Dış Cephe Boyası

Binalarımız kadar kentlerimizin de güzelliğini ilgilendiren bir husus olan dış cephe boyası işleriniz için en doğru adrestesiniz.

Dekorasyon badanadan, plastik boyaya, silikon ve teflon esaslı boyadan granüllü ve tekstürlü boya işlerine uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Boya işlerinin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz sıva işlerinde de en hızlı ve en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıyız.

Dekorasyon tüm işlerde olduğu gibi boya badana işlerinizde de en kaliteli malzeme ve ülkemizin kendisini kanıtlamış markalarını tercih etmektedir. Dekorasyon işçilik garantisi yanında seçkin markaların malzeme garantisi tüm işlerimizde toplam kalite vaadimizin teminatlarından birisidir.

Evinizin dışına biraz tarihli, biraz kirli ya da basitçe donuk görünüyorsa, taze boyayla oyalamayı düşünebilirsiniz. Polisan dış cephe boyası uzmanları, bu tür bir işin - doğru yapıldığında - evinizin fren yapma isteğini artırabileceğini biliyorlar. Dış boyama söz konusu olduğunda zamanlama her şey olabilir, bu yüzden işiniz için doğru koşulları tanımak önemlidir.

Hava durumunu düşünün

Yılın zamanına gelince, yaz ve sonbahar genellikle en iyisidir, çünkü kuru ve güneşli günler geçirmeniz daha iyi bir şanstır. Geç düştüğünüzde, geceleri daha düşük sıcaklıklarla uğraşmanız gerekir ve sabahları çiğlenme veya nemlilik, işin yapılması için bir günde ne kadar zaman olduğunu etkiler. Çoğu Polisan dış cephe boyası şirketi zamanın çok önündedir, bu yüzden evinize bir makyaj yapmayı düşünüyorsanız, önümüzdeki ayları aramak en iyi ilginizi çekebilir. Uzmanların kış vurmadan önce sizin için birkaç şey yapabileceğini düşünün:

  • Fiyat karşılaştırmaya başlayabilmeniz için size bir tahminde bulunun.
  • Zorlu hava koşullarından önce dikkat edilmesi gereken herhangi bir sorunu tanımlamak için bir kış öncesi muayene yapın.
  • İşinizi erken ilkbahar için ayırın, böylece fiyatlandırmayı bütçenizle birlikte çalıştırabilir ve diğer ev bakım projelerini buna göre planlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Düşünün

Evinizi hızlı bir şekilde satmayı düşünüyorsanız veya başka bir nedeniniz varsa, işinizi kısa sürede bitirmeniz gerekiyorsa, ne beklemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin, eğer yay ise, işi yapacak dış profesyonel ressamları hala bulabilirsiniz, ancak daha soğuk sıcaklıkların boyaların yüzeye düzgün yapışmayacağı konusunda sizi uyarabilirler. Tipik olarak, İstanbul bölgesindeki iyi bir dış boya işi, tüm sıcaklıklar 10 santigrat dereceye (50 Fahrenheit) ulaşana kadar beklemek zorunda kalacaktır. Ayrıntılı bir basınçlı yıkama çoğu zaman gerekli düzgün yüzeylere yapışmasına boya yosun, kir vb inşa ile temizleyin.
Oranlar sizinle çalışmak için bir yol bulmaya çalışabilirler, ancak iş hava durumuna göre daha uzun sürebilir. Düşük sıcaklıklar ve nem her zaman bir endişe kaynağıdır. Erken kış, boyaya yetecek kadar hafif olan sıcaklıkları getirebilir, ancak karlı, donmuş bir çevreye girdikten sonra, evinizi boyamaya çalışmak için paranıza değmez. Hem zamanlama hem de kullanılacak en iyi ürünler hakkında size sağlam tavsiyelerde bulunabileceklerinden, Vancouver'daki evinizi ne zaman boyamanız gerektiğini belirlemek için bir uzmana danışın.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.