Lay-İn Metal Asma Tavan

Lay-İn Metal Asma Tavan Sistem (Sarkmalı)

Klasik tasarım. Sonsuz olasılıklar. Basit ve düşük maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Lay-In metal tavanlar, geri dönüştürülmüş içerik, sayısız boyut ve kenar seçenekleri ve standart özelliklerle uyumluluk içeren klasik tavan çözümleri sunar. Bir projeye metal tavan eklemek için basit bir yol Lay-In Seviyeleri ile tavana hareket ekleyin. Çeşitli panel boyutları, derinlikleri ve cilaları metal tavanda hem ekonomik hem de yaratıcı olan çok çeşitli ticari uygulamalar için mükemmel olan topografya yaratır.

T24, her türlü tavan arasında en geniş şekilde kullanılan, olağanüstü avantajlarla kare tavanda döşenmiştir. Gerçek ihtiyaca göre kayar veya desen seçilebilir. Gizli olan sistemde düz, sağlam yapı, yüzey, hem tavan hem de duvar paneli aydınlatması olarak kullanılabilir.

Sarkmalı (LAY-İN) sistem, T24, T15, T15 Kanallı,T24 kanallı taşıyıcılara, galvaniz ya da alüminyum üstten serbest konması ile olur, taşıyıcılar plakaların arasında kalır ve gölgeli bir görünüm elde edilir. Tüm plakalar herhangi bir aparata ihtiyaç olmadan kolayca sökülüp takılabilir. İç Estetik çekicilik ile tanımlanan sadelik, Lay-in Metal Tavan Sistemleri mükemmel sonuç ve tasarım temyiz vermek için değer kanıtlanmıştır.

Olağanüstü işlevsellik ve parlak üretken ortamlar sunan Lay- in Metal Tavan Sistemleri, en yüksek kalite standardını sunmak için övgü davranmayı başarmıştır. Üstün tasarımlar üretmek için üretilen bu metal tavan sistemi biçimi, uygulamasın da oldukça tutarlı olduğunu kanıtlıyor. Bu şık eklemli karolar kare ve köşeli kenarlar için önem taşır. Son derece zorlu ürünler kategorisinde yer alan sağlık hizmetleri, kurumsal ofis, konaklama sektörü ve ulaşım bölümüdür.

T/24 SİSTEM TAŞIYICI VE AKSESUAR MALZEME M² ANALİZİ

Numara.

Ürün

600 x 600 mm panel

300 x 300 mm panel

1

T / 24 Ana Taşıyıcı 3600mm

0,83 mt

0,83 mt

2

T / 24 Ara Tali Taşıyıcı 1200mm

1.67 mt

1.67 mt

3

T / 24 Ara Tali Taşıyıcı 600m

0,83 mt

2.50 mt

4.

Kenar L Profil 3000mm

0,50 mt

0,50 mt

5

Askı teli

0.7 sayı

0.7 sayı

6.

Çift yay

0.7 sayı

0.7 sayı

7.

Çelik dübel

0.7 sayı

0.7 sayı


Lay-İn Metal asma tavan özellikleri:

Yüksek kaliteli girdilerin özüyle üretilen Lay-İn Metal Tavan Sistemi akustik dünyada tanınmayı başarmıştır.

 • Düz ve delikli desenlerde geniş standart kare ve dikdörtgen paneller
 • Dayanıklı ve yıkanabilir polyester tozu
 • Servis bakımı için kolay erişim
 • Sağlam ve kolay temizlenebilir
 • Yüksek ses emme ve ses zayıflama
 • Geniş kapsamlı çevre seçenekleri
 • En zorlu koşullarda yüksek yangın dayanımı derecelerine ulaşmak için tasarlanmıştır.
 • Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir

Kullanılan Malzeme: Galvaniz ve Alüminyum

Kalınlık: 0,50 mm, 0,60 mm, 0,70 mm

Paneller: Düz Panel, Delikli Panel ve Akustik

Tavan Üzeri Yerleşim

Perforasyon, metal tavan için bir tür işleme teknolojisidir. Tavan, güçlü ses emici ve yalıtıcı etkiye sahip delikli deliklerin düzenine göre güzel desen tasarlar. Bir çok delikli tipimiz var ve desenlerdeki müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, gerçek durumu karşılamak için ses emici

Metal Tavan

Metal asma tavan, mevcut tavana süspansiyonlar yardımıyla sabitlenen bir T-Profilden ve çerçeveye yerleştirilmiş metal kasetlerin kendisinden yapılmış bir destek çerçevesidir. Kasetler düz (Tahta kenarı) ve dışbükey (lay in kenar) olabilir, buna bağlı olarak, kaset ya çerçevenin seviyesinde (Tahta) bulunur ya da çerçevenin 5 mm altında (lay in) çıkıntı yaparak bir kabartma oluşturur. 60x60 asma tavan alüminyum, çelik, plastik, genişletilmiş metalden yapılmıştır. Alıcılar arasında en popüler seçenek alüminyum kasetlerdir.

Metal tavanı sağlam ve delikli (havalandırma ve gürültü azaltma için) yapılabilir. Perforasyon, hem desen hem de boyut ve delik sayısı bakımından değiştirilebilir. Metal tavan panelleri ana renkleri beyaz, metalik gümüş, krom, altın, siyahtır. Müşterinin talebi üzerine kasetleri RAL kartelasına göre istenilen renge boyamak mümkündür. Metal asma tavan 60x60 panelleri boyanması hacme bağlı olarak 2-3 gün sürer.

Yukarıdaki avantajlardan dolayı, lay in metal tavan sistemleri tesislerde çeşitli amaçlarla ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır: mağazalar, ofisler, fast food restoranları, sağlık kurumları, alışveriş merkezleri vb. Artan ses yalıtımına ihtiyaç duyulan odalar için kaset tavanlar, malzemesinden dolayı çok etkili olmayacaktır. Diğer tüm durumlar için kaset tavanlar mükemmel bir seçim olacaktır.

60X60 Metal asma tavanların avantajları ve faydaları

Metal tavan, önemli işlevi olan dekor ile mükemmel bir şekilde baş eder. Tavan üstü boşluğu, içinde var olan tüm iletişimlerle tamamen kapatarak odaya estetik bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda, kasetler kolayca çıkarılıp geri takıldığından, tavan boşluğundaki iletişim, havalandırma ve cihazlara istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

 • Diğer birçok asma tavan sistemine kıyasla kaset tavanların ve armatürlerin basit montajı ve de montajı, bunları geniş alanlara sahip odalarda hızlı ve verimli bir şekilde monte etmenizi sağlar.
 • Metal asma tavanların mutlak yangın güvenliği ve çevre dostu olması, yüksek sıhhi standartlara uygunluk gerektiren odalara kurulmalarını sağlar.
 • Metal asma tavan iyi bir ışık yansıtma özelliğine sahiptir, bunun sonucunda oda ek enerji tüketimi olmadan daha fazla aydınlatılır.
 • Ve son olarak, kaset tavanlar dayanıklıdır. Korozyona karşı dirençlerini belirleyen alüminyum, galvanizli çelik veya plastikten yapılırlar.

YAZAR: Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.