Asma Tavanlar Hakkında Bazı Önemli İpuçları

Asma Tavanlar dan bahsediyorsanız veya düşürülmüş tavanlar olarak algılanırsa, bunlar varolan tavanın altında bulunan ve mevcut tavandan yapışan her türlü boru veya kabloyu gizleyen tavanlardır. Onlar yeterince riski olmadan orada bir şey üzerinde yapılacak bakım için izin zaten orada karmaşa tümünü kapsayacak şekilde izin çünkü asma tavanlar harika bir fikir olduğunu anlamalıdır olacak asma tavan veya olmadan sıva yapmak Orada.

Mevcut tavana bağlanan tellerle karşılıklı olarak tutulan metal iskeletlerden oluşan bir ızgaradan hazırlanır, bu ızgara paneller yerleştirilir ve bağlanır, asma tavanın temelini oluşturan şey farklı türde olduğunu düşünür. Asma tavanlar, hepsi benzer bir temelde görünmektedir.

Öte yandan, asma tavan, odalarda iyi seviyelerde yardımcı olmak için hazırlıklı olmaya başladı ve iyi düzeyde emilim sağlıyor. Panellerin üzerine yeterli miktarda yalıtım katılarak yapılır; Odanın gereksiz sesini emmeye yardımcı olur.

Artık ses emilimi asma tavanlar ve armstrong almak için olası bir sebep olmasa da , bu günlerde sadece bir tane olması durumunda, boruları saklamanız veya yapınız için hava kanalları yapmanız gibi çok farklı nedenlere sahip olabilirsiniz. Daha sonra asma tavanlar kesinlikle sizin için bir yoldur.

Asma tavanlarınızı veya kuru astarınızı kurmayı planladığınızda , zihninizde önemli bir endişe olmalı ve bu bir güvenliktir. Tavanlarınızın güvenli olacağının farkında olmanız ve herhangi bir şekilde bir başkasına zarar vermemesi veya herhangi bir şekilde tehlike oluşturmaması gerekir. Karolara ve tavana güçlü bir şekilde bağlanmış asma tavanlara koyduğunuz başka bir şey ya da tavana inen veya tavanın olduğu acil bir durum söz konusu olduğunda sorun olabileceğini doğrulamanız gerekecek. aşağıya sürüklenip ateş edersiniz, o zaman tüm tavan bir aşağı indirilir ve ana sorunlara neden olan kısımlarda aşağı inmez.

Bir odada asma tavan kullanacaksanız, asma tavanın ayarlanmış olan tüm yasa ve kurallara uyduğunu onaylamak zorundasınız. Asma tavanlarınızın herhangi bir şekilde parçacık veya tozla kirlenmiş olması durumunda, temiz odanızın tamamı şüpheli ve anlamsız hale gelir.

Temiz odalara doğru geliyorsa, bunlar gıda, ilaç ve elektronik içeren farklı sektörlerde gereklidir. Odanızın iş standartlarını karşılamaması durumunda kapatılabilirsiniz, bu nedenle asma tavanlarınızın, endüstrinizi hiçbir şekilde etkilemediğini teyit ederek tavanlarınızla ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizi onaylamak isteyeceksiniz.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.