Lamel Asma Tavan

Lamel Asma Tavan Sistemleri

Lamel Asma Tavan Sistemleri, taşıyıcılar, derz profilleri, lamel ve U profilden meydana gelir. Lamel Asma Tavan Taşıyıcılar genelde galvaniz olarak üretilmektedir. Lamel Asma Tavan Sistem elamanları alüminyumdan yapılmaktadır. Lamel Asma Tavan Sistemleri Çiftli yay dübeller ve askı teli yardımıyla tavana monte edilirler. Lamel asma tavan ortalama ağırlığı 2,5kg/m² dir. Lamel asma tavan sisteminin korozyona ve UV ışınlarına dayanımı yüksektir. Hijyenik yapısı ile bakteri ve parazit barındırmaz, ev temizlik malzemeleri ile kolayca silinebilir. Her türlü tesisat ve donanımı gizler. Estetik ve simetrik bir görünüm sunar. Hafif bir malzeme olduğundan deprem gibi doğal afetlerde sağlığınıza zarar gelme riski teşkil etmez. Genellikle büro ve işyerlerinde, sanayi yapılarında, alışveriş merkezlerinde, konferans salonlarında, otellerde, spor salonlarında, akaryakıt istasyonlarında, bankalarda, hastanelerde, terminallerde, koridor ve giriş hollerinde ve çeşitli ıslak hacimlerde sıklıkla tercih edilen Lamel Asma Tavan sistemleri ekonomik yönden de oldukça uygundur.

Özellikleri :
Renk ve perforeli seçenekleri ile akustik ve dekoratif amaçlı tercih edilir.. Islak ve nemli ortamlarda asla nem ve paslanma yapmadığı için vazgeçilmez asma tavan tipi olmuştur. Derz çıtalı ve derz çıtasız olarak iki şekilde uygulanabilir.

DOĞRUSAL ASMA TAVAN NEDİR

Farklı panel genişliklerini ve boyutlarını birleştirerek, basit ama son derece etkili tasarımlar oluşturabilirsiniz. Paneller, yapışkan bir görünüm elde etmek için taşıyıcı sistem üzerine sıkıca tutturulur. Bunlar herhangi bir iç ortam için ama özellikle ofisler, havaalanları, perakende satış ve eğlence alanları için idealdir.

DOĞRUSAL ASMA TAVANLARDA AKUSTİK

Bütün iç tavanlarımız gibi, iç mekan lineer kapalı tavanlarımız da mükemmel akustik performans sunar. En iyi akustik performans için panelleri 1, 1.5 veya 2mm yuvarlak deliklerle delebiliriz. Delikli panellerin tümü standart olarak ses emici dokuma olmayan bir doku ile tedarik edilir. Bu, gelişmiş akustik performans için panele yapıştırılmıştır.
AKUSTİK NEDEN ÖNEMLİDİR?
Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor, düşük akustik performansın sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur. Lineer asma tavan yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için en iyi çözümdür.
YANGIN KORUMASI
Metal asma tavanlarımız yanmaz olarak sınıflandırılmıştır. Bu, en kötüsü meydana gelirse yangının yayılmasına katkıda bulunmayacakları anlamına gelir. Ayrıca yangın kararlılığına karşı kapsamlı bir şekilde test edilirler. İstek üzerine daha fazla bilgi mevcuttur.

YAZAR: Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.