Clip-İn Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Clip-İn metal asma tavanlar kişisel refahı etkileyen tasarım ürünleridir. Standart montaj kolay elemanları, bina sahibinin, mimarın veya planlayıcının bireysel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir. Clip İn asma metal tavanlar kurulumdan sonra bile esnek kalır. Yeni kurulumlar yapmak veya bakım çalışmaları yapmak için az çaba harcayarak işinizi kolaylaştırır.Clip-İn metal asma tavan sistemleri, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekânları sağlamlık ve güzel bir görsel tasarımları sunar. Hastanelerde, kamu alanlarda, eğitim ve öğretim binalarında çok kullanılır

klipin metal tavan panel, clip in metal asma tavan paneli

Clip-in Sistem (Gizli taşıyıcılı)

Klipin metal tavan Sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin metal tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demonte edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir.Standart (Clip-in) sistem, galvaniz ve alüminyum plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu Clip-in sistem de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir gürüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Clipin Metal Tavan Cinsi: Galvanize Çelik ve Alüminyum

Metal Asma Tavan Standart Modül Boyutları ( mm )

300 x 300, 600 x 600, 600 x1200, 300 x1200, 1200 x1200 Özel boyutlarda Tavan Panelleri istek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Renk: RAL 9005 siyah, RAL 9010 beyaz, RAL 9006 Metalik gri ve ahşap desenli

Özellikler

· Delikli ve deliksiz düz
· Değişik ebatlarda
· Kalınlık Standard 0.50mm, 0.60mm, 0.70mm
· Hafiftir tavana ağırlık yapmaz
· Takılması ve sökülmesi kolaydır
· Ses yalıtımı sağlar
· Isı kaybını önler
· Mikrop barındırmaz silinebilir
· Polyester fırın boyalı

Sistemdeki klipslerin panelleri, 0.6mm, Boyalı
alüminyum ve 0.6mm, boyalı galvanizli çelikten üretilmektedir .
Tipik modül boyutu 600 x 600 mm'dir ve bitişik paneller ile 5 mm'lik bir "gölge boşluğu" yaratır .
3 mm oluşan belirli bir gizli yapı rulosuna uygulanırlar. Kalınprofili, sadece paneli yapıya bastırarak.
Sistem, sert bir 4mm aracılığıyla mevcut tavana asılır. Çubuk ve ön gerilmeli çelik yay.
Klipin Asma tavanın çevresi özel boyalı post çelik ile tamamlanır . Yalıtkan malzemelerle birleştirilmiş delikli paneller yüksek düzeyde ses emicidir.

Çok yönlü bir mimari elemanlar. Her türlükurulum için uygun ve mevcut oldukça esnek bir çözüm. Panelli metal asma tavanların kurulumu kolaydır ve gerektiğinde hızlı müdahale ve bakım ile sonuçlanan herhangi bir baş üstü hizmete erişime izin verir .

Clip- İn Metal AsmaTavan Malzeme Sarfiyat m2 Analizi.

Malzeme

600*600 mm

300*300mm

Clip-in Omega Profil

2,50 m

3,60 m

Clip-in Kenar U Profili

0,50 m

0,70 m

Clip-in Askı Maşası

0,70 adet

0,70 adet

Clip-in Yaylı Klips

1,50 adet

3,00 adet

Clip-in Ekleme Parçası

0,50 adet

0,50 adet

Clip-in Kenar Baskı Yayı

1,00 adet

2,00 adet

Askı Teli 600 mm

0,70 adet

0,70 adet

Çelik Dübel

0,70 adet

0,70 adet

30 x 30 cm Metal Tavan Sistemde 33 m²' Bir Alan Gözitilerek Analiz Verilmiştir.

60 x 60 cm ve diğer Metal Asma Tavan Sistemlerin de 66 m²' Bir Alan Gözetilerek Analiz Verilmiştir.

Clip İn Metal Tavan Panelleri

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı boyutlarda ve kenar seçeneklerinde klasik standart çözümler sunar ve standart özelliklerle uyumludur. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur. 60 x 60 Clip In Panelleri kare tasarımına sahiptir. Biri sağlam bir tavana ihtiyaç duyduğunda, bu mükemmel bir seçimdir.Girintilerin farklı derinlikleri projeniz için mükemmel bir görünüm sağlayan ince desenler oluşturabilir.

Clip İn Metal Tavanların Kapsamı

Clip İn metal asma tavan konstrüksiyonları kamuya ve çeşitli kurumlara (polikilinikler, okullar, oteller, restoranlar, konser salonları, ticari kuruluşlar vb.) Monte edilir. Ayrıca, genellikle endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında kullanılır. Alüminyum elemanlardan yapılan kaplamalar konutlara ve halka açık alanlara kurulur ve çelik paneller, şeritler ve kasetler çoğunlukla endüstriyel, konut ve depo binalarında kullanılır.

Ek olarak, 60 x 60 ve 60 x 120 Clipin metal tavan alüminyum ürünlerinin neme karşı dayanıklı olduğu ve bu nedenle yüksek nemli alanlara montaj için uygun olduğu unutulmamalıdır. Korozyon koruması olmayan çelik elemanlar korozyona karşı hassastır, bu nedenle sadece normal nem koşullarında kullanılırlar.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.