Alüminyum Mesh Cephe

Mesh Cephe Giydirme

Binaların dış cephe kaplaması kolay bir iş değildir. Ancak modern pazar, mükemmel seçimler olabilecek malzemeler sunuyor. Bu malzemelerden biri cephe için dekoratif alüminyum mesh dir. Genişletilmiş metal mesh cephe üretimi, özel makinelerde, tek bir metal levhadan, eş zamanlı olarak delinerek ve elmas şeklindeki hücrelere gerdirilerek gerçekleştirilir. Böyle bir ağın tekdüzeliği ve kaynaklı dikişlerin olmaması, ona yüksek mukavemet ve dayanıklılık sağlar.

Dekoratif Tavan Alüminyum Genişletilmiş Toz Boyalı Metal Mesh

Modern iç dekorasyon için en yeni çözüm, yalnızca yüzeyin basit ve zarif görünmesi değil, ses geçirmez, daha verimli, daha çevre dostu avantajları geleceğin pazarlarının gereksinimlerine uygundur. Günümüzde kesinlikle en popüler iç dekorasyon olacak.

Alüminyum Genişletilmiş Mesh Giydirme Cephe Sistemi, giydirme cephe sisteminin ana bileşimidir. Alüminyum genişletilmiş mesh yapılmış cephe koruma ağı çeşitleri.

Genişletilmiş alüminyum mesh perde duvar, basit yapı, ses yalıtımı, yanmaz, güçlü çağdaş stil, hafiflik, kurulumu kolay dâhil olmak üzere birçok avantajla bütünleşmiş edilmiştir. Modern büyük binalar ve çok katlı binalar için kullanılan popüler bir hafif ve güzel dekoratif duvar kaplamasıdır!

Alüminyum mesh cepheler

Alüminyum mesh kaplama, geniş görüşlülük ödün vermeden birçok yönden bükülür. İşlevsel ve etkileyici cepheleri kişiselleştirmek için kullanılabilirler. Cepheler için ağımızı kullanarak herhangi bir bina için özelleştirilmiş eğlenceli renk blokları elde edilebilir.
Cephe mesh kaplama, modern ve şık bir izlenim verir. Ayrıca çok dayanıklıdırlar. Şekillendirile bilirlikleri sayesinde farklı bina türleri için uygundurlar.

Cephe mesh yeni bir görünüm verir ve güneşten korur

Alüminyum mesh, cepheler için heyecan verici bir raster yüzey oluşturur. Mimariye yeni bir görünüm kazandırır, güneşten korur ve aynı zamanda soğutma enerjisi ihtiyacını azaltır. Alüminyum mesh, hem cephede bir etki olarak hem de bütün bir cephe olarak çok çeşitli nesneler için uygundur. Ağın boyutları müşterinin ihtiyaç ve isteklerine göre tasarlanır.
Çoğu zaman, ağ malzemesi olarak çelikten daha hafif olan ve hava değişikliklerine iyi dayanabilen alüminyum kullanıyoruz. Alüminyum malzeme geri dönüştürülebilir ve bakım gerektirmez ve ayrıca istenilen renkte kaplanabilir.
Cephe mesh alüminyumun yanı sıra bakır, pirinç ve paslanmaz ve aside dayanıklı çelikten de yapılmaktadır.
Toz kaplamalı alüminyum, UV korumalı, hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü bir yüzey elde eder. RAL kartelasının tüm tonları kullanılmıştır. Alüminyum, örneğin istenmeyen grafitilerin çıkarılmasını kolaylaştırmak ve lekeli yüzeyleri yeniden boyamak zorunda kalmamak için bir grafiti önleyici kaplama ile de işlenebilir.

Güneşten korunma için alüminyum mesh cephe

Dış cephe mesh kaplama, tüm yıl boyunca fonksiyonel güneş korumasının gerekli olduğu yerlerde güneşten korunma için mükemmel bir çözümdür. Güneş koruma ağı cepheye bütünleşmiş edilebilir veya cephe görünümünü yenilemek için kullanılabilir.
Dış güneş koruması, bir binanın ısısıyla mücadele etmenin en etkili yoludur. Cephe mesh pencereleri güneşten ve aşırı ısıdan korur. Ağlar ayrıca parlamayı ve dikkat dağıtıcı yansımaları etkili bir şekilde önler ve böylece tüm alanlarda çalışma koşullarını, konforu ve güvenliği iyileştirir.
Binanın dışındaki güneş koruma ağı, güneş ışınlarının çoğunu camdan önce bile durdurur. Mesh cephe sistemleri, pencereye bağlı olmadığı için hava hava dolaşımı yapabilir ve ağ ile pencere arasında ısı sıkışmaz. Farklı ihtiyaçlar ve cephe mimarisi için bireysel çözümler uygulamak için farklı çözümler kullanılabilir.

Genişletilmiş Alüminyum Mesh Uygulaması Kullanım Alanları

Oteller, havaalanları, tren istasyonları, konferans salonları, oteller, stadyumlar, televizyon iç dekorasyonu, tavan ve dış perde duvar ve hava kompresörü havalandırma soğutma davlumbazı ve mekanik koruma kapağı, akustik, filtre, klima, uydu gibi çeşitli araçlar anten, dış mekân mobilyaları, makine koruması, otoyol bariyeri, bina dekorasyonu.

İmalat

Ağ bir alüminyum sacdan yapılmıştır. İçinde delikler kesilir, daha sonra ortaya çıkan hücreler bir makinede çekilir.

Faydaları

  • Çok yönlülük (farklı dekor stilleri için uygundur)
  • Hafif yapı
  • Kaplama malzemelerinin maliyetini azaltmak
  • Yüksek güç
  • Bireysel alanların hasar görmesi durumunda, filenin geri kalanı özelliğini kaybetmez, hasarlı alan kolayca değiştirilebilir.
  • Mukavemet kaybı olmadan istenilen şekilde kolayca parçalar halinde kesilir,
  • Kaynak yapılabilir
  • Hava koşullarına dayanıklı
  • İyi ışık iletimi

Yaprağın kalınlığını ve hücrelerin boyutunu ayrı ayrı seçmenize yardımcı olacağız.

Bir alüminyum mesh satın almak ister misiniz? Şirketimizde bu malzemenin zengin bir çeşitliliğini bulacaksınız. Bina inşaatı ve bitirmeden filtre yapımına ve kovanları parazitlerden korumaya kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.