Ahşap duvar kaplamaları ile bu yaz yatak odanıza renk katın

Yatak odanız için daha iyi ahşap duvar kaplama ihtiyacı varsa doğru adresdesiniz!

Belki de umutsuzca güncellenmesi gereken bir odadır, belki yakın zamanda taşınmışsınızdır ve bir zamanlar moda olan 'her şey eşleşir' çiçek renk düzenini veya dada yükseklik kenarlığını heceleyemezsiniz!

Belki de duvarların kendisi kötü durumda ve hiçbir miktarda ince yüzey dolgusu onları dekorasyona uygun göstermeyecek mi?

Bunlardan herhangi biri yatak odanızın şu anki durumuna tanıdık geliyorsa, harekete geçme zamanı!

Ahşap Duvar Kaplama

Yatak odaları doğal olarak bejin herhangi bir tonunda dekore edilirdi, bunun teorisi, yatak odasında nötr bir iç renk düzenine sahip olmanın, dinlenmek için sakinleştirici bir ortam sağladığı ve böylece iyi bir gece uykusu sağladığıydı!

Bir yatak odasında nötr bir renk paletine sahip olmanın ardındaki bu teori kesinlikle doğrudur, ancak çoğu zaman kirli beyaz veya bej bir yatak odası seçmek, özellikle bembeyaz nevresimleri seven biriyseniz, soğuk ve sıkıcı ve hatta biraz klinik görünebilir.

Duvar çıtalama 2022 yılı için daha popüler hale gelecek

Yumuşak mobilyalar ve aksesuarlar, bir yatak odasının genel hissini kesinlikle yumuşatacak, hem doku hem de ton vurguları ekleyecektir, ancak temelde yatak odanızın renklendirilmesi gereken duvarlar!

Ahşap duvar kaplamaları, duvarları geleneksel olarak boyamak için harika bir alternatiftir.

Güzel ve dokunsal olmasının yanı sıra, dokunuşa sıcak bir malzemedir ve gerçek ahşabın görünümünü ne kadar taklit etmeye çalışsalar da ahşabın çekiciliği kesinlikle onun damarıdır!

Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd, ahşap duvar kaplamaları en popüler ahşap duvar kaplama çeşitlerimizden biridir. Görsel olarak göz alıcı olmasının yanı sıra hem duvarlar hem de tavanlar için uygun, inanılmaz derecede çok yönlü bir ürün!

Evrensel çekiciliği ile birleşen Akustik ahşap çıta duvar kaplama, akustik ses geçirmezlik özellikleri olan veya olmayan olarak mevcuttur. Bu isteğe bağlı seçim, artık duvarlarınızı modaya uygun bir şekilde kaplarken, gürültü iletimini azaltırken, hatta bazı termal yalıtım özellikleri de ekleyebileceğiniz anlamına gelir!

Akustik desteği seçip seçmediğinize bakılmaksızın, her bir Ahşap çıtalama bölümü, bir dizi ahşap duvar paneli şeridinden yapılmıştır. Bunlar daha sonra, eğimli bir tavana uyum sağlayacak şekilde şekillendirilmiş, yatağın arkasına ve ardından tavana monte edilen veya ısmarlama özellikli bir yatak başlığı oluşturmak için kullanılan tam yükseklikte paneller oluşturmak için kolayca kesilebilir.

Bu ahşap kaplama panel serisi, dolaplar ve gardıroplar için mükemmeldir, üniteler ve çekmece cepheleri arasında kitaba uygun bir yüzey oluşturur, bu hem çalışma hem de sabittir ve zamanla bükülmesi olası değildir.


Baffle duvar çıtası daha az belirgin olmasına ve tamamen kişisel tercihlere bağlı olmasına rağmen, Ahşap çıta panelin hangi şekilde takılacağına karar vermek odanın boyutuna ilişkin algıyı etkileyebilir. Paneller yatay olarak monte edilirse dar bir yatak odası daha geniş görünebilir ve aynı şekilde, alçak tavanlı bir yatak odası, kalaslar dikey olarak monte edilirse daha uzun görünür!

Bu yaz yatak odanızı ahşap duvar panelleriyle renklendirin- hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.