genişletilmiş sac

Genişletilmiş Saç Çok Yönlü Bir Ürün

Genişletilmiş metal, endüstriyel ortamlarda performans gösterme gücüne, mimari tasarımları geliştirmek için estetiğe ve çeşitli işlevleri yerine getirmek için çok yönlülüğe sahiptir. Tabelalarda, korkuluk dolgularında, kabin eklerinde, bitki ekranlarında ve diğer uygulamalarda rutin olarak kullanılan bu dinamik ürün ailesi, neredeyse her tasarıma uygundur. Hafif özellikleri, kurulum sırasında boyuta göre kesmeyi ve işlemeyi kolaylaştırır. Genişletilmiş sac ürünlerimiz, Alüminyum, Pirinç, Karbon Çelik, Bakır, Paslanmaz Çelik ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok malzeme türünde mevcuttur! DEK-MAR, geniş bir ağ ve açıklık boyutları, tel çapları ve desenleri yelpazesine sahiptir. Sipariş ile üretilen ürünlerdir.

Genişletilmiş Metal'in Faydaları

Genişletilmiş metal mesh, çok yönlü, ekonomik ve inanılmaz derecede dayanıklı olma ününe sahiptir, bu nedenle giderek daha fazla endüstri, çok sayıda uygulama için değerini kabul etmektedir. Genişletilmiş Metal şu ​​anda çeşitli yeni ürünler üzerinde çalışıyor.

Genişletilmiş sac, çok yönlü, ekonomik ve inanılmaz derecede dayanıklı olma ününe sahiptir, bu nedenle giderek daha fazla endüstri, çok sayıda uygulama için değerini kabul etmektedir. Genişletilmiş Metal şu ​​anda Tasarım Mühendisleri ve otomotiv ve havacılık endüstrilerindeki büyük üreticilerle çeşitli yeni ürün geliştirme ortaklıkları üzerinde çalışıyor. Genişletilmiş saç on yıllardır var olmasına rağmen, bu çok yönlü ve az kullanılan malzemenin faydaları büyük ölçüde tanınmamıştır, bu nedenle Genişletilmiş saç Şirketi, Tasarım Mühendisine yardımcı olmak için metal ağ hakkında az bilinen gerçeklerin bir listesini derlemiştir.

Yüksek Mukavemet-Ağırlık Oranı

Fabrikalarda Üniversitesi tarafından yürütülen bağımsız araştırmalar, genişletilmiş metal mesh eşdeğer katı metalden daha güçlü olabileceğini doğrulamaktadır.

Mükemmel İletkenlik

Düşük dirençli genişletilmiş metal ile birleştiğinde mükemmel bir elektrik, manyetik akı ve termal ısı iletkenidir. Genişletilmiş sac, titanyum, bakır ve nikel ağları kullanan yakıt hücrelerinde ve pil paketlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Artan Alan

Genişleyen sac, metali kırılmadan 30 kata kadar gerebilir. Örneğin, bir metre kare metal, 10, 20 veya 30 metre uzunluğunda bir levhaya genişletilebilir ve birleştirme veya kaynak olmadan bir levha olmaya devam edebilir. Takviye, eleme ve kaplama için bu uygun maliyetli yöntem ve filtrasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sürdürülebilir Üretim

Genişleyen metal üretim süreçleri, atık metali en aza indirmek için geleneksel yöntemleri en son teknolojiyle birleştirir. Ek olarak geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılır ve nihai ürün, herhangi bir atıkla birlikte geri dönüştürülebilir.

Kompozit

Genişletilmiş saç, yapışma ve kaplamalar için olağanüstü bir anahtar, güçlendirme ve şekillendirme yetenekleri için güç sağlar ve bu da onu nükleer yakıt kapsülü koruyucularında kullanım için ideal bir aday haline getirir. Genişletilmiş sac, bitmiş bir bileşene katkıda bulunmak için diğer malzemelerle kolayca birleştirilebilir.

Fantastik Işık

Otoyol parlama önleyici panellerinde ve mimari güneş panellerinde ve cephelerinde kullanılan genişletilmiş metalin dokulu açıları, doğal ve yapay ışığı yansıtan, dağıtan veya emen aydınlatmayı kontrol etmek için kullanılabilir.

Tüm dövülebilir metaller genişletilmiş

Standart olarak çelik, alüminyum, pirinç ve bakır stok kalemleri için kullanılabilir. Daha ısmarlama ürünler titanyum, nikel, platin ve altından genişletildi. Temel olarak, bazı plastiklere, kağıtlara, kumaşlara ve folyolara ek olarak herhangi bir dövülebilir metal genişletilebilir.

Geniş ürün yelpazesi

Genişletilmiş sac çok sayıda şekle dönüştürülebilir: elmas, altıgen, kare, oval, dairesel. 0,3 mm örgü malzemeden 6 mm ağır hizmet yürüyüş yollarına ve %10'un altında ve %90'ın üzerinde açık alanlara kadar değişen ürün kombinasyonları ve olasılıkları sonsuzdur. Şu anda 6.000'den fazla ağ örgüsü ve 120 yıllık deneyimimizle, son zamanlarda dünya çapındaki en büyük genişletilmiş ağı üreterek sınırları her zamankinden daha fazla zorluyoruz.

Yeni ürün geliştirme ortaklıkları

Genişletilmiş sac Firması, otomotiv spor otomobil pazarında kapsamlı bir deneyime sahiptir ve bitmiş ürünleri prototipleşmek, modellemek ve geliştirmek için tasarım mühendisleri ve üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Esneklik

Genişletilmiş metal, preslenebilen, şekillendirilebilen, şekillendirilebilen, çerçevelenebilen, kaynaklanabilen veya oluklu hale getirilebilen çok yönlü çok yönlü bir malzemedir. Özel Katma Değerli Departmanımız bileşen üretimine yardımcı olabilir.

Tasarım Uygulamaları

Genişletilmiş metal mesh temel tasarım özelliği, çok yönlülüğüdür. Ürünün teknik ve üretim yönleri, özel üretimlere izin verir, ancak özel bir fiyat etiketi yoktur. Bu nedenle binalarda çeşitli kullanımlardan yararlanmaktadır.

Genişletilmiş metal ürünlerin kullanımları beş ana alana ayrılır: muhafaza, koruma, destek, dekorasyon ve filtreleme. Genişletilmiş metalin hafifliği ve gücü, onu vitrin koruyucuları, merdiven ve depo muhafazaları, dolaplar ve alet odası bölmeleri gibi çok çeşitli ticari ve endüstriyel güvenlik uygulamaları için ideal bir malzeme haline getirir. Ayrıca, yüksek ısı birikimi olan veya havalandırmanın gerekli olduğu ekipmanlar için güvenlik korumalarının yapımında özellikle değerlidir. Tüm bunlara ek olarak, genişletilmiş metal kullanımının bir tasarım ifadesi oluşturduğu ve aşağıda tartışılanlar gibi genel bina tasarımını geliştirdiği giderek artan sayıda uygulama vardır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.