Armstrong Taşyünü Asma Tavan Bajkal Uygulamaları

Armstrong Bajkal Taşyünü Asma Tavan

Armstrong taşyünü asma tavan, her türlü asma tavan malzemeleri arasında lider vardır. Armstrong gibi tavan sistemleri için kaplamalardan bahsedersek , koşulsuz lider Armstrong Taşyünü Tavan Bajkal serisinin tavan plakalarıdır. Bu, bu tür kaplamaların piyasadaki en popüler çeşitlerinden biridir. Daha sonra, bu koleksiyonun bu kadar popüler olmasının nedenleri ve temel özellikleri hakkında konuşacağız.

armstrong taşyünü asma tavan fiyatları ve modelleri

Özellikler ve özellikler

Bu özel levha serisine olan talebin temel nedeni düşük fiyat oldu. İyi bir görünüme sahip olan bu serinin panelleri çok ucuzdur ve bir bütçe sınıfı tasarımı ile ilgilidir. Ancak, bu temel özelliklerini olumsuz etkilememiştir:

  • Standart parça boyutu - 60 - 60 cm
  • Levha kalınlığı - 12 mm
  • 7.2 m2 bir alanı kapsayacak 20 adetten oluşan bir pakette. m.
  • Bir parçanın ağırlığı 2,54 kg'dır.
  • Kurulu kenar
  • Üretim malzemesi - mineral elyaf
  • Renk - beyaz
  • Panel yüzey dokusu - solucan delikleri
  • Işık yansıması% 85'e ulaşır

Böylesi mükemmel özelliklere sahip olan taşyünü tavan Baykal koleksiyonunun tavan plakası hem ofis binalarında hem de normal konut veya evlerde başarıyla kullanılabilir. Bununla birlikte, dokunun özellikleri bu bitirme seçeneğini ticari tesisler için yerleşim yerlerinden daha uygun hale getirir. Konutlarda, belirgin bir ayrıntıya sahip olmayan, pürüzsüz yüzeyli parçaların kullanılması tercih edilir.

taşyünü asma tavan nasıl yapılır

Çözümün Avantajları

Bu tasarımın en önemli avantajlarından biri sadece düşük maliyeti değil, aynı zamanda birkaç saat içinde tavan montajı da olacaktır. Kurulum kolaylığı ve tüm bileşenlerin kolaylığı, kurulumu önemli ölçüde basitleştirip hızlandırabilir.

Ek olarak, 600 X600 X 12 mm standart boyutlara sahip olan Armstrong Taşyünü Tavan Baykal tavan döşemeleri, T-24 profilinden monte edilen her türlü çerçeveye kolayca monte edilir. Plakaların üniversal boyutları, bir tanesi yerine bu tür tavanlar için tasarlanmış bir gömme lamba takmayı kolaylaştırır. Aynı durum, ihtiyaç olması halinde onarımı da büyük ölçüde kolaylaştırır. Tüm yüzeyi değiştiremezsiniz, ancak yalnızca bir veya daha fazla elemanı değiştirin.

Bu tür tavanların iskelet sistemi, havalandırma kanalları veya elektrik kabloları gibi çeşitli iletişimleri yerleştirmek için döşeme düzlemleri ile taban katı arasındaki boşluğu kullanmanıza izin verir. Ek olarak, taban yüzeyindeki tüm kusurlar da gizlenecek ve tavanın montajı için kapsamlı bir hazırlık gerekmemektedir.

Bu tür bir yapıyı bir ofis binasına kurarken, akustik ortamı iyileştirerek ek bir avantaj elde edebilirsiniz . Baykal tavan paneli, 0.5 milimetrelik kalınlığa katkıda bulunan iyi bir ses yalıtım katsayısına sahiptir. Bu, bu tür parçaların diğer, hatta daha pahalı tiplerinin benzer özelliklerini aşan mükemmel bir göstergedir. Analoglar için daha ucuz, kalınlık daha az olacaktır ve bu özellikleri büyük ölçüde etkileyecektir.

Ayrıca, bu gibi bileşimlerde kullanılan tüm bileşenler de neme karşı dayanıklıdır. Plakaların nem direnci katsayısı% 670'tir, bu da bu tür çözeltilerin hem ticari hem de konut olarak hemen hemen her odada kullanılmasını sağlar. % 80 yansıma, bu panel serisinin avantajlarından biridir.

knauf taşyünü asma tavan, taşyünü asma tavan m2 fiyatı

asma tavan taşyünü modelleri, taşyünü asma tavan fiyat listesi

cam yünü asma tavan fiyatları

Parçaların üretimi için kullanılan malzeme mineral elyaf olduğundan, finişin sağlığınız üzerindeki zararlı etkilerinden korkmazsınız - bunlar işlem sırasında hiçbir zararlı madde yaymayan tamamen zararsız kaplamalardır. Ek olarak, yanıcılık sınıfına göre, bu plakalar G1 kategorisine aittir, bu, bu tavanların yangının yayılmasına katkıda bulunmadığı ve kendilerini yakmadığı anlamına gelir.

Yapıların görünümü

Armstrong Taşyünü Asma Tavan Bajkal Uygulamaları, bu tür kaplamaların görünümüne genel bir bakış için, yukardaki bitmiş yapı örnekleri ile ilgili birkaç fotoğraf bulunmaktadır. Tüm durumlarda, Armstrong süspansiyon sistemi ve 600 X 600X 12 mm boyutunda tavan döşemeleri kullanıldı. Kompozisyonlar oldukça katı görünüyor, ama aynı zamanda “sıkıcı” değil. Solucan delikleri finişin genel homojenliğini sulandırır ve tavan pürüzsüz ve beyaz görünmez.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.