Açık Ofis Ortamlarında Akustik Kontrol

Gürültülü, açık bir plan ofisinin çalışan verimliliği ve refahı üzerindeki etkisi iyi belgelenmiştir ve çalışanları çalışma ortamlarında ayrılmadan ve motivasyondan uzaklaştırabilir. Dek-Mar baffle tavan ve perdeler gibi ses emici akustik ürünlerinin spesifikasyonu sayesinde, çalışanlar için akustik konfor sunan ve aynı zamanda estetik olarak çarpıcı bir iç tasarım yaratan bir ortam yaratmak mümkündür.

Herhangi bir ticari ofis ortamının tasarım aşamasında, optimum ses emilimi için erken değerlendirme ve planlama şarttır, aksi takdirde açık plan alanları rahatsız edici ortam gürültüsü seviyeleri ile gürültülü veya yankılanabilir. Dek-Mar inşaat akustik ve tasarım danışmanları , binaların tasarımı için endüstri ve yasal standartlara ve aydınlatma, ısıtma ve soğutma gibi gizli servislere erişim kolaylığı gibi diğer gereksinimlere en uygun tavan ürününü belirlemek için mimarlarla çalışmaktadır .

Tavan kaplamaları yatay veya dikey bir düzlemde askıya alınabilir. Dek-Mar Tavan görsel olarak birbirine bağlanan baffle asma tavan dikey asma tavan saptırma plakaları, neyin üstündekini gizler ve termal kütle soğutma için açık bir altlık arayan belirleyicilere çekici bir akustik tavan sunar. Binalarda gürültüyü absorbe etmek için kullanılır, bireysel modüller veya sürekli kırılmamış çalışma olarak askıya alınabilir. Bir gölge oluştururlar, ancak yine de tavan bölgesine tam erişim sağlarlar. Bir dizinin ses emilimi, her bir bölmenin boyutuna ve her birinin arasındaki boşluğa bağlıdır.

Dek-Mar asma tavan rafları sesi absorbe etme ve azaltmada daha etkilidir. İşlevsellik ve çarpıcı görsel sunan , bu sallar kir ve toz toplama durdurmak ve temizleme kolaylığı sağlayan son katlama teknolojisi ile oluşturulmuş kavisli bullnoses, özelliği olabilir. Raflar, arkadaki hizmetlere yönelik gerekli her türlü bakım için erişim sağlayan açılır paneller ile tasarlanabilir.

Ofis bin yıllıkları, sağlıkları ve refahları hakkında hiç olmadığı kadar endişe duyduklarında, bir ofis ortamının akustik başarısı hiç bu kadar önemli olmamıştı. İyi bir ofis tasarımı, gürültünün etkili bir şekilde kontrol edilmesini sağlamalıdır, bu nedenle tasarımcılar, bina sakinlerinin üretkenliğini ve refahını olumlu yönde etkileyen akustik bir manzara yaratmaya yardımcı olmak için tavan rafları ve bölmelerinin çok yönlülüğüne ve çarpıcı estetiğine yöneliyor.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.