Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan, Baffle tavan,

Baffle tavan sistemleri bir iç mekânda oldukça dikkat çekici olabilir. Bu sistem ayrıca, bölmeler arasındaki genişlik, yükseklik ve boşluklar değişebileceğinden yüksek düzeyde özelleştirmeye izin verir. Baffle tavanlar, benzersiz oda atmosferleri yaratır. Bu açık tavan konstrüksiyonları, çıplak tavanlarla akustik sorunları düzeltmek ve ayırt edici bir tasarım etkisi yaratmak için iyileştirme için ideal olarak uygundur. Doğrusal bölmelerin yanı sıra, dalgalı baffle tavan tasarım varyantı olarak mevcuttur.

Baffle tavan sistemleri, iç mekân akustik tavan uygulamaları için idealdir. Alüminyum baffle tavan sistemlerimiz kolaylıkla çıkarılabilir ve gerektiğinde yukarıdaki plenuma erişim sağlamak için aşağıya doğru menteşeye izin verir. Ek olarak, paneller mikro delikli olabilir ve bunları akustik tavan panellerine dönüştürmek için akustik arkalık eklenebilir.

Baffle Akustik Tavan Sistemi

Yaygın olarak baffle tavan sistemi olarak bilinen akustik ses baffle, plenum alanına estetik bir görünüm sağlayan ve montajı kolay olan açık tip bir tavan konstrüksiyonudur. Duvar boşlukları kısıtlı olan geniş mekanlar için ideal bir seçim yapan bir tür asma tavan sistemidir. Çeşitli kombinasyonlarda ve malzemelerde mevcuttur, ahşap, alüminyum ve havadan gelen sesin gürültü seviyesini azaltan ve hatta aydınlatma, sprinkler, PA sistemleri vb. Kurulum görevini kolaylaştıran bu tür malzemelerden yapılan inşaatı destekler. Dek-Mar'da endüstriyel müşteriler şunları alacaktır. En iyi kalite baffle tavan sistemleri en düşük fiyatlarla.

Baffle Akustik Tavan Sisteminin Avantajları

Baffle tavan, akustik pazarında benzersiz bir konuma sahiptir. Tasarım ve uygulamadaki sayısız olasılıkla kolayca erişilebilen yüksek kaliteli süspansiyon sistemi, verimli çalışmayı garanti eder. Alışılmadık bir oda atmosferi yaratan bölme tavan, yankılanan sesi azaltmak ve gürültü kirliliği seviyesini azaltmak için idealdir. Yangına son derece dayanıklı, hafif ve kurulumu kolaydır. Konser salonları, konferans salonları ve tiyatrolar gibi ticari mekanların yüksek ses kalitesinin çok önemli olduğu baffle akustik tavan sistemlerini tercih etmelerinin ana nedeni budur. Ayrıca kurulduğu mekâna estetik bir görünüm kazandırır. Baffle tavanın ticari kurulumlar için oldukça akustik bir tavan sistemi olarak değerlendirilmesinin ana nedeni budur.

Çekici Tavan Varyasyonları

Dek-Mar olarak çeşitli tasarım ve boyutlarda bölme tavan sunuyoruz. Dış ve iç mekân uygulamaları için çok çeşitli baffle akustik tavan sistemleri sunuyoruz. Alüminyum ve galvanizli demir malzeme olarak mevcut olup, eğimli ve dikey yüzeylere sorunsuz bir şekilde uyan üstün kaliteli bölme tavan sunuyoruz. Çeşitli tek renkte mevcut olmasına rağmen, endüstriyel alanlar ahşap tonları, krom kaplama ve özel metalik renklerle dikkat çekici derecede güzel görünüyor. Talep üzerine müşterilerin her özel renk ihtiyacını karşılamaya hazırız.

Yüksek Kaliteli Baffle Akustik Tavan Sistemi için Tek Noktadan Sağlayıcı

Dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf tavan sistemleri sunuyoruz. Kalite standartlarına çok önem veriyoruz, bu nedenle malzeme ve makineden asla taviz vermeyen üreticilerden baffle tavan ithal ediyoruz. Üstün kaliteli tavanların tek seferlik bir yatırım gerektirdiği ve dayanıklı yapısının ürünün kullanım ömrü boyunca maliyetini düşürdüğü bilinen bir gerçektir. Bu nedenle, uzun vadede satın alma ve kurulum maliyetlerini aşan üstün kaliteli tavan çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Bizim bölme akustik tavan sistemleri nedeniyle mükemmel ses yankılanma kalitesine ticari ve endüstriyel müşterilerinden gelen yüksek beğeni alan olmuştur. Müşterilerimizin ürünlerimize ve fiyatlandırma yapımıza değer verdiğini duyurmanın gururunu yaşıyoruz ve hatta rekabetçi iş ortamında ayak izimizi genişletmemize yardımcı olacak bir iyi niyet jesti olarak bize referanslar veriyoruz.

Bu nedenle, geniş baffle tavan stoğumuza bir göz atın ve endüstriyel gereksinimlerinize göre bitirme, boyut ve stili seçin.

TEKNİK BİLGİLER

Uygulama: İç veya dış

Malzeme: Alüminyum

Ölçü: 0,50mm- 0,60mm – 0,70mm

Profiller: Standart veya özel

Sabitleme tipi: Gizli

Opsiyonel: Akustik arkalıklı delikli

Baffle Tavan Açıklıkları dikkat çekicidir.

Baffle asma tavan, benzersiz oda atmosferleri yaratır. Bu açık tavan konstrüksiyonları, çıplak tavanın görünmesine izin verir. Çıplak tavanlarla akustik sorunları düzeltmek ve ayırt edici bir tasarım etkisi yaratmak için iyileştirme için idealdirler. Doğrusal baffle asma tavan sistemlerinin yanı sıra, dalgalı bölmeler tasarım varyantı olarak mevcuttur.

• Serbestçe seçilebilen merkez mesafeleri ve bölme boyutları

• Doğrusal ve dalgalı bölmeler tasarım öğeleri olarak mevcuttur

• Çıplak tavanlarla ilgili akustik sorunları düzeltmek için iyileştirme için de uygundur

Farklı boyut ve şekilde çeşitli yüksek performanslı akustik asma bölmeler. Baffle Tavan, birçok farklı alan ve uygulama için kullanışlıdır. Baffle Tavan, en zorlu gürültü azaltma problemlerini çözmek için performansı yüksek NRC Derecelendirmeleri ve paranın karşılığını bir araya getirir.

Tavana monte edilen bölmeler, yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir, çünkü bölmenin her iki tarafı da odaya maruz kalır. İç ve dış mekân uygulamaları için birçok çeşit ve kaplama vardır. Bu Baffle tavanlar 60 mikron toz boya ile farklı renk seçeneklerinde Galvaniz Demir ve Alüminyum olarak mevcuttur. Tüm ses bölmeleri, tavandan yatay olarak dikey veya yatay asılı olarak kullanılan asma sistemi ile donatılmıştır. Bu bölmeler hafiftir ve tavana ekstra yük getirmez.

Mevcut Ölçüler: 40x60mm, 40x75mm, 50x25mm, 50x50mm, 50x75mm, 50x100mm, 30x100mm

Baffle asma tavan, tavandan asılı galvanizli asma teline tutturulmuş U veya Z tırnaklı tutuculardan dikey olarak asılmış U şeklinde bir kesite sahip metal saç paneldir. U bükümlü baffle asma tavan sistemleri, en modern ve kavramsal projeler için vazgeçilmezdir. Diğer metal asma tavan sistemlerinden daha fazla estetik sunar. Mükemmel tavan görünümü elde etmek için asma tavan sistemlerimizi seçebilirsiniz.

Baffle Asma Tavan Modeli, doğrusal tavan yapıları için şık ve yenilikçi çözümler sunan asma tavan sistemidir. Ayrıca çeşitli aydınlatma elemanları ile kullanım için çok uygundur. Tasarımcı tarafından talep edilen eksenlerin genişliği, uzunluğu, yüksekliği ve aralığına göre çeşitli renk seçeneklerinde yapılır. Tavana kolay erişim sağlayan doğrusal sistemler, çeşitli tasarım seçenekleriyle çeşitli tavan tasarımlarının uygulanmasına izin verir.

Baffle Tavan Renk Seçenekleri ve Montaj

Baffle asma tavan alüminyum veya galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Bu paneller istenilen ebat ve renklerde ayarlanabilir.

Metalik görünümlü metal paneller, çeşitli renkler ve ahşap var. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay Ahşap desenli baffle ahşap paneller, pahalı ahşap malzemeler yerine doğal bir görünüm sunar. Ayrıca ahşap da doğrudan bu sistemde kullanılabilir. Baffle asma tavan tamamen kapalı olmadığından, odada hava havadol sağlanabilir. Diğer sistemlerde olduğu gibi ayarları gizleyebilirsiniz.

Baffle Tavan Montaj

Baffle tavanının montajı; Gömme veya dalgalı şekillerle farklı açılardan bir yönde monte edilebilir. Bu özellik onu kavramsal projelerde kullanmanızı sağlar. Görsel olarak çok farklı ve çekici tavanlar imzalanabilir. Metal tavandan bir bölüm, mimarlar tasarım konseyinde ilk sırada yer aldı. Bu sistemde, akslar arasında ve dikey olarak farklı boyutlar üretmek mümkündür. Diğer asma tavan sistemlerinin imkânsız olduğu ve alan miktarını azaltmadığı yerlerde de kullanılabilir. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ahşap tabanlı panellerde kullanılabilir. Bu yerel olarak bir gölgelik şeklinde yapılabilir.

Baffle asma tavan modelleri ve Baffle tavan işçilik fiyatları

Baffle asma tavan, doğrusal tavan sistemlerinden biridir. Kullanılmış paneller alüminyum ve galvanizli tiplerde mevcuttur.

Standart baffle asma tavan

Ahşap desenli baffle asma tavan paneli

Ahşap asma tavan modelleri de mevcuttur. Tüm bu modeller için metrekare belirterek fiyat isteyebilirsiniz. Bu sistemler alışveriş merkezlerinden yeraltı treni istasyonlarına kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Tavan bölme duvarlarının fiyatları metreye göre değişir. Geniş alanlar için özel indirim talep edebilirsiniz.

Baffle asma tavan

Ofisler, üniversiteler, spor salonları, alışveriş merkezleri, bankalar, spor salonları, konferans salonları, endüstriyel tesisler, oteller, davet odaları, hastane tavanları, bölmeli asma tavanlar gibi birçok alanda. Kavramsal görünüm istenilen tavana uygulanabilir.

Bu sistemler pratik kullanımları nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Görsel olarak üstün ve ekonomik bir üründür.

Baffle tavan fiyatları

Metalik görünümlü baffle asma tavan fiyatları. Tavan için fiyat teklifi formunu bölümlerle birlikte doldurun veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayın. Asma tavan için fiyat sayısını belirterek fiyat talep edebilirsiniz. Genel malzeme için fiyat bilgisi almak üzere İstanbul ve Türkiye içine kurulum dâhil.

BAFFLE ASMA TAVAN MODELLERİ

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.