Boya

Dış Cephe Boyası, Duvar Boyası

Duvarlar ve tavanlar için boya parlak ve şık bir iç mekân yaratıyoruz

Odanın orijinal tasarımını geliştirdikten sonra, fikirlerinizin, özellikle de boyaların uygulanması için malzemelere özel dikkat gösterilmelidir. Duvarlar ve tavanlar için, aşağıdaki gereksinimleri en fazla karşılayanları satın almanız önerilir:

Plastik;

Yüksek yapışma;

Nem, ısı ve yangına dayanıklılık;

Karlılık;

Dayanıklılık;

Çevre dostu;

Uygulama kolaylığı.

Duvarlar ve tavanlar için boya çeşitleri: hangisini seçmelisiniz

İç dekorasyon için, suda çözünür boyalar en sık kullanılır. Duvarları gerekli gölgede boyamak, ıslak temizlik yapmak ve zamanla yıpranmamak için fırsat sağlar. Duvarlar ve tavanlar için boyaların fiyatı, içinde kullanılan temele dayanır- akrilik, PVA veya lateks. Boya uygulama kapsamını ve yöntemlerini belirleyen bu bağlayıcı bileşenidir.

Plastik su bazlı boyalar kuru odalarda tavanları boyamak için en iyi seçenektir. En uygun fiyatlı ürünlerdir, ancak üretimin spesifik özellikleri nedeniyle, renk paletleri oldukça azdır: modern üreticiler bu tür boyaları sadece açık tonlarda sunar.

Akrilik boyalar, avantajlarıyla tamamen doğrulanan her tür tesisin tasarımı için çok yaygın bir malzemedir:

Zengin renk paleti;

Nem direnci;

Yüksek yapışma kabiliyeti;

Pürüzsüz mat kaplama.

Parlak yüzeylerin uzmanları için, ayrıca dokulu sıva veya boyama duvar kağıtlarını renklendirmek için, latekse dayalı duvarlar ve tavanlar için boya satın almanızı öneririz. Yüzeylere parlaklık katacak, mümkün olduğunca rahatlamalarını sağlayacaktır. Ek olarak, lateks boyalar tekrarlanan ıslak temizlemeye tabi tutulabilir, daha sonra oda taze boyanır.

boya markaları, fawori boya, polisan boya, jotun boya, dyo boya, permolit, marshall iç cephe boya fiyatları, yağlı boya, boya renkleri, ahşap boyama, duvar boyası renkleri, marshall boya renkleri, iç cephe boya renkleri, marshall boya fiyatları, filli boya fiyatları, dyo boya fiyatları, dış cephe boya renkleri, duvar boyası fiyatları

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.