Duvar Ses Yalıtımı

Profesyonel Duvar Ses Yalıtımı Çözümleri

Binlerce kişinin güvenle en iyi duvar ses yalıtım ürünlerini seçmesine yardımcı olduk. Size de yardımcı olalım.

İster ses yalıtımını kendiniz monte edin ister profesyonel montajcılar kullanın, sağlam ve dikme duvarlar için geniş bir duvar ses yalıtımı ürün yelpazesine sahibiz.

Ürün nereye kurulacak ?

KATI DUVAR NASIL SES YALITIMI
Doğru duvar ses yalıtımı çözümünü belirlemenize yardımcı olacak üç temel bilgi.
  • Duvar sağlam mı yoksa içi boş, hafif bir dikme duvar mı?
  • Gürültünün tipi titreşimi mi, havadan gelen gürültü mü yoksa ikisi birden mi?
  • Duvarın yan tarafındaki gürültü ne kadar yüksek ?
Bir duvarı ses geçirmez hale getirmek için yapmanız gerekenler:
  • Duvarın kütlesini iyileştirin - Bu normalde farklı yüksek kütle / yoğunluklu ürünler eklenerek elde edilir.
  • Duvarın ses enerjisini ve titreşimleri emme yeteneğini geliştirin . Bu olmadan, kütlenin eklenmesinin çok az etkisi olacaktır.
  • Yüksek kütleli farklı malzemeler kullanın. Farklı malzemeler, farklı ses frekansları için daha iyi performans gösterir, bu nedenle yüksek kütleli malzemelerin bir kombinasyonunu kullanmak, her zaman aynı malzemeden daha fazlasını kullanmaktan daha iyi sonuç

Duvar Ses Yalıtımı – Gürültü Durdurucu Sistemler

Duvar ses yalıtım ürünleri, ses geçirmez masif ve dikme duvarlara. Günlük istenmeyen gürültüyü durdurmak için doğrudan duvara monte panellerimizden birini kullanarak evinizde veya çalışma ortamınızda sessizliği yeniden sağlayın. Daha yüksek ses yalıtım seviyeleri için özelleştirilmiş ses yalıtım sistemlerimizden birini seçin; alternatif olarak, ürün yelpazemizdeki ürünleri birleştirin ve gereksinimlerinizi karşılayan bir ses yalıtımı çözümü oluşturun.

Duvar ses yalıtımı çözümleri

En yüksek performanslı bağımsız ürün Yalıtımlı Alçıpan 3 Dahil olmak üzere yerden tasarruf sağlayan doğrudan duvara çözümlerimizle istenmeyen komşu gürültülerini Yalıtımlı Alçıpan 4 durdurabiliriz. Alçıpan Akustik Paneli Eğer bir inceltici ama etkili bir çözüm gerekiyorsa susturuculu konuşma ve arka plan gürültüsünü TV engeller. Duvara yapıştırabileceğiniz bir çözüm için doğrudan tuğla duvarlara yapışacak ve ayrıca bitmiş duvarlar için bir güçlendirme sistemi olacaktır.

En iyi duvar ses yalıtımı yöntemi, duvarlarınızın hem ayrılmasını hem de kütlesini artırmak için ses yalıtım malzemelerini birleştirir. Akustik yalıtım, ses kesici çubuklar ve ses geçirmez alçıpan, duvarlarınızdan gelen hava kaynaklı ve darbe seslerini daha yüksek seviyelerde azaltacaktır. Bu raf sistemleri, ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri sağlar. Parti duvar ses yalıtımı çözümleri arasında Duvar Sistemi 1 ve Duvar Sistemi 2 bulunur. Alternatif olarak, damızlık duvar kitleri arasında değişen çeşitli damızlık derinliklerine uygun mevcuttur 50mm, 75mm kadar 100mm.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.