Alçıpan Duvar Giydirme

Alçıpan Duvar Giydirme, Alçıpan Giydirme Duvar,

Alçıpan duvar giydirme fiyatları

Alçıpan duvar giydirme tertibatları ile kesintisiz beton, betonarme, biriket, tuğla, taş vb. gereçlerden oluşan duvarlara uygulabilir. Alçıpan duvar giydirme tertibatları uygulanacağı yerin yenileme yapımında, tesisatların gizlenmesinde, yapılabilir. Alçıpan duvar giydirme sistemleri. Bu sayede TS 825'e uygun ısı yalıtımı ve yangının dayanım talepleri hızlı ve kolay bir şekilde sağlanmış olur.

Alçıpan giydirme duvar sistemleri, kuru malzeme olması sebebi ile
İşçilik olarak bakacak olursak hızlı ekonomik ve kolaydır.
Yüzey değeri olarak, yüzeyine yapılacak son kat uygulamaları, hatasız ve iyi bir iş olacaktır.
Alçıpan Duvar Giydirme Uygulama Basamakları

Alçıpan duvar giydirme sistemleri

Bu uygulama sırasında yapılacak olan alçıpan levha ile giydirme duvarın nasıl bir duvara uygulama yapılacağını tespit etmek gerekir.
-Bu duvar betonarme mi?
-Ahşap bir duvar mı?
-Gaz beton mu?
-Tuğla mı?
-Yüzeyinde herhangi bir bozukluklar var mı?
Bunları saptamak gerekir. Ölçü ve kot alınız

Alçıpan giydirme duvarın yüksekliği, olacaksa dekorasyon amaçlı çıkıntılara dikkat edilmesi gerekir. Kotun alınmasına ve taşınmasına özen gösterilmelidir. Kot yanlış alındığı zaman uygulamada durumlar olabilir. Taşıyıcı Profillerin Montajı yapılması Alçıpan levhaların uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar; Duvarların birleşme noktasında metal iskeletli ve alçı ile yapıştırmada köşe birleşim yerlerinin uygun yapılması gerekir. Bu hususlara dikkat etmek önemlidir. Derzlere File Uygulama Alçıpan levhaların vidalama işlemleri bittikten sonra; Alçıpan ek yerlerine derz bandı çekilerek, derz alçı macunu ile uygulayarak Alçıpan duvar giydirme sistemleri

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.