Alçıpan Profilleri

Alçıpan Profilleri

Knauf ürün yelpazesi, alçı levha metal sistemlerinin yapımı için tüm profilleri ve aksesuarları içerir.

Profiller, bölme duvarların, tavanların ve duvar kaplamalarının yapımına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Profiller yangın testi ve sertifikalıdır.

Knauf Alçıpan Metal Sistemleri, hem yeni hem de yenileme projelerinde iç mekan yapımında kullanılır. Sistemlerimiz konut, ticari, hastane, eğitim ve endüstri pazarında kullanılmaktadır.

Detaylı olarak, bunlar için kullanılır:

• Herhangi bir aralığın tavan ve duvar kaplamaları için yapılar;

• geniş bir yükseklik aralığında hem basit hem de çoklu bölümler için yapılar;

• kavisli duvarlar, bölmeler, tavanlar, merdivenler, çevre kenarı, değişken köşeler ve korunan kenarların oluşturulması için özel yapılar.

Bileşenlerin kombinasyonu, bir dizi farklı teknik gereksinimi karşılayabilecek geniş bir yelpazede çözümler elde etmemize olanak tanır.

Knauf Alçıpan, bu profilleri yüksek bir standart profilde üreterek, kullanım kolaylığı ve güvenli bir öncelik sağlamak için paketlenmiştir.

Knauf metal profilleri, ürünün izlenebilirliğini sağlamak için üretici, CE sembolü, profil boyutu özellikleri, parti numarası, üretim tarihi ve diğer yararlı verileri gösteren münferit mürekkepler.

Knauf firmasının malzeme testinde "İn House" laboratuvarımızda bu garantileri müşterilerimize yüksek kalite derecesiyle sağlayacağımızdan, bu güvenliğin sağlanmasını sağlayacaktır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.