Knauf Asma Tavan

Knauf Asma Tavan, Knauf Taşyünü Asma Tavan, Knauf Tavan,

Knauf asma tavan sistemleri

Alçıpan levhalar kullanarak bir odada güzel ve dayanıklı bir tavan yapmak. Bu çok yönlü, yüksek kaliteli, ama aynı zamanda kurulumu kolay inşaat ve kaplama malzemesi, yüzey için mükemmel pürüzsüz bir yüzey oluşturmanıza olanak tanır.

Alçıpandan yapılmış asma tavan Knauf-levhalar hem küçük hem de büyük odalarda donatılabilir. Güçlü ancak esnek yapı malzemesi, hem basit hem de karmaşık kavisli şekillerin herhangi bir tasarım fantezisini gerçeğe dönüştürmeyi mümkün kılacaktır.

Knauf çarşafları, çeşitli işlevlere sahip odalarda kullanılabilmeleri için bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir. Uygulama alanları: birinci sınıf ticari binalar, elit konutlar, eğitim kurumları, tıp merkezleri, sinemalar ve yüksek kategorili oteller.

Alçı yapı tahtası KNAUF (alçıpan, KNAUF-GSP) dikdörtgen iki katmanlı karton yapı şeklinde yapılır. Karton tabakaları arasında, takviye bileşenleri formunda safsızlıklar içeren bir alçı çekirdeği bulunur.

Uygulanan kaplama kartonu takviye çerçevesi olarak kullanılır, zararsızdır ve konutlarda kullanılması tavsiye edilir. Aynı zamanda, kartonun artmış bir dilbilgisi vardır, bu sayede sayfanın ön tarafı yüksek kaliteli dekoratif kaplamalar için ideal hale gelir.

Karton levhaların içindeki alçı çekirdeği yanmaz, yangına dayanıklı, toksik değildir ve çevreye zararlı maddeler yaymaz.

Alçı bağlayıcı ile karıştırılan katkı maddeleri, malzemenin toplam mukavemetini, yoğunluğunu ve diğer performans özelliklerini arttırır. Ek olarak, özel yapışkan bileşenler alçı ve kartonun sıkı bir şekilde yapışmasını sağlar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.