4 Heyecan Verici Yeni Dekorasyon Trendleri

Her yıl yeni iç tasarım dekorasyon trendleri ortaya çıkmakta ve estetik çekiciliği şaşırtıcı bir şekilde sunan ileriye dönük tasarım seçimlerinin varlığını daha da kanıtlamaktadır. Aşağıdakiler evlerimizde yol alan bu mevcut iç dekorasyon trendlerinden sadece birkaçı.

Siyah geri döndü

Siyah kesinlikle iç tasarım dünyasını ele geçiriyor ve bu da tasarımınıza siyah duvarlar veya siyah tavanlar eklemeyi içeriyor. Daha önceki kavram yanılgılarının aksine güçlü fakat zarif bir ifade yaratırlar; siyah odanın daha küçük görünmesini sağlamaz. Bununla birlikte, bir miktar kontrast için siyahın diğer açık renklerle eşleştirilmesi ve siyahın çekiciliğinin arttırılması için önerilmektedir.

Doğa İçine Giriyor

Diğer bir tasarım trendi doğayı almak ve içeriye sokmak. Mekanların daha otantik ve gerçek görünmesini ve hissetmesini sağlamak için tasarımlara sıcak ve daha doğal unsurlar ekleniyor. Granit, mermer veya çakıl malzemesiyle birlikte doğal ahşap elemanlar uygundur.

Tavanlar ve Döşemeler

Ekstra tavanlar ve döşemeler başka bir tasarım trendidir ve bu ekstreler, tüm iç tasarım seçeneklerinizle iç içe geçmeden mekan hakkında bir açıklama yapabilecek koyu renkler ve desenler içerir.

Kişiselleştirme

Hangi tasarım trendine bakarsanız bakın, en büyük ve her zaman yaygın olan trend kişiselleştirme olacaktır. Gerçekten kendi alanınıza sahip olmak ve bunu yapmak istiyorsunuz; kendi kişisel dokunuşunu dokunman gerekiyor. Kendi kişiliğinizle konuşan, çekicilik ve karakter gösteren unsurları bir araya getirmekten korkmayın.

Tasarım Trendlerine Ulaşmak İçin Metal Tavan Panelleri Kullanımı

Metal paneller, bu güncel iç mekan tasarım trendlerinden faydalanırken mekanı dönüştürmenin ucuz ve kolay bir yolunu ararken almanız gereken harika bir yol. Farklı renkler, stiller, bitişler, dokular ve tasarımlar halinde çok sayıda gelirler; büyük bir reno projesinin deliliği ve karmaşıklığı olmadan, bu tasarım fikirlerinden herhangi birini kolayca ve etkili bir şekilde elde edebileceksiniz.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.