Dairesel Baffle Tavan

Alüminyum Dairesel Baffle Tavan

Bu baffle tavan sistem açık bir görüş alanı sağlar, dairesel kenarlı tipteki bağlantı hatları parlak ve yumuşaktır, montajdan sonra tüm alan uyumlu ve iyi hale gelir, pürüzsüz hat algısı yok, çok iyi modern algılama performansı; ekstrüzyon kalıplama, iyi sertlik, montaj yapısı, üst oluğu ana kemik olarak kullanmak, profil ve dairesel çubuğu vida ile bağlamak ve özel olarak inşa edilmiş yapısal bileşen güçlü rüzgar direnci, dış mekan dekorasyonuna uygun, uygun bakımda: her dairesel çubuk bağımsızdır, özel aletler kullanılmadan serbestçe monte edilebilir ve sökülebilir; Asma Tavana lambalar, klima sistemi, yangın söndürme ekipmanları monte edilebilir,

Alüminyum dairesel baffle tavan, tasarımcılar tarafından çok tercih edilen açık tavan olarak bilinir, dairesel tavan, görünüm ve stil bakımından çok farklıdır ve benzersiz tasarım efektleri yaratabilir.
● Dayanıklı ön kaplamalı yüksek kaliteli alüminyum alaşım içerir. Birçok renk seçeneği.
Alüminyum Boru Baffle Tavanların içbükey çapları 50mm, dışbükeylik çapları 50mm, 60mm, 70mm olup, standart dışı ölçüler özelleştirilebilir.
● Alüminyum Şerit İç mekân dekorasyonuna uygun yuvarlak Dairesel Baffle Tavan, tüp tavan, rulo şeklinde önceden kaplanmış alüminyum bobinlerden yapılmıştır.
● Bu ürün hafif ağırlık, çoklu kurulum sistemi ve benzersiz görsel efekt içerir.
● Kolay bakım, her bölme tavanı bağımsızdır, hızlı ve kolay kurulabilir ve kaldırılabilir. Bakım için uygun aydınlatma, püskürtücü kolay kombinasyon.

Alüminyum Dairesel Baffle Tavan Sistemi Özelliği:

▪ Dairesel baffle tavan, iki farklı görsel efekt görüntülemek için farklı renklerde boyanabilir

▪ Dairesel biçimli baffle tavan şekilli rulo basılarak yapılır

▪ Seçebileceğiniz üç boyut vardır: Çap 50 mm, 60 mm, 70 mm

▪ Yatay veya dikey olarak kurulabilir

▪ Uzunluk 6 metreye kadar ulaşabilir. Özel yapım ile daha uzun olabilir.

▪ Seçebileceğiniz iki tür vardır: Oluk ve Dışbükey

Alüminyum Dairesel Baffle Tavan Sistemi

● Alüminyum dairesel baffle tavan, tasarımcılar tarafından derinden tercih edilen olarak bilinir, dairesel baffle tavan, görünüm ve stil bakımından çok farklıdır ve benzersiz tasarım efektleri yaratabilir.

● Dayanıklı ön kaplamalı yüksek kaliteli alüminyum alaşım içerir. birçok renk seçeneği.
● Alüminyum Baffle Boru Tavanların içbükey çapları 50mm, dışbükeylik çapları 50mm, 60mm, 70mm olup, standart dışı ölçüler özelleştirilebilir.
● Alüminyum Şerit İç mekan dekorasyonuna uygun yuvarlak Dairesel Baffel Tavan, tüp tavan, rulo şeklinde önceden kaplanmış alüminyum bobinlerden yapılmıştır.
● Bu ürün hafif ağırlık, çoklu kurulum sistemi ve benzersiz görsel efekt içerir.
● Kolay bakım, her bölme tavanı bağımsızdır, hızlı ve kolay kurulabilir ve kaldırılabilir. Bakım için uygun aydınlatma, püskürtücü ve HAVC sistemleri ile kolay kombinasyon.

Alüminyum Dairesel Baffle Tavan Sistemi Özelliği:

▪ Dairesel baffle tavan, iki farklı görsel efekt görüntülemek için farklı renklerde boyanabilir

▪ Dairesel baffle tavan şekilli rulo basılarak yapılır

▪ Seçebileceğiniz üç boyut vardır: Çap 50mm, 60mm, 70mm

▪ Yatay veya dikey olarak kurulabilir

▪ Uzunluk 6 metreye kadar ulaşabilir. Özel yapım ile daha uzun olabilir.

▪ Seçebileceğiniz iki tür vardır: Oluk ve Dışbükey

Alüminyum Dairesel Baffle Tavan Sistemi Üretim Detayı:

Çapı: 50mm 、 70mm.

Bitmiş kalınlık: 0.60mm ~ 1.0mm.

Renk: Ral seçenekli renkler mevcuttur.

Yüzey kaplama: toz boya

Açıklama: Özel ölçülerde üretim var.

Basit yapı, bakımda rahat: her dairesel çubuk bağımsızdır,
özel aletler kullanılmadan serbestçe monte edilebilir ve sökülebilir, onarımı ve bakımı kolaydır. İç ve dış kamusal alan zemininde,


Dairesel alüminyum baffle tavan, açık görüş alanına sahiptir. Yuvarlak kenarlı hatları parlak ve yumuşaktır. Kurulumdan sonra, tüm alan uyumlu ve yumuşaktır, ancak düz üç boyutlu çizgilerin eksikliği yoktur. Modern etki çok iyidir.

Ürünün rijit olması için özel profillerden oluşturulmuştur. Dış mekân dekorasyonuna uygun iyi, güçlü rüzgâr direnci; bakımı kolay, her yuvarlak kanal bağımsızdır, isteğe bağlı olarak kurulabilir ve çıkarılabilir, özel alet gerektirmez, bakımı ve bakımı kolaydır; Genel olarak tutarlı mükemmel görsel efekt elde etmek için lambalar, klima sistemleri, yangın söndürme ekipmanı tavana yerleştirilebilir.

İyi Kaliteli Metal Alüminyum Şerit Yuvarlak Şekilli Dairesel Baffle Tavan

Boru Alüminyum Baffle Tavan Özellikler: Yuvarlak Boru tavan, basit bir süspansiyon sistemine sabitlenmiş ekstrüde alüminyum boru kesitlerinden yapılmış görsel olarak çarpıcı benzersiz bir doğrusal tavan sistemidir. Alışveriş merkezleri, kulüpler, restoranlar, tiyatro fuayeleri ve ...

Dairesel Alüminyum Baffle Tavan

Dairesel Baffle Tavan, basit bir süspansiyon sistemine sabitlenmiş ekstrüde alüminyum boru kesitlerden yapılmış, görsel olarak çarpıcı benzersiz bir doğrusal tavan sistemidir. Güçlü özellikli tavan gerektiren alışveriş merkezleri, kulüpler, restoranlar, tiyatro fuayeleri ve diğer uygulamalar için idealdir. Ve rüzgâr geçirmez özelliği onu tren istasyonu, kanopi ve dış alan için çok uygun hale getirdi. Boru profiller talep üzerine 40, 50, 60 mm çapında, gümrükte ekstrüzyonda mevcuttur. Sistem, polyester toz boya ile RAL 9010 veya özel renklerde tedarik edilebilir, özel yüzeyler de mevcuttur.

YAZAR: Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.