Baffle Ahşap Duvar

Ahşap Baffle Duvar

Modern kaplama malzemeleri, özel evlerin, dairelerin, ofislerin, şık restoranların iç kısımlarında şık tasarım çözümleri oluşturmanıza olanak tanır. Doğal ahşap, çevre dostu olması, dayanıklılığı ve dayanıklılığı nedeniyle günümüzde büyük talep görmektedir. Pratik ve ucuz baffle ahşap çıtalar , örneğin bir duvar gibi aksanları etkili bir şekilde vurgulayarak odayı panellerden yarı saydam bir bölümle imar edecektir.

Ahşap baffle duvar paneli almaya değer çünkü diğer son işlem seçeneklerine kıyasla bir dizi avantajı vardır:

  • Birkaç çeşit ve doku kombinasyonu, iç mekânda istenen alanı orijinal olarak vurgulamanıza izin verecektir.
  • Baffle ahşap duvar (duvar ve tavan lamelleri) şeklindeki ahşap plakalar, imarlı bir odada duvarların alanını artırarak stilistik ve akustik özellikleri aynı anda geliştirir.
  • Ahşap çıtalardan gelen baffle, güneş ışığının pencere olmayan alanlara girmesini engellemez.
  • Geniş bir renk paleti, iç tasarımda bütünsel bir renk düzeni oluşturmanıza izin verir.

AHŞAP BAFFLE EBATLARI

ahşap çıta ebatları

Niçin Ahşap Baffle Duvar, Kullanım Alanları

Doğal kaplama malzemeleri: neden baffle ahşap çıta sipariş etmeye değer. Şık ve ucuz baffle tavan ve duvarları bugün konut binaları, restoranlar, SPA salonları, dinlenme komplekslerinin iç mekanlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ahşabın doğallığı eşsiz bir konfor yaratır, bireysellik ve statüyü vurgular.

Duvarlar için ahşap baffle çıtalar

Dek-Mar, ahşap baffle duvar panelleri olağanüstü ürün kalitesini ve güvenliğini garanti eder. Bizimle sipariş vererek elde edeceğiniz avantajları değerlendirin:

  • Geniş bir ahşap yelpazesi: kayın, çam, meşe, kül.
  • Işıktan (beyaz, dumanlı, lumbargo) karanlığa (antrasit, konyak, venge) kadar ahşap tonlarının seçimi. Nem direncini, dayanıklılığı, aşınma direncini geliştiren profesyonel ahşap işleme.
  • Özel siparişe göre ray üretimi. Standart boyutlar zaten stokta.
  • Kalite güvencesi, uygun fiyat ve uygun teslimat seçenekleri.

Kaplama, gerçek bir Avrupa meşesinin ince bir kesitidir. Belirgin bir dokuya sahip olan ve doğal olarak ton ve doku bakımından farklı olan “Ekstra” sınıf kaplama seçiyoruz. Biz en geçti böylece dizisi ile olan deneyim süresi, birtakım sorunlar ortaya istikrarlı MDF, çatlamaz ve viraj yok. Doğal kaplama ile kombinasyon halinde, katı meşeden veya diğer soylu türlerden ayırt edilemeyen bir ürün elde edilir. Aynı zamanda ürünlerimiz Premium meşe masifinin altında fiyatlandırılır.

Gizli bağlantı elemanları ve kolay kurulum

Rayların güvenilir ve aynı zamanda estetik olarak sabitlenmesi için, uzunlamasına oluk yönü ve kontrplaktan yapılmış bir montaj plakası olan gizli baffle duvar bağlantı elemanları ile montaj yapılır

Çıtalar standart uzunluklarda (2,8 m) üretilir ve yerinde kesilir.


Son işlemcileriniz ürünleri şirketimizin talimatlarına göre kuracaktır.

Baffle Duvar

Bazen odanın bir kısmını odanın geri kalanından ayırmanız gerekir, ancak gün ışığını kaybetmeyin ve en iyi yol ahşap çıtalardan yapılmış bir bölümdür. Dekoratif bölümler için birçok seçenekten biri ahşap baffle veya doğal ahşap tavan yapılmış bir bölümdür. Görsel olarak ışık ve oda boyunca ışık ileten bu dekoratif bölümlerin birçok avantajı vardır. Her şeyden önce, pahalı ve üretimi basit değildir- prensip olarak, inşaat pazarında veya herhangi bir inşaat süpermarkette hazır panoları / tahtaları / rayları satın alabilir ve kendiniz yapabilirsiniz. Rafların açık bir ritmi, bölümü ayrılmaz ve özlü bir tasarım nesnesi olarak algılamaya yardımcı olur ve aynı zamanda sıkıcı değildir ve bu konuyu iç mekânda başka bir yerde de desteklerseniz oldukça şık görünür.


Baffle Ahşap Duvar çıtaların böyle bir bölümü sadece geniş bir oturma odasında değil, aynı zamanda herhangi bir yerde de olabilir- örneğin, merdivenlerin altındaki alanı kapatmak için. Ve ihtiyacınız olan bir şeyi saklamak için kullanın, çünkü genellikle tamamen vasat kaybolur.

Bu bölümler hakkında harika olan şey, modern iç mekânda, dekoratif bir nesne olarak kalırken, iç mekânı bir bütün olarak zenginleştirirken ve aşırı yüklemeden alanı açıkça düzenlemeye yardımcı olmalarıdır.

Baffle Duvar plakalar veya çıtalar sadece dikey değil yatay da olabilir. Sonuç olarak ne elde etmek istediğinize zaten bağlıdır. Tabii ki, dikmeler daha zarif görünüyor, ancak yatay olarak artırılmanız gereken zamanlar var. Ayrıca, tahtaların kendilerinin kalınlığını, derinliğini ve genişliğini ve aralarındaki boşlukları değiştirebilirsiniz. Bu, bölümü daha şeffaf veya daha donuk, daha hafif veya daha ağır bir izlenim bırakmaya yardımcı olur.

Bölgedeki bölümün ve mobilyaların rengini başarıyla birleştirebilirsiniz. Bölme içine yerleştirilmiş, işlevsel ve orijinal olacak bir raf, raf veya başka bir şey inşa edebilirsiniz.

Ek olarak, böyle bir bölüm kendi içinde çok katı ve şık görünüyor, böyle bir “mimari” şey. Ve burada, mimaride başka yerlerde olduğu gibi, doğru oranlar önemlidir. Alanı çıtalarla bölmek gerekli değildir, duvardaki çıtalar hem bağımsız olarak hem de ahşap çubuklardan bir bölüme ek olarak harika bir dekor olabilir.

Ahşap baffle duvar yapılmış bir bölme sağır olabilir veya kısmen güneş ışığını geçirebilir. Kerestenin farklı şekilde işlenmesi ve birçok renk varyasyonu nedeniyle, kirişler hemen hemen her iç mekân stiline uyabilir. Kaplamalı veya ahşap mobilyalar kullanarak, bir yemek odasında veya bir giriş holünde lüks bir oturma odasını, bağımsız duran ayrı veya devam eden sabit bir duvarla, vernikle boyanmış ahşap şeritlerden yapılmış bir bölme ile tamamlayabilirsiniz, bu da ahşabın doğal dokusunun görünümünü korumanıza olanak tanır.

Ahşap baffle duvar dan yapılmış bölme çeşitleri

Ahşap baffle duvar bölünmesi, bir kural olarak, hammaddenin önemli ağırlığı nedeniyle yalnızca sabit olarak gerçekleştirilir. Tarza bağlı olarak, farklı tipte tahtalar ve kirişler kullanabilirsiniz. Örneğin, dar ama geniş şeritlerin dikey düzenlemesi, ışığın doğrudan güneş ışığında olabildiğince geçmesine izin verecektir, aynı zamanda, bölmedeki şeritlerin oluğunun genişliği herhangi bir görünürlüğü engellediğinden, bölmenin arkasında neler olduğunu bir açıyla düşünmek neredeyse imkansızdır.

Ahşap baffle yapılmış ahşap bölmelerin özellikleri

Ahşap baffle duvar dan yapılmış bir bölmenin, diğer yapı malzemelerinden yapılan ürünlere göre çok sayıda avantajı vardır. Belki de en önemli öncelik, bitmiş ürünün herhangi bir iç mekandaki çekiciliği ve sunumudur. Dikkatle işlenmiş kirişler, dikilmiş bölmenin üstüne herhangi bir ek bitirme işi ve kaplama gerektirmez. Şirketimiz, montaj sahasına, orijinal dokuyu koruyarak, gelecekteki ürünün boyanmış veya verniklenmiş yüksek kaliteli cilalanmış parçalarını sunmaktadır.

Ayrıca, ahşap baffle duvar lehine ağır bir argüman, iyi performans özellikleridir. Katı bitmiş bir üründeki ahşap kiriş, sesi ve ısıyı mükemmel bir şekilde korur, her iki bitişik bölgede rahatlık ve rahatlık yaratır ve ısı yalıtımı veya ses yalıtımı sağlayan yapı malzemelerinin döşenmesi için ek kurulum çalışması gerektirmez. Ürün yüzeylerinde çalışma sırasında oluşan herhangi bir mekanik hasar, manuel taşlama ve gerekli parçanın ek rengi kullanılarak kolayca ortadan kaldırılabilir. Bir çubuktan bölme kolayca monte edilir, ek çaba veya toz seyreltme gerektirmez, montaj, tüm teknik tavsiyelere tabi olarak herhangi bir özel zorluk olmadan gerçekleştirilir.

Yaratıcı Ahşap Çıta Vurgulu Duvar Nasıl İnşa Edilir

Yaratıcı bir ahşap çıta vurgulu duvar inşa etmek eğlenceli bir tasarımla başlar! Daha geleneksel, dikey çıta duvarlardan ilham aldık ve kendi benzersiz kıvrımlarımızdan birkaçını ekledik!

Çok sayıda açılı kesim ve iki tonlu bir renk şeması (boya ve leke) ekledik. Bu eklemeler tasarımımızı modern duvar sanatına yükseltti!

Evinizde benzer bir ahşap çıta vurgulu duvar mı arıyorsunuz? Bu tasarımı nasıl hayata geçirebildiğimizi paylaşıyorum ve umarım bu eğlenceli kendin yap projesinde size rehberlik eder!

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerir ve bu bağlantılardan herhangi birini kullanarak satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon kazanacağız.

Ahşap Çıta Vurgulu Duvar Yerleşimi

Bu ahşap çıta vurgulu duvarla gerçekten bir açıklama yapmak için boyut ve yerleştirme çok önemlidir! Evinizde bu duvar özelliğinin odak noktası olabileceği bir alan seçmenizi tavsiye ederim! Giriş yolumuzda uzun, boş bir duvar seçtik. Şimdi, evimize giren herkes bu güzelliğe hemen göz atacak! Bu çıta duvar projesinin tamamı çam tahtası kullanılarak tamamlandı ve bunun gibi projeler için bir lazer seviyesi tavsiye ederim!

Dikey Ahşap Çıta Duvar Bölümü

Dikey çıtaların doğru bir diyagonal kesimini oluşturmak için, duvarınızda görünecekleri gibi eşit aralıklı olduklarından emin olun. Dikey çıta parçalarınızın maksimum yüksekliğini belirleyin. Ardından , maksimum yüksekliğinizden başlayıp minimum yüksekliğinize kadar uzanan çapraz bir çizgi çizmek için bir cetvel kullanın.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.