Alüminyum Tavan Panelleri

Alüminyum Tavan Panelleri

Alüminyum tavan panelleri , çeşitli modern binaların ana bileşenleridir. Tavan panelleri binanın tepesinde kullanılır ve farklı bir rol oynayabilirler. Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle her türlü malzeme asma tavan panelleri olarak kullanılabilir. Ayrıca, tavan panoları için kullanılan malzemeler farklı kullanım koşullarına göre farklıdır.

Ortak tavan tipi metal tavan panelleri, ahşap tavan panelleri, alçı tavan karoları vb. İçerir. Bunlar arasında metal tavan malzemesi en popüler türdür. Ve her türlü iç metal tavan panelinde, alüminyum tavan panelleri en popüler olanlardır.

Alüminyum tavan paneli , sıcak satış ürünlerimizin bir türüdür. Knauf seçtiğiniz için farklı alüminyum tavan panelleri bulunmaktadır. Alüminyum tavana ek olarak, diğer alüminyum ürünleri de tedarik etmekteyiz. Çeşitli ürünlerimizle ve daha düşük fiyatla size yardımcı olabiliriz.

Alüminyum Tavan Tasarımları

Alüminyum tavan panelleri alüminyum tavan tasarımlarının bir parçasıdır. Bir çeşit iç alüminyum duvar paneli olarak , alüminyum tavan tasarımı çeşitlendirilmiştir. Alüminyum asma tavan karoları çeşitli efektlere sahiptir ve iç mekan ortamını uyumlu ve güzel hale getirmek için bina içinde alüminyum kaplama tasarımlarıyla da entegre edilebilirler.

Alüminyum tavan panelleri yanı sıra, alüminyum tavan sistemi de alüminyum asma tavan ızgarası , tavan desteği ve diğer parçaları içerir. Bu alüminyum asma tavan stilleri insanların farklı dekoratif ihtiyaçlarını karşılayabilir. Diğer yaygın alüminyum asma tavan sistemleri alüminyum kaplama sistemleri, alüminyum tavan ızgara sistemleri, alüminyum hücre tavan sistemi ve benzeridir.

Alüminyum Tavan Panellerinin Sınıflandırılması

İç tasarımda tavan dekorasyonu, iç çatı malzemelerinin genel adıdır. İç mekan ortamını güzelleştirmek için alüminyum tavan döşemelerine kelimeler yazabilir ve boyayabiliriz . Ayrıca, iç mekan aydınlatmasını değiştirmek ve hava sirkülasyonunun etkinliğini arttırmak için kullanılabilen alüminyum asma tavana ışık tüpleri, tavan vantilatörleri, açık tavan pencereleri ve klimalar da takabiliriz.

Alüminyum tavan panelleri, bir çeşit alüminyum asma tavan malzemesi olarak da yapılabilir . Asma tavan alüminyum paneller ve diğer alüminyum asma tavan detayları, alüminyum asma tavanın genel yapısını oluşturur. Bu parçalar, alüminyum asma tavanı mükemmel bir şekilde entegre eder.

Alüminyum Tavan Taşıyıcı Profilleri

Alüminyum tavan panellerinde, alüminyum tavan ızgarası bir tür temel alüminyum tavan panel ürünleridir . Alüminyum ızgara tavan açık bir ızgara tasarım yapısıdır. Bu metal tavan ızgarası ağırlıklı olarak büyük mağazalar, eğlence kulüpleri, sprinkler, havalimanları, ofis binaları ve diğer tavan dekorasyon mekanlarına uygulanır.

Alüminyum asma tavan profil özellikleri:

  1. Alüminyum ızgara tavan açık alan yaratır, bu özellik hava sirkülasyonuna faydalıdır.
  2. Bu metal ızgara tavan malzemesi çeşitli kaliteli alüminyum alaşımlardır . Bu nedenle, alüminyum tavan ızgara sistemlerinin kullanım süresi uzundur.
  3. Alüminyum tavan ızgara sistemleri, genel görselleştirmeyi etkilemeden havalandırma tesislerinin ve yangın tesislerinin düzenine elverişlidir.
  4. Alüminyum tavan panellerinin rengi tek tiptir ve 10 yıldan fazla kullanılabilir.
  5. Alüminyum bir ızgara panel sağlam bir şekilde bağlanmıştır ve her bir panel, birden çok kez tekrarlanabilir.
  6. Alüminyum asma tavan ızgarasının montajı ve bakımı daha kapsamlıdır.
  7. Alüminyum damla tavan ızgarası , her türlü lamba ve armatürle eşleşmesi kolaydır.

Kısacası, çeşitli büyük uzay binalarında, alüminyum damla tavan ızgarası daha avantajlı bir seçenektir.

Alüminyum Lamel Tavan

Lamel alüminyum tavan, çeşitli alüminyum tavan panellerinin uygun ve yaygın bir türüdür. Alüminyum spandrel tavan veya diğer tavan şekilleri ile karşılaştırın, alüminyum tavan lamel kurmak ve korumak daha kolaydır. Diğer metal şerit tavanlı bakır tavan panelleri ile karşılaştırın, alüminyum şerit tavan fiyatı nispeten düşüktür.

Bu alüminyum tavan sistemi ağırlıklı olarak alüminyum tavan panelleri, alüminyum toka tavanı ve ilgili aksesuarlardan oluşmaktadır. Şerit tavan genellikle yürüyüş yolları ve diğer benzer yerler için uygundur, çünkü alüminyum şerit tavan tasarımdaki genel his duygusunu azaltmak için iyidir.

Delikli Alüminyum Tavan Panelleri

Şerit tavana ek olarak, delikli tavan karoları da popüler alüminyum tavan panelleri türüdür. Delikli tavan panelleri, delikli alüminyum asma tavan yüzeyinde farklı deliklerden yapılmıştır . Delik şekli, delik boyutu ve delikli alüminyum tavan panellerinin genel tasarımı, çeşitli tiplere sahiptir.

Delikli alüminyum tavanın avantajları. İşlenmesi ve kurulumu kolaydır; zorlayıcı bir görünüm; çeşitli diyafram ve düzenleme; iyi ses emilimi; Daha hafif; daha uzun servis ömrü; doğru boyut; ultra uzun aşınma direnci.

Alüminyum delikli tavan uygulamaları. Alüminyum tavan panelleri yanı sıra, delikli metal tavan karoları da mekanik ekipman koruyucu kapak, hava filtrasyon ses yalıtım levhası, ses kutusunun net kapağı, paslanmaz çelik meyve sepeti, gıda kapağı, yağ için yaygın olarak kullanılır mutfak ekipmanları için balıkçılık ve meyve diskleri.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.