Mesh Metal Asma Tavan

Mesh Tavan, Mesh Asma Tavan

Mesh Metal Asma Tavan, çağdaş mimaride yaygın olarak kullanılmaktadır. Mesh Tavan, bireysel estetiği korurken mükemmel güç ve hava akışı özellikleri sunar ve çok çeşitli farklı uygulamalar için kullanılabilir. Farklı levha boyutları, açıklıklar, asetatlar ve malzemeler, sipariş ile üretilen bir tavan dışı kurulum oluşturmak için birleştirilebilir.

TASARIMINIZI BİRLEŞTİRİN

Endüstrinin en geniş standart metal mesh tavan portföyü, dokuma, kaynaklama ve genişletmenize olanak tanır. Hayal gücünüz normları aşarsa, özel yeteneklerimizle kuralları esnetin.

Yeni bir masal ör. İster doğrusal bir yol izleyin ister kareleri seksek yapın, dokuma hikâyeniz renkli bir sonuca varabilir. On sekiz standart tasarım ve sekiz kaplama, olanaklar sağlar.

Bir sanat eserini kaynaklayın. Sekiz gösterişli yüzeyde mevcut yedi kaynaklı tasarımla modern bir başyapıt şekillendirin.

Ufkunuzu genişletin. Kafese tırmanın veya on yüzeyde yedi genişletilmiş metal desenle bir şelalenin şelalesine binin.

Dek-Mar tarafından genişletilmiş metalden yapılmış asma tavanlarda uzun bir gelenek ve büyük bir bilgi birikimi vardır. Montajı kolaylaştıran ve her zaman mükemmel bir estetik sonucu garanti eden kutu şekilli şekillere sahip standart veya özel yapım panellerde. Dek-Mar, genişletilmiş metalin hafifliği sayesinde akustik işlevsellik, rahatlık, zarafet. Teknolojik sistemlerin bakımı ve gözetimi, genişletilmiş metal asma tavanların özel ekipman gerekmeksizin basit sökme işlemleri ile her an gerçekleştirilebilir.

Genişletilmiş metal asma tavanların modülerliği sayesinde alan kolayca oluşturulur. Küçük ya da büyük, sorun yok. Standart veya ölçüye göre yapılmış mesh metal asma tavan paneli, çeşitli destek yapıları üzerine kolayca konumlandırılabilir. En iyi sonuçlar için güvendiğiniz uygulamacınıza başvurun veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Az çok şeffaf perdelerle elde edilen zarf hem işlevsel hem de dekoratif gereksinimleri karşılayan, arkadaki hacimlerin algılanması ve tasarımı için esnek bir aracı temsil eder. Mesh Tavan, çok çeşitli saydamlar, desenler ve uygulanan malzemelerle karakterize edilen modern mimari için ilginç bir aracı temsil eden bir dizi ekranı işaretler.

İster estetik ihtiyaçlar isterse duman tahliye gereksinimleri tarafından yönlendirilsin, mesh tavan giderek daha popüler bir malzeme seçeneğidir. Ticari, perakende, eğlence ve eğitim sektörlerinde daha rafine endüstriyel görünümünün yanı sıra açıkta kalan alt yüzeye alternatif bir seçenek olarak belirtilmiştir.

Genellikle yeni binalara uygulanan Mesh Cephe, mevcut binaları yeni bir "dış görünüm" oluşturarak dönüştürmek, bazen görünümü kökten değiştirmek ve hatta zaman içinde evrim sürecini ortaya çıkarmak için geçerli bir araç gibi görünmektedir.

Genişletilmiş metal asma tavan, özellikle geniş, serbest tavan kesitleri gerektiğinde, çeşitli bina türlerinde ideal çözümdür. Genişletilmiş metal tavan, tanımlanmış kalp frekanslarında akustik olarak nötrdür ve ekler kullanılarak yerel gereksinimlere uyacak şekilde uyarlanabilir.

Genişletilmiş Metal ile Akustik Dekoratif Metal Mesh Tavan Panelleri

Araba galerilerinden perakende mağazalarına kadar, bir alanda uygun ambiyansı yaratmak çok önemlidir. Mesh tavan, bir mekâna modern, göz alıcı bir desen getiren ve aynı zamanda yüksek performanslı akustik sağlayan çözümler sunar. Bu tavan çözümlerini özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için çeşitli destek renkleri, metal renkleri ve metal boyutları arasından seçim yapın. Bu paneller bir T-Profil ile çalışır ve %100 erişilebilirlik ve basit kurulum sağlamak için yerleştirilir. Aşağıyı keşfederek Mesh Tavan hakkında daha fazla bilgi edinin.

 1. Genişletilmiş Metal Mesh
 2. Dekoratif – Yüksek Stil Mesh
 3. Elyafsız
 4. Mükemmel Ses Emilim Nitelikleri
 5. Uygun Fiyatlı ve Kolay Kurulum

Lay-On Mesh Metal Asma Tavan

Mesh Tavan, T-24 mm'lik bir asma tavan taşıyıcı sistemine oturacak şekilde tasarlanmış bir dizi metal mesh asma tavan döşemesidir (600x600mm ve 600x1200mm).

Yerleşik mesh tavan panelleri, iç uygulamalar için uygundur ve basit ve etkili bir kurulumla büyük veya küçük tavan alanları için kullanılabilir. Panellere hizmetler ve aydınlatma dahil edilebilir ve yukarıdaki hizmetlere erişim, fayansları yukarı ve dışarı kaldırarak sağlanabilir.

Lay-on Mesh tavan kurulabileceği tipik uygulamalar şunları içerir:

 • Ticari: Ofis, Toplantı Salonları, Koridorlar, Konferans Merkezleri
 • Rekreasyon ve Kültür: Müzeler, Spor Stadyumları, Arenalar
 • Eğitim: Okullar, Kütüphaneler
 • Ağırlama: Oteller ve Restoranlar
 • Perakende: Mağazalar
 • Ulaşım: Havaalanları, Tren İstasyonları

Mesh Metal Asma Tavan

Mesh Metal Asma Tavan endüstrinin en geniş standart portföyü, dokuma, kaynak ve genişlemenizi sağlar. Hayal gücünüz normları aşarsa, kuralları özel yeteneklerimizle bükün. Yeni bir hikâye ör. Doğrusal bir yolu takip etmek ya da kareleri seksek bağlamak, dokuma hikayenizin renkli bir sonucu olabilir. On sekiz standart tasarım ve sekiz bitiş imkânı sunar. Bir sanat eserini kaynakla. Sekiz gösterişli görünümde yedi kaynaklı tasarım ile modern bir şaheseri şekillendirin. Ufkunuzu genişletin. Kafesi tırmanın ya da on kaplamada yedi genişletilmiş metal desenle bir şelalenin çağlayanını kullanın.

Genişletilmiş metal asma tavan paneli genişletilmiş metal ağdan yapılmıştır. Diğer yumuşatma ile karşılaştırıldığında, genişletilmiş metal tavan size özel bir görünüm sağlayabilir. Farklı özellikler, farklı delik tipleri için genişletilmiş metal levhalar, aydınlatma ve gölgeleri oluşturmak için aydınlatma veya arka ışıkla birlikte kullanılabilir.

Tanım:

Genişletilmiş metal veya genişletilmiş saç, kullanışlılıkları söz konusu olduğunda gerçek ustalardır. Çok çeşitli şekillerde kullanılabilir ve ağ boyutuna ve yoğunluğuna bağlı olarak neredeyse hiç sınır yoktur.

Malzemeler:


Ağ tipine bağlı olarak, genişletilmiş metaller çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, galvanizli çelik, bakır, pirinç ve ayrıca titanyum, nikel, bronz, çinko, gümüş, altın ve daha pek çok malzemeden üretilebilir.

Uygulamalar:

 • Cepheler
 • Korkuluk kaplaması
 • Tavan elemanları
 • Güneş ve mahremiyet koruması
 • Basamaklar ve zemin panelleri
 • Bölme duvarlar ve çit elemanları
 • Diğer mimari ve endüstri

GENİŞLETİLMİŞ METAL TAVANLAR

ATMOSFERİK UZAY MUCİZESİ.

Genişletilmiş metal tavan, test edilmiş top atma direnci gibi önemli işlevlere ek olarak neredeyse sınırsız çeşitlilikte yapı, format ve tasarım seçeneklerine izin verdiği için modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Genişletilmiş metal, delme ve çekme işlemleri kullanılarak çevreye duyarlı ve kaynak tasarrufu sağlayan bir şekilde üretilir. Malzemenin hafifliği ve empatik bir şekilde yapılandırılmış görünümü, yeni tasarım yolları açar. Akıllıca seçilmiş arka aydınlatma, heyecan verici alan harikaları yaratır.

 • Gizli alt yapı sayesinde homojen tavan yüzeyi
 • Farklı ağ türleri, şekilleri ve boyutları aracılığıyla birçok tasarım seçeneği
 • Özel delme şekilleri ve ağ konturları ile yapısal görünüm
 • Tavan boşluğuna aydınlatma veya diğer armatürlerin montajı yüksek serbest kesit ile mümkündür.
 • Top darbeye dayanıklı genişletilmiş metal sistemler mevcuttur

Bir iç mekânda zıt tarzları karıştırma yöntemi. Mesh tavan, belirli bir endüstriyel motif payıyla aynı zamanda kemer sıkma ve netlik izlenimi yaratan tekno-çöp stilinin taşıyıcısı olarak bu kavram mükemmel bir şekilde uyuyor. Başlangıçta, endüstriyel tesislerin ve depo tesislerinin basamakları, rampaları ve tavanları genişletilmiş ağdan yapılmıştır. Bu nedenle, genişletilmiş metal tavan yapılan tavan, iç mekânda alışılmadık bir şey olarak algılanır ve endüstriyel bölgelerin ve fabrikaların kentsel ve endüstriyel tarzıyla ilişkilendirilir. Aynı zamanda, çizgilerin şiddeti ve dokuların karmaşıklığı, mesh tavanın gelişmiş bir tasarım gelişimi olarak algılanmasını sağlar. Klasik iç mekânlar ile kombinasyonlar özellikle beklenmedik ve taze. AB ülkelerinde mesh tavanlar yavaş yavaş 60x60 metal asma tavanların yerini almaktadır. Tasarım açısından daha işlevsel ve modern olarak kabul edilirler. Mesh tavan premium markaların otomobil bayilikleri, spor salonları, alışveriş ve eğlence merkezleri, iş merkezleri, otel salonları, konferans salonları.

Mesh tavan, geleneksel T24-T15 tipi süspansiyon sisteminin çerçevesine gömülü metal kasetlerdir. Üretimi için hammadde, kesme ve ardından gerdirme yöntemi ile üretilen çelik hasırdır. İtalyan veya Alman takımlarında yalnızca AB ülkelerinde üretilen hammaddelerden yüksek kaliteli bir genişletilmiş metal panel yapılır. Türkiye'de genişletilmiş metal saç, tamamen düz bir yüzeye sahip kaset üretimine izin vermiyor. Izgaraların desenleri farklıdır. Standart - metal kalınlığı 1 mm ve ekonomik - metal kalınlığı 1,5 mm kaset üretimi mümkündür. Tüm kafes tavan kasetlerinin yangın sertifikası NG (yanmaz) vardır ve en yüksek yangın güvenliği gereksinimlerine sahip odalarda kullanılabilir.

Metal Mesh Asma Tavan Özellikler

 • Güçlü görsel etki
 • Mükemmel hava sirkülasyonu ve ışık.
 • Esnek ve tavandan duvara kesintisiz geçiş yapabilme
 • Yanmaz, darbeye dayanıklı, anti-korozyon, termo stabilite
 • Ses- Emici
 • Çevre dostu
 • Kolay kurulum

Mesh Metal Asma Tavan Sistemleri

Mesh metal asma tavan, Genişletilmiş, Dokuma ve kaynaklı galvanizli çelik, toz boyalı, döşeme tavan panelleri Dek-Mar inşaat tarafından pazarlama ve uygulama yapılmaktadır.

Kurulum zamanı, kirlenme riski nedeniyle, tavan panellerinin montajı yalnızca büyük miktarda toz üreten işlerin tamamlanmasından sonra konulmasında fayda vardır. Tavan plakaları sadece tozsuz ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Malzemenin herhangi bir mekanik etkiye maruz kalmasını sağlamak ve stoklama ve paket yerleşim için önem göstermek gerekir. Mesh tavan plakaların dikkatli bir şekilde depolanması gerekli. Piyasada bulunan tel kesiciler yâda yan kesici el aletleri ile kesilebilir.

Mesh Tavan Bakımı

Mesh metal asma tavan plakaları istediğiniz zaman temizlenebilir. Mesh tavan plakalarına zarar görmesi durumunda değiştirilebilir. Mesh asma tavan içinde değiştirme gereksinimi durumunda, özellikle uzun süreli kullanımlarda, tek tek mesh tavan plakaları değiştiği zaman renk farklılığı oluşabilir. Ilık suda hafif bir deterjan ile karıştırılarak yumuşak bir bezle yıkanır ve kurulanır.

Pırıltılı örgü cepheler, enerji tasarruflu güneş koruma elemanları olarak kullanılır veya rüzgâr ve yağmuru filtreler. Mesh asma tavan oda akustiğini geliştirir. Yarı saydam mesh kafes oda bölücüler yapı oda ve alanları. Kablo ağından yapılmış panjurlar hırsızlığa karşı koruma sağlar.

Mesh Metal Tavanlar

Mesh Metal Asma Tavan, modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Test edilmiş bil yalı darbe dayanımı gibi önemli işlevlerin yanı sıra, neredeyse sonsuz yapı, boyut ve tasarım seçenekleri sunarlar. Genişletilmiş metal mesh, zımba ve çekme işlemlerini kullanarak çevre dostu ve kaynak tasarrufu sağlayan bir şekilde üretilmektedir. Malzemenin hafifliği, vurgulanmış yapısal görünümü ile birlikte, yeni tasarım caddeleri açar. Akıllıca seçilen arka aydınlatma, herhangi bir odada etkileyici bir görünüm yaratır.

 • Gizli alt yapı nedeniyle tek tip tavan yüzeyi
 • Farklı örgü tipleri, şekilleri ve boyutları sayesinde çok sayıda tasarım imkânı
 • Özel delikli şekiller ve örgü tasarımlar yapılandırılmış bir görünüm kazandırır
 • Tavan açıklarında armatürlerin veya diğer armatürlerin takılması yüksek açık alanlarda mümkündür
 • Bil yalı darbeye dayanıklı Genişletilmiş Metal Mesh Sistemler mevcuttur

Çengelli Asma tavan- Hook- On Mesh Asma Tavan

Asma tavan Üzerinde Kanca

Gizli taşıyıcılara bağlanmak için farklı boyutlarda ve kalınlıklarda L ve J panelleri kullanılır. Yaygın olarak kullanılan bir asma tavan sistemidir.

Hook - On Mesh Asma Tavan Ürün Özellikleri

 • Bağlama Raf sisteminde, Ana L taşıyıcıya sabitlenmiş J taşıyıcı sistemi gizlenir.
 • Kombine detaylarla doğal bir görünüm veren asma tavan sistemidir.
 • Montaj ve de montaj kalitesi ile müdahale durumuna büyük kolaylık sağlar
 • Standart renklere ek olarak, özel renk tercihleri ​​için farklı Ral renk seçenekleri de mevcuttur.
 • Standart boyutların aksine, farklı boyutlarda delikli ve gözenekli paneller kullanılarak israf oranı en aza indirilebilir.

Genişletilmiş Metal Mesh Avantajları

 • Askılı asma tavan, gizli taşıyıcı sistem.
 • Kuruluma sık ve çok kolay erişim gerektiren geniş alanlar için ideal.
 • Panelin taşıyıcıya tutturulmuş kanca parçası vasıtasıyla kuruluma müdahale etmesini kolaylaştıran bir özelliğe sahiptir.
 • Asılı asma tavan sistemi, standart panel boyutlarının aksine 300-600 mm den başlar.
 • Darbelere dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahiptir.
 • Neme karşı dayanıklıdır.
 • Özellikle nemli ortamlar mükemmel bir seçimdir.
 • Servis borularına ve elektrik tesisatına erişimde önemli kolaylık sağlar.
 • Eski tavanlarda bulunan çatlak ve hasarları da kapatır.
 • Uygulandığı alanlarda iyi ses yalıtımı sağlar.
 • Takılması, sökülmesi ve temizlenmesi son derece kolaydır.
 • -Zengin bir aydınlatma seçeneği sunarlar.

Çengelli (Hook-On) Mesh Tavan Aksesuarlar

Çengelli (hook-on) Mesh Tavan Sığınak sistemini oluşturan çeşitli çengelleme aksesuarları vardır. Bunlar;

 • Kenar U profili
 • Ana taşıyıcı Ek
 • Alt taşıyıcı ataşmanı
 • M6 saplama
 • M6 somunu
 • M6x15 cıvataları

Mesh Tavan Kanca Asma Tavan Uygulamalarında Avantaj ve Etkileri

Mesh asma tavan, binaların içinde kullanılan önemli dekoratif uygulamalar arasında yerini almaktadır. Mesh tavan, binada ısı ve ses yalıtımı sağlamanın önemli yararları vardır. Bina tavanlarında göze çarpmayan görüntülerin önlenmesi için iyi bir seçimdir.

Tesisat borularının neden olduğu çirkin görüntülerin ve binaların içindeki benzer durumların kapanmasını sağlar.

Özellikle halka açık alanlarda estetik bir yapı vermek tercih edilir. Hijyenin şart olduğu ortamlar için mükemmel bir seçimdir.

Öte yandan, fiber, elektronik, ilaç ve bilgisayar sistemlerinde temiz oda koşullarının yaratılmasını sağlar.

Başlıca Kullanım Yerleri

Dünyada ve Türkiye'de pek çok bina mesh asma tavan uygulaması gerçekleştirildi. Hook-On Mesh Asma tavan sistemi en çok tercih edilen yerler;

 • Metro istasyonları
 • Ofisler
 • Hastaneler
 • Alışveriş Merkezleri
 • Kafe
 • Kamu hizmeti binaları gibi geniş bir kullanım alanı vardır.

Mesh asma tavan, modern mimarinin ayrılmaz bir parçası haline geldi ve her odayı etkileyici kılıyor, homojen yüzeyi tavan yapılarını gizliyor. Hücrelerin çeşitli geometrik şekilleri, kıvrımlı ve düz yüzeyleri, asma tavan ağının üç boyutlu yapısı, muhteşem ışık ve gölge resimleri oluşturularak tasarımcılar hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Estetik, işlevsellik, hafiflik, sağlamlık, yenilikçi tarz- bunlar avantajlarıdır.

Metal mesh levhalardan asma tavan ağları delikler açılarak ve metal gerilerek yapılır- genişletilmiş bir metal ağ elde edilir. Genişletilmiş metal asma tavan da adlandırılan genişletilmiş metal ağ, çelik, alüminyum, bakır, pirinç, titanyumdan yapılabilir. Standart genişletilmiş metal ağ, galvanizli çelik; bir toz polimer kaplama ile galvanize edilmiştir; alüminyum, soğuk haddelenmiş çelik.

Genişletilmiş ağ hem iç hem de dış mekanlarda kullanılır: kanopileri sarmak ve cepheleri bitirmek için. İç mekânda daha ince metal kullanılır ve tavan plakalarının boyutu ne kadar küçük ve odanın yüksekliği ne kadar düşük olursa, gerekli metal kalınlığı ve hücrelerin boyutu o kadar küçük olur. Dolayısıyla, 600mm * 600mm tavan karoları (Board ve Tegular kenarları) boyutu için, en bütçe seçeneği 0,7 mm-0,8 mm metal kalınlığına sahiptir ve bu tavan boyutu için en uygun metal kalınlığı 1 mm-1,5 mm'dir. Kafes tavan plakasının boyutu 600 mm * 1200 mm olduğunda, metalin kalınlığı daha büyük olmalıdır- tavan plakasının sarkmaması için en az 1 mm. Hasır üretimi için sanat tasarımı ve geniş metal- çelik kalınlıkları ile, güçlendirilmiş bir süspansiyon sistemi veya alüminyum kullanmanız gerektiği unutulmamalıdır.

Modern ofisler, lobiler, mağazalar için standart bir rafine stil asma tavan örgüsü 600mm * 600mm ve 600mm * 1200mm uygundur. Örnek: açık yüzey yaklaşık%70, göz boyutu yaklaşık 16 * 10mm, standart renkler: siyah, beyaz, mat krom.

Salonlarda, salonlarda, müzelerde, restoranlarda, ofislerde ve yaşam alanlarında modern bir görünüm, ortalama 600 mm * 600 mm ve 600 mm * 1200 mm desenli, yaklaşık%60 açık yüzeyli ve yaklaşık 40 * 15 mm ağ boyutuna sahip bir ağ en uygun olacaktır.

Depo binalarında, stadyumlarda ve sergi merkezlerinde, düşük ve normal nem oranına sahip odalar için, ağ gözü 60mm * 20mm ve ağ boyutları: 600mm * 600mm, 600mm * 1200mm, 1200mm * 1200mm veya özel ölçülere sahip geniş bir ağ deseni öneriyoruz. Açık alan yaklaşık%70'tir.

Yüksek nemin gerekli olduğu yüzme havuzları ve buz sahaları için alüminyum ağdan yapılmış asma tavan ve özel askı sistemi.

Alternatif ve yenilikçi çözümler yaratmak, odanıza tamamen modern ve orijinal bir görünüm kazandırmak için özel yapım ve hacimsel standart dışı ağlar yapılır. Sütunlara bakarken, en küçük metal kalınlıklarını kullanabilirsiniz, çünkü esas olarak bir tasarım işlevine sahiptirler. Mesh asma tavan için T15 ve T24 askı sistemleri kullanılmaktadır.

Kafes tavan düşünüldüğünde, hücre yüksekliğinin dikkate alınması önemlidir: 1 mm'den 20 mm'ye; hücre genişliği: 3 mm'den 50 mm'ye; lento kalınlığı: 1,0 mm'den 7 mm'ye, metal sac kalınlığı 0,7 mm'den 4 mm'ye. Genişletilmiş ağ, geniş bir ürün yelpazesinde, çok çeşitli geometrik şekillerde, tiplerde, yapılarda, ağ boyutlarında ve tasarım seçeneklerinde sunulmaktadır. Izgara, şekillere bölünmüş hücrelerden oluşur: eşkenar dörtgen, kare, daire, bal peteği, ölçekler, dekor, altıgen.

Geniş ağ yelpazesi, yenilikçi özel çözümler için yeni olanaklar açan%40 ile %78 arasında açık bir yüzeye (şeffaflık) sahip bir asma tavan oluşturulmasına izin verir. Tavan arası boşluğa aydınlatma montajı, yüksek oranda açık tavan yüzeyi ile mümkündür. Armatürler için genişletilmiş örgü tavan plakalarında, lazer kesim veya damgalama kullanılarak istenen şekle sahip delikler kesmek mümkündür. Mesh asma tavan aydınlatması, her oda için unutulmaz bir görünüm yaratır. Asma tavan ağı mükemmel işlevsellik sağlar: hafiflik, güç, aydınlatma, birçok tasarım seçeneği.

Izgaralı asma tavan sayesinde tavan arası boşluğa monte edildiğinde ısıtma ve iklim ekipmanı sorunları kolaylıkla çözülür. Sinemalar ve konser salonları için daha iyi ses yalıtımı sağlamak için akustik mineral yün ekler kullanılır.

Mesh asma tavan yanmazdır ve koridorlar, kaçış yolları için idealdir, Armstrong tavan plakalarını ızgara sistemini değiştirmeden kafes tavan plakaları ile değiştirerek montajı kolaydır. Ağın asma tavanını (döşeme ve asma sistemi) boyamak istiyorsanız, sadece örgü tavanın kendisinin, örneğin beyaz, siyah veya gri renkte boyanması gerekmez, aynı zamanda pürüzlü tavan, tavan arası boşluk cihazları ve tüm araçlar aynı renkte boyanmalıdır. Mesh tavan (döşemeler ve askı sistemi) RAL tablosuna göre istenilen renkte toz polimer püskürtme ile boyanmaktadır.

Genişletilmiş Metal Asma Tavan

Mesh asma tavan ızgarası sadece tek bir renge boyanamaz- ilk seçenek: süspansiyon sistemi ayna veya gümüş gibi boyanabilir ve tavan döşemeleri koyu gri yapılabilir; ikinci seçenek: tavan döşemelerinin renklerinin kontrastı üzerinde dama tahtası deseninde çalışın- 2-3 renk kullanarak ve süspansiyon sistemini renklerden birinde boyayın; üçüncü seçenek: aynı rengin birkaç tonunda tavan döşemeleri yapmak. Metal mesh asma tavan, modern iç mekanlara çarpıcı bir estetik etki, yüksek teknoloji ürünü bir görünüm kazandırır. Tasarımlarınızı en basit çözümlerden en karmaşık çözümlere, her türlü mimari projeye kadar değerlendireceğiz!

Genişletilmiş Sac Paneller

 • Standart Genişletilmiş Metal Mesh

  • Kalıpla kesilip genişletildikten sonra presten çıkan bitmiş ürün. Genellikle yükseltilmiş genişletilmiş tabaka olarak adlandırılır.
 • Düzleştirilmiş Genişletilmiş Metal Mesh

  • Daha sonra soğuk haddelenerek düz ve pürüzsüz bir yüzey bırakan standart genişletilmiş bir tabaka. Düzleştirilmiş genişletilmiş tabaka, standart genişletilmiş tabakadan yaklaşık% 5 daha hafiftir.
 • Genişletilmiş Metal Mesh

  • Karbon çelik sac veya levhadan imal edilmiş ağır hizmet tipi genişletilmiş bir sac. Genişletilmiş metal ızgaranın, her bir levha tek bir sağlam çelik parçası olduğu için ek yeri veya kaynağı yoktur. Podyum ve platform uygulamaları için idealdir.

Genişletilmiş Metal Mesh Özellikleri ve Faydaları

 • Çok yönlü
 • Dayanıklı
 • Tek parça yapı
 • Mükemmel güç-ağırlık oranı
 • Kolay kesim ve kesme
 • Havalandırma özellikleri
 • Ekonomik
 • Çekici
 • Kolay kullanım
 • Düşük rüzgar direnci
 • Ekran ve koruma özellikleri

Genişletilmiş sac, çok yönlü ve ekonomik bir üründür. Adından da anlaşılacağı gibi, genişletilmiş sac, muntazam bir şekilde kesilmiş ve daha sonra buluşmada elmas şeklindeki açıklıklar oluşturmak için gerilmiş (genişletilmiş) tek bir metal levhadan yapılmıştır.

Genişletilmiş metal sac, normal şartlar altında çözülmeyen ve şeklini yıllarca koruyacak tek parçalı bir yapı sunar. Elmas şeklindeki kafes kirişlerin telleri ve bağları güç ve sağlamlık katar. Genişletilmiş sac levha, standart (yükseltilmiş) veya düzleştirilmiş elmas desenlerinde, çeşitli ölçülerde, açıklık boyutlarında ve sac boyutlarında mevcuttur.

Genişletilmiş Alüminyum ve Çelik Sac Arasındaki Farklar

Alüminyum Genişletilmiş Sac

 • Hafif, korozyona dayanıklı
 • Ekonomik
 • Süs projeleri için ideal
 • Yaygın uygulamalar arasında dekoratif tasarımlar ve mimari elemanlar veya sıvı filtreleri veya havalandırma sistemi bileşenleri gibi endüstriyel kullanımlar yer alır.

Çelik Genişletilmiş Sac

 • İyi gerilme mukavemeti ile kaynaklanabilir
 • Çevre dostu
 • İskele, inşaat muhafazaları, iç mekân alçıpan güvenliği için ideal
 • Düşük rüzgâr direnci
 • Ekran ve koruma özellikleri

Mesh Tavan

İç mekânda asma tavan ağının kullanımı oldukça çeşitlidir: konut ve ticari binalarda Loft tarzında asma tavanlar, endüstriyel asma tavanlar, koridorlarda tavanlar, barlarda duvarlar, restoranlar, Loft tarzında mobilyalar yapılır, merdiven ve basamakları düzenlemek için ağ kullanılır.

Metal mesh koltuklar, sandalyeler ve diğer metal mobilyalara sahip mesh asma tavanlar, komplekste hasır tavan ve duvar örgüsü kullanıldığında, aynı tarzda korkuluklar ve basamaklar kullanıldığında iç mekânda özellikle şık görünür. Mesh asma tavan ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün! Ve size asma tavan dünyasındaki son trendleri anlatmaya çalışacağız!

Sipariş ile üretilen metal mesh tavanlar, sürdürülebilirlikleri, işlevselliği ve çağdaş estetiği nedeniyle mimarlar arasında popülerdir.

Ağ desenini, özelliklerini ve bitişini değiştirerek çok çeşitli güzel ve benzersiz görsel sesleme oluşturulabilir. Tavan ağı, parlak doğal metalik kaplama veya mat toz kaplama ile opak veya şeffaf olabilir.

Mesh metal asma tavan esnekliği, benzersiz, tek tip olmayan alanlarda kullanım için ideal olduğu ve binanın şekline ve herhangi bir çıkıntı yapan yardımcı programa uyacak şekilde oluşturabileceği anlamına gelir. İçbükey veya dışbükey mesh tavan panellerine sahip sipariş ile üretilen tasarımlar bile barındırılabilir.

Bu estetik faydaların yanı sıra tel örgü tavanlar aşağıdaki önemli fonksiyonel avantajları da beraberinde getirir:

Paslanmaz çelik ağ yangına dayanıklıdır ve bu nedenle en katı yangın yönetmeliklerine uygundur

Metal mesh tavan panelleri, yüksek düzeyde hava akışını kolaylaştırırken aynı zamanda tavan takımı gizlemek için tasarlanabilir.

Mesh metal asma tavan, sprinkler sistemlerini ve havalandırma kanallarını barındıracak şekilde tasarlanabilir. Ağın özellikleri, uygun değer düzeyde dağınık aydınlatma elde etmek için uyarlanabilir.

Satış Ekibimizle İletişime Geçin

Dek-Mar İnşaat mesh metal asma tavan, zarafet / mekân katan mesh asma tavan uygulamaları için doğru seçimdir. Bulunduğunuz yerlere bir fark eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mesh Asma tavan uygulamalarının mükemmel kalitesinin buluştuğu adrestesiniz.


YAZAR: Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.