Mesh Metal Asma Tavan

MESH METAL ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Mesh, Genişletilmiş, Dokuma ve kaynaklı galvanizli çelik, toz boyalı, döşeme tavan panelleri Dek-Mar inşaat tarafından pazarlama ve uygulama yapılmaktadır.

Kurulum zamanı, kirlenme riski nedeniyle, tavan panellerinin montajı yalnızca büyük miktarda toz üreten işlerin tamamlanmasından sonra konulmasında fayda vardır. Tavan plakaları sadece tozsuz ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Malzemenin herhangi bir mekanik etkiye maruz kalmasını sağlamak ve stoklama ve paket yerleşim için önem göstermek gerekir. Mesh plakaların dikkatli bir şekilde depolanması gerekli.

Mesh tavan plaka kesim prosedürleri;

Piyasada bulunan tel kesiciler yâda yan kesici el aletleri ile kesilebilir.

Bakım

Mesh tavan plakaları istediğiniz zaman temizlenebilir. Mesh tavan plakalarına zarar görmesi durumunda değiştirilebilir. Mesh asma tavan sistemleri içinde değiştirme gereksinimi durumunda, özellikle uzun süreli kullanımlarda, tek tek mesh tavan plakaları değiştiği zaman renk farklılığı oluşabilir. Ilık suda hafif bir deterjan ile karıştırılarak yumuşak bir bezle yıkanır ve kurulanır.

Pırıltılı örgü cepheler, enerji tasarruflu güneş koruma elemanları olarak kullanılır veya rüzgâr ve yağmuru filtreler. Asma tavan kafesleri oda akustiğini geliştirir. Yarı saydam kafes oda bölücüler yapı oda ve alanları. Kablo ağından yapılmış panjurlar hırsızlığa karşı koruma sağlar.

MESH METAL TAVANLAR

HERHANGİ BİR ALAN İÇİN ETKİLEYİCİ BİR GÖRÜNÜM.

Mesh Metal Tavanlar, modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Test edilmiş bil yalı darbe dayanımı gibi önemli işlevlerin yanı sıra, neredeyse sonsuz yapı, boyut ve tasarım seçenekleri sunarlar. Mesh metal, zımba ve çekme işlemlerini kullanarak çevre dostu ve kaynak tasarrufu sağlayan bir şekilde üretilmektedir. Malzemenin hafifliği, vurgulanmış yapısal görünümü ile birlikte, yeni tasarım caddeleri açar. Akıllıca seçilen arka aydınlatma, herhangi bir odada etkileyici bir görünüm yaratır.

  • Gizli alt yapı nedeniyle tek tip tavan yüzeyi
  • Farklı örgü tipleri, şekilleri ve boyutları sayesinde çok sayıda tasarım imkânı
  • Özel delikli şekiller ve örgü tasarımlar yapılandırılmış bir görünüm kazandırır
  • Tavan açıklarında armatürlerin veya diğer armatürlerin takılması yüksek açık alanlarda mümkündür
  • Bil yalı darbeye dayanıklı Genişletilmiş Metal Sistemler mevcuttur

© 2019, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.