Alçıpan Profilleri

Alçıpan Profilleri, Alçıpan Profili

Knauf ürün yelpazesi, alçı levha metal sistemlerinin yapımı için tüm profilleri ve aksesuarları içerir. Profiller, bölme duvarların, tavanların ve duvar kaplamalarının yapımına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Profiller yangın testi ve sertifikalıdır.

Knauf Alçıpan Metal Sistemleri, hem yeni hem de yenileme projelerinde iç mekan yapımında kullanılır. Sistemlerimiz konut, ticari, hastane, eğitim ve endüstri pazarında kullanılmaktadır.

Detaylı olarak, bunlar için kullanılır:

• Herhangi bir aralığın tavan ve duvar kaplamaları için yapılar;

• geniş bir yükseklik aralığında hem basit hem de çoklu bölümler için yapılar;

• kavisli duvarlar, bölmeler, tavanlar, merdivenler, çevre kenarı, değişken köşeler ve korunan kenarların oluşturulması için özel yapılar.

Bileşenlerin kombinasyonu, bir dizi farklı teknik gereksinimi karşılayabilecek geniş bir yelpazede çözümler elde etmemize olanak tanır. Knauf Alçıpan, bu profilleri yüksek bir standart profilde üreterek, kullanım kolaylığı ve güvenli bir öncelik sağlamak için paketlenmiştir.

Knauf asma tavan profilleri, ürünün izlenebilirliğini sağlamak için üretici, CE sembolü, profil boyutu özellikleri, parti numarası, üretim tarihi ve diğer yararlı verileri gösteren münferit mürekkepler. Knauf firmasının malzeme testinde "İn House" laboratuvarımızda bu garantileri müşterilerimize yüksek kalite derecesiyle sağlayacağımızdan, bu güvenliğin sağlanmasını sağlayacaktır.

ALÇIPAN PROFİLLERİ

Alçıpan, popülerliğini yüksek performansına ve kolay kurulumuna borçludur. Bu, yapısı alçıpan levhalarının tutturulduğu profil sayesinde mümkün oldu. Alçıpan kullanarak, herhangi bir fikri uygulayabilirsiniz. Metal elemanlarımızın çerçevesini doğru bir şekilde monte etmek yeterlidir.

Alçıpan için profil, bu malzemeyi duvarlar, tavanlar, bölmeler ve daha karmaşık yapılarla karşı karşıya kalırken kullanılır. Galvanizli çelikten imal edilmiştir. Bu nedenle agresif ortamlar ve yüksek nem, yapılardan korkmaz, alçıpan, operasyonel özellikleri, montaj kolaylığı nedeniyle mümkün olmuştur. Birçok tasarım fikrini gerçeğe dönüştürmenizi sağlar. Duvarlara bakarken, orijinal tavan yapıları ve bölümler oluştururken alçıpan için bir profil kullanılır. Parçaların korozyona karşı güvenilir bir şekilde korunmasını sağlayan galvanizli çelikten imal edilmiştir.

PROFİL ÇEŞİTLERİ

Metal çerçeve alçıpan montajı için kullanılır. Yatay ve dikey bileşenlerden oluşur. Çerçeve yöntemi, binaların onarımında uygulanır. Tavan ve duvarların eşitsizliğini gizlemenizi, özel tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Onlar için farklı profil türleri kullanılır.

Mantolama yüzeyinin düzlemini oluşturmak için bir kılavuz tipi gereklidir. Parçaların yapıldığı çelik ne kadar ince olursa, tasarım o kadar güvenilir olur. Profil sahibi alçıpan İstanbul'da çok çeşitli çevrimiçi mağazalarda sunulmaktadır. Uygun kataloğu kullanarak gerekli boyutları seçmek kolaydır.

Alçıpan profilleri, çerçevenin nihai oluşumu için gereklidir, alçıpan ona bağlanır. Bu profil yapının sağlamlığından ve güvenilirliğinden sorumludur. Farklı kalınlıklarda üretilir.

Bir iç bölüm oluşturmak için, alçıpan için bir profil satın almanız gerekir. Bu tip, kaplama düzlemleri ürünlerinden daha büyük boyutlara sahiptir. Kemerli ürünler nedeniyle kavisli bir yüzey elde edilir. Aynı raf veya kılavuz parçalarıdır, ancak özel kesikler ve delikler vardır. İstenilen şekle kolayca verilebilirler.

Metal elemanlar, dübeller ve kendinden kılavuzlu vidalar ile duvara tutturulur. Tavan sabitleme süspansiyonlar üzerinde gerçekleştirilir. Parçaları bağlamak için galvanizli vidalar satın alınır.

PROFİL SEÇİMİ

Satın almadan önce, yaprakların boyutunu ve kalınlığını, cilt katmanlarının sayısını dikkate almalısınız. Malzemelerin ağırlığına bağlı olarak, raf profillerinin boyutu seçilir. Duvarların yüksekliği ve tavanın genişliği ürünlerin uzunluğunu etkiler.

Küçük bir kalınlıkta alçıpan için bir profil satın alırsanız, kurulum sırasında daha fazla bağlantı elemanına ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünler duvar kaplaması için uygundur, tavan yapıları daha güçlü bir temele ihtiyaç duyar. Bu nedenle, satın alırken metalin kalitesine ve kalınlığına dikkat edin.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.