Lay-İn Metal Asma Tavan

Lay-İn Metal Asma Tavan Sistem (Sarkmalı)

Klasik tasarım. Sonsuz olasılıklar. Basit ve düşük maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Lay-In metal tavanlar, geri dönüştürülmüş içerik, sayısız boyut ve kenar seçenekleri ve standart özelliklerle uyumluluk içeren klasik tavan çözümleri sunar. Bir projeye metal tavan eklemek için basit bir yol Lay-In Seviyeleri ile tavana hareket ekleyin. Çeşitli panel boyutları, derinlikleri ve cilaları metal tavanda hem ekonomik hem de yaratıcı olan çok çeşitli ticari uygulamalar için mükemmel olan topografya yaratır.

T24, her türlü tavan arasında en geniş şekilde kullanılan, olağanüstü avantajlarla kare tavanda döşenmiştir. Gerçek ihtiyaca göre kayar veya desen seçilebilir. Gizli olan sistemde düz, sağlam yapı, yüzey, hem tavan hem de duvar paneli aydınlatması olarak kullanılabilir.

Sarkmalı (LAY-İN) sistem, T24, T15, T15 Kanallı,T24 kanallı taşıyıcılara, galvaniz ya da alüminyum üstten serbest konması ile olur, taşıyıcılar plakaların arasında kalır ve gölgeli bir görünüm elde edilir. Tüm plakalar herhangi bir aparata ihtiyaç olmadan kolayca sökülüp takılabilir. İç Estetik çekicilik ile tanımlanan sadelik, Lay-in Metal Tavan Sistemleri mükemmel sonuç ve tasarım temyiz vermek için değer kanıtlanmıştır.

Olağanüstü işlevsellik ve parlak üretken ortamlar sunan Lay- in Metal Tavan Sistemleri, en yüksek kalite standardını sunmak için övgü davranmayı başarmıştır. Üstün tasarımlar üretmek için üretilen bu metal tavan sistemi biçimi, uygulamasın da oldukça tutarlı olduğunu kanıtlıyor. Bu şık eklemli karolar kare ve köşeli kenarlar için önem taşır. Son derece zorlu ürünler kategorisinde yer alan sağlık hizmetleri, kurumsal ofis, konaklama sektörü ve ulaşım bölümüdür.

Lay-İn Metal asma tavan özellikleri:

Yüksek kaliteli girdilerin özüyle üretilen Lay-İn Metal Tavan Sistemi akustik dünyada tanınmayı başarmıştır.

  • Düz ve delikli desenlerde geniş standart kare ve dikdörtgen paneller
  • Dayanıklı ve yıkanabilir polyester tozu
  • Servis bakımı için kolay erişim
  • Sağlam ve kolay temizlenebilir
  • Yüksek ses emme ve ses zayıflama
  • Geniş kapsamlı çevre seçenekleri
  • En zorlu koşullarda yüksek yangın dayanımı derecelerine ulaşmak için tasarlanmıştır.
  • Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir

Kullanılan Malzeme: Galvaniz ve Alüminyum

Kalınlık: 0,50 mm, 0,60 mm, 0,70 mm

Paneller: Düz Panel, Delikli Panel ve Akustik

Tavan Üzeri Yerleşim

Perforasyon, metal tavan için bir tür işleme teknolojisidir. Tavan, güçlü ses emici ve yalıtıcı etkiye sahip delikli deliklerin düzenine göre güzel desen tasarlar. Bir çok delikli tipimiz var ve desenlerdeki müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, gerçek durumu karşılamak için ses emici

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.