Akustik Ahşap Çıta Panel

Dek-Mar akustik ahşap çıta paneller

Akustik panellerimiz, ses ortamınızı önemli ölçüde iyileştirecektir.

Akustiği zayıf bir odada konuşmaya çalışmaktan daha kötü bir şey yoktur. Bunu restoranlarda, kurumlarda veya okullarda kendiniz deneyimlemiş olabilirsiniz.

Dek-Mar keçe ses emici çıta paneller, fonksiyonel, akustik ve estetik özellikleri bir araya getirir. Keçe ahşap çıta panelli odaların ses emici dekoratif kaplaması, modern ve özgün bir iç tasarım oluşturmanıza ve aynı zamanda odadaki akustik konforu önemli ölçüde iyileştirmenize olanak tanır.

Uygulamalar


Dek-Mar Akustik Keçe Çıta Paneller, açık alan ofisler, konferans salonları, toplantı odaları, kurumsal toplantı odaları, sinemalar, dinleme odaları, stüdyo odaları, sinema salonları, spor salonları vb. gibi dekoratif ses yutucu ve tesviye uygulamalarında kullanılır. Odaların akustik dekorasyonu Dek-Mar panelleri ile akustik konforu önemli ölçüde iyileştirebilir ve özgün bir iç tasarım yaratabilir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Kalite

Yüksek kalitede farklılık gösteriyoruz. Akustik panellerimiz konfor ve ses yalıtımı sağlarken dekoratif olarak her odaya güzel bir görünüm kazandıracaktır.

Stil

Panellerimiz, görmek istediğiniz tasarımı yaratmak söz konusu olduğunda modern ve rafine bir çözümdür.

Rekabet gücü

Ürünlerimiz müşterilerden çok takdir edilmektedir. Yaptığımız işi aşka adadık.

KOLAY KURULUM

Akustik panellerin kurulumu hızlı ve kolaydır.
Akustik panellerimizin doğal ve hoş görünmesini istediğimiz için kaplamayı küçük çatlaklar ve kırışıklarla görünecek şekilde özel olarak sıraladık.
Tüm panellerimiz Türkiye'de üretilmektedir ve 2800 x 600 mm boyutlarındadır.
Tahtalar ve keçe birlikte kullanıldığında toplam kalınlık 30 mm'dir.
Akustik panellerinizi sadece birkaç aletle kurabilirsiniz ve kurulum talimatlarımız ile süreç boyunca güvende olacaksınız.

ODADAKİ KÖTÜ AKUSTİĞİNDEN KURTULUN

Akustik paneller, yankılanmanın sorun olduğu her odada kullanım için idealdir.

İşlenmiş plastikten yapılan akustik filtre, ses dalgalarını emer ve iç mekanlardaki ses dalgalarını yansıtmaz.

Genel olarak ses en aza indirilecektir.

AKUSTİK PANELLER TAVANA VE DUVARLARA KURULU OLABİLİR

Panel çok esnektir, oturma odasında, bar tezgahının arkasında ve yatak odalarında başlık olarak güzel bir ön duvar oluşturmak için kullanılabilir.

Seçenekler sonsuzdur. Panellerin standart boyutları vardır, ancak bunları özel projeniz altında kesmek çok kolaydır.
Tahtaları testere ve keçeyi bıçakla kesmek mümkündür.

GÜRÜLTÜ YOK- STRES YOK

Kötü akustik bir strestir. Başınızın çok yüksek gürültüden bu kadar çok ağrıdığı bir zaman oldu mu?

Siz, çalışanlarınız veya aileniz için sağlıklı bir ses ortamı yaratmak için akustik panellerimizi kullanın.

SES TESTİ – SINIF A.

Görünüşe göre grafiklerde, panel en çok 300 Hz'den 2000 Hz'ye kadar olan ve geniş bir aralığı kapsayan frekanslarda etkilidir. Aslında panellerin hem yüksek notaları hem de derin bir sesi söndüreceği anlamına gelir. Evdeki yüksek sesle konuşma ve olağan gürültü 500 ila 2000 Hz aralığında olacaktır ve görünüşe göre grafiklerde tam olarak burada akustik panel en etkili olanıdır.

Burada gördüğünüz ses testi, panellerin arkasına mineral yün ile 45 mm'lik bir şerit üzerine monte edilen akustik panellere dayanmaktadır. Odada kötü akustiğe sahip olmanız gerçekten önemlidir.

Ofiste de sağlıklı ses ortamı çalışanları daha mutlu ve etkili kılacağından çok faydalı olabilir. Araştırmalar ayrıca akustiği iyi olan restoranların, akustiği kötü olan restoranlara göre her konuğa daha fazla gelir getireceğini gösterdi. Başka bir deyişle- iyi bir ses ortamının yaratılması sağlığınız için önemlidir.

Çıtalı Ahşap Duvar Panelleri

Duvarlar ve tavanlar için akustik çıta ahşap panellerimiz, herhangi bir modern alanı hızla dönüştürebilir. Akustik keçe desteğin üzerine yerleştirilmiş kaplamalı lamel şeritlerden yapılan bu çıtalı ahşap duvar panelleri, uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Çıta duvar panelinin montajı kolaydır, yatak odanızı, oturma odanızı veya ofisinizi anında rafine, modern bir alana dönüştürür.

Akustik ahşap çıta paneller, en kaliteli malzemelerden elde edilen el yapımıdır. Doğal ve dünyeviden şık ve çağdaşa kadar her tasarım temasına uyarlar. Çıtalı panel akustik ahşap panellerin yapımında kullanılan tüm malzemeler çevre dostudur. Akustik ahşap duvar paneli serimizle lüks ahşap çıta duvarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun- modern bir çıta duvara ulaşmanın en kolay yolu.

Herhangi bir alanı dönüştürün, çevreyi hem görsel hem de akustik olarak iyileştirin.

Dek-Mar akustik ahşap çıtalı duvar ve tavan panelleri, herhangi bir alanı sorunsuz bir şekilde dönüştürmek, çevreyi görsel ve akustik olarak geliştirmek için düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca sessiz değil, aynı zamanda güzel bir şekilde çağdaş, yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ortam yaratmaya yardımcı olurlar.

Her panel, sorumlu bir şekilde tedarik edilen, çevre dostu malzemelerden üretilmiştir.

Paneller estetik güzellik ve mükemmel akustik sönümleme sunar, ancak aynı zamanda çevresel açıdan sürdürülebilir malzemeler kullanılarak oluşturulmuştur. Tüm malzemeler, sertifikalı sürdürülebilir kaynaklardan elde edilir ve üretilir: el yapımı, çevre dostu bir ürün.

Tüm iç ortamlar için mükemmel dekoratif panel.

Akustik çıta ahşap duvar panelleri, tüm iç uygulamalar için idealdir. Göz alıcı, kurulumu kolay, hepsi bir arada panel çözümü sunar.

Çağdaş, temiz, modern ve zarif bir tasarım.

Lüks akustik çıta ahşap duvar panelleri, herhangi bir alanı zahmetsizce dönüştürmek, çevreyi görsel ve akustik olarak geliştirmek için özenle tasarlanmıştır.

Olağanüstü akustik azaltma özellikleri.

Mekanınızda gürültünün yankılanma süresini azaltan, ses emilimi için mükemmel çözüm. Bastonlarla monte edildiğinde, A sınıfı ses emilimi sağlanabilir.

El yapımı, özenle tasarlanmış bir panel çözümü.

Akustik ahşap çıta duvar ve tavan panelleri, herhangi bir alanı sorunsuz bir şekilde dönüştürmek, çevreyi görsel ve akustik olarak geliştirmek için düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır.

Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş destek keçesi.

Ahşabımız, sertifikalı sürdürülebilir kaynaklardan elde edilir ve üretilir, destek keçemiz ise tamamen çevre dostu bir ürün olan geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Hızlı ve basit bir kurulum süreci için tasarlanmıştır.

Panelleri keçe akustik desteği ile doğrudan duvara vidalayın veya A sınıfı bir ses emilimi elde etmek istiyorsanız panelleri coplarla kurabilirsiniz.

Temiz, modern ve zarif bir tasarım.

Çıta ahşap duvar panelleri, herhangi bir alanı zahmetsizce dönüştürmek ve çevreyi hem görsel hem de akustik olarak geliştirmek için özenle tasarlanmıştır. Ahşap paneller, yalnızca sessiz değil, aynı zamanda güzel bir şekilde çağdaş, yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

Çevresel olarak sürdürülebilir malzemeler.

Paneller sadece estetik bir incelik ve üstün akustik sönümleme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sadece çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilir. Tüm malzemeler, sertifikalı sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir- tamamen çevre dostu bir üründür.

Hızlı ve basit kurulum için tasarlanmıştır.

Panelleri akustik keçe aracılığıyla doğru sabitlemeleri kullanarak veya ses özelliklerini daha da artırmak istiyorsanız, çubuklara vidalayarak doğrudan duvara vidalayın. Tavanlara monte ediliyorsa, paneller doğrudan tavan kirişlerine vidalanabilir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.