çelik yay.
Asma tavanın çevresi özel boyalı post çelik ile tamamlanır . Yalıtkan malzemelerle birleştirilmiş delikli paneller yüksek düzeyde ses emicidir.

Çok yönlü bir mimari elemanlar. Her türlükurulum için uygun ve mevcut oldukça esnek bir çözüm. Panelli metal asma tavanların kurulumu kolaydır ve gerektiğinde hızlı müdahale ve bakım ile sonuçlanan herhangi bir baş üstü hizmete erişime izin verir .

© 2018, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.