Mimari Tasarım

Mimari Mesh

Projeleri için sipariş çözümler oluşturmak için mimarlar, tasarımcılar ve geliştiricilerle birlikte çalışıyoruz - üretim yeteneklerimizden ve genişletilmiş metal örgü konusundaki derin bilgimizden yararlanarak, binaların iç ve dış kısımlarını şekillendirmeye yardımcı olabiliriz. Dış tasarım için çelik veya alüminyum kaplamaya ihtiyacınız olsun veya iç mekân için çarpıcı metal mesh geçitleri oluşturmayı planlıyor olun, genişletilmiş metal mesh yelpazemiz mimari tasarımlara canlılık katan çok yönlü bir malzemedir.

Genişletilmiş metal mesh, tavanlar, kaplamalar, perdeler ve sütunlar dâhil olmak üzere yüzeyler için kontrol edilebilir bir kontur sağlar ve potansiyel olarak çarpıcı görsel etkileme yanı sıra işlevsellik sunar.

Yaratıcı ol

Dünya çapında ortaya çıkan en iyi yeni mimarilerden bazılarından ilham alan bu ağlar, modern tasarımın ön saflarında yer almaktadır. Yumuşak eğriler ve sıra dışı açıklıklar, çevresiyle sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilen veya cesur bir mimari ifade oluşturabilen dekoratif metal mesh sunmak için bir araya geliyor.

Çok Yönlü Biçim ve İşlev

Malzeme, renk, desen, kaplama ve doku yelpazesi, genişletilmiş metal mesh mimari imalatlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Genişletilmiş metal mesh, oldukça görünür iç tasarım ve dış özellikler için görünüm ve işlev üzerinde kontrol sağlayan çağdaş bir malzemedir. Güneş ışığındaki ve mevsimdeki değişimler, herhangi bir yapıda benzersiz bir estetik sağlamaya devam ediyor.

Sınırsız Kapsam

Hâlihazırda çok çeşitli yeni projelerde savunulan bir dizi standart mimari model sunuyoruz. Metal mesh ürünlerimiz, metal mesh kaplama levhaları, çelik hasır yürüyüş yolları ve metal mesh tavan panellerinin yanı sıra tavan döşemelerinde de kullanılmıştır. Bununla birlikte, tamamen benzersiz bir şey de isteyebileceğinizi anlıyoruz, özel aletlerle tamamlanan kendi tasarımınıza tamamen sipariş ile bir ürün sağlayabiliriz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.