Ahşap Lambri

Ahşap Lambri

Tavan, iç veya dış duvar kaplaması için kullanılan ince, uzun boylu ahşap kaplama sistemidir.
Ahşap lambiri, genellikle ortalama 8 cm genişliğinde, 2-3 cm kalınlığındadır. Birçok ağaçtan temin edilebilirler. Ahşap paneller kiraz, fındık ve meşe gibi farklı ağaç türlerinde seçilebilir. Yerel ürünler olarak, karaçam ve ladin gibi ağaçlardan elde edilen lambri modellerle karşılaşmak mümkündür. Dayanıklıdır, özel bir bakım gerektirmez, temizlenmesi kolaydır ve ısı veya nemden etkilenmez. Ahşap paneller, farklı genişliklerde birçok farklı ahşaptan üretilir.
İç, teras ve balkon alanlarında duvar tavan kaplamaları olarak kullanılan paneller mekanlarınızı doğal ve estetik olarak artırıyor. Duvar ve tavan kaplamaları odaların daha sıcak ve konforlu olmasını sağlar. Lambrin kullanılan bir yerde, şık ve temiz bir görünüm elde edilir. Ahşap lambri kullandığınız yerler, özellikleri sayesinde evinizin ve duvarınızın temiz görünmesini sağlayacaktır.
Farklı renk ve desenlerde panel dekorları vardır. Daha önce iç mekanlar için tercih edilen paneller, dayanıklılığı arttırılmış ürünler sayesinde artık dış cephelere, kapılara ve kapılara uygulanabilir. Arnavut kaldırımı üretiminde kullanılan ahşap malzemelerin kullanımı, slab üretimi ülkemizde genellikle Sarıçam, Kızılçam, Karaçam ve Ladinden'de üretilmektedir. Bu ürünleri üreten tesisler çoğunlukla kereste fabrikalarının özel bir parçasını oluşturacak şekilde inşa edilir.
Doğal ahşaptan yapılmış duvar lambiri modern iç mekanlarda dekorasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır. Masif duvar panelleri, doğal ahşabın güzelliği, çevre dostu olma ve yüksek pratiklik ile olumlu bir şekilde karşılaştırır - dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve nem ve sıcaklıktaki değişikliklerden biraz etkilenir.

Ahşap almbiri panellerin faydaları nelerdir?

Sahip oldukları avantajlardan biri, kurulum kolaylığı ve kolaylığıdır. Pahalı elektrikli el aletleri satın almanıza ve pahalı ustalar aramanıza gerek yoktur. Kurulum için hazırlanan ahşap duvar panelleri istenen duvara basitçe monte edilir. Ayrıca ürünler yüksek ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Kurulum sırasında, ek contalar olmadan yapmak tamamen mümkündür.

İç duvar dekorasyonu için ahşap lambiri paneller - sadece güzel bir malzeme değil. Tasarımcılar, ahşabın hem doğal hem de suni diğer bazı bitirme malzemeleri ile mükemmel bir kombinasyon olasılığını düşünüyorlar. Doğal veya yapay taş, granit ve fayans ile birleştirildiğinde banyonun güzelliğini son derece vurgulayın. Metal, mat veya kromdan yapılmış güzel kesici uçlar, ofislerde, oturma odalarında, koridorlarda uygun görünür. Temperli cam ve çeşitli ayna yüzeyleri ile duvar dekorasyonu için ahşap dekoratif ahşap lambiri paneller de başarıyla birleştirilmiştir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.