Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan

Baffle asma tavan, tavandan asılı galvanizli asma teline tutturulmuş U veya Z tırnaklı tutuculardan dikey olarak asılmış U şeklinde bir kesite sahip metal saç paneldir. U bükümlü baffle asma tavan sistemleri, en modern ve kavramsal projeler için vazgeçilmezdir. Diğer metal asma tavan sistemlerinden daha fazla estetik sunar. Mükemmel tavan görünümü elde etmek için asma tavan sistemlerimizi seçebilirsiniz.

Baffle Asma Tavan Modeli, doğrusal tavan yapıları için şık ve yenilikçi çözümler sunan asma tavan sistemidir. Ayrıca çeşitli aydınlatma elemanları ile kullanım için çok uygundur. Tasarımcı tarafından talep edilen eksenlerin genişliği, uzunluğu, yüksekliği ve aralığına göre çeşitli renk seçeneklerinde yapılır. Tavana kolay erişim sağlayan doğrusal sistemler, çeşitli tasarım seçenekleriyle çeşitli tavan tasarımlarının uygulanmasına izin verir.

Baffle Tavan Renk Seçenekleri ve Montaj

Baffle asma tavan alüminyum veya galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Bu paneller istenilen ebat ve renklerde ayarlanabilir.

Metalik görünümlü metal paneller, çeşitli renkler ve ahşap var. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay Ahşap desenli baffle ahşap paneller, pahalı ahşap malzemeler yerine doğal bir görünüm sunar. Ayrıca ahşap da doğrudan bu sistemde kullanılabilir. Baffle asma tavan tamamen kapalı olmadığından, odada hava havadol sağlanabilir. Diğer sistemlerde olduğu gibi ayarları gizleyebilirsiniz.

Montaj süreci

Deflektör tavanının montajı; Gömme veya dalgalı şekillerle farklı açılardan bir yönde monte edilebilir. Bu özellik onu kavramsal projelerde kullanmanızı sağlar. Görsel olarak çok farklı ve çekici tavanlar imzalanabilir. Metal tavandan bir bölüm, mimarlar tasarım konseyinde ilk sırada yer aldı. Bu sistemde, akslar arasında ve dikey olarak farklı boyutlar üretmek mümkündür. Diğer asma tavan sistemlerinin imkânsız olduğu ve alan miktarını azaltmadığı yerlerde de kullanılabilir. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ahşap tabanlı panellerde kullanılabilir. Bu yerel olarak bir gölgelik şeklinde yapılabilir.

Baffle tavan tipleri ve fiyatları

Baffle asma tavan, doğrusal tavan sistemlerinden biridir. Kullanılmış paneller alüminyum ve galvanizli tiplerde mevcuttur.

Standart baffle asma tavan

Ahşap desenli baffle asma tavan paneli

Ahşap asma tavan modelleri de mevcuttur. Tüm bu modeller için metrekare belirterek fiyat isteyebilirsiniz. Bu sistemler alışveriş merkezlerinden yeraltı treni istasyonlarına kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Tavan bölme duvarlarının fiyatları metreye göre değişir. Geniş alanlar için özel indirim talep edebilirsiniz.

Baffle asma tavan

Ofisler, üniversiteler, spor salonları, alışveriş merkezleri, bankalar, spor salonları, konferans salonları, endüstriyel tesisler, oteller, davet odaları, hastane tavanları, bölmeli asma tavanlar gibi birçok alanda. Kavramsal görünüm istenilen tavana uygulanabilir.

Bu sistemler pratik kullanımları nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Görsel olarak üstün ve ekonomik bir üründür.

Baffle tavan fiyatları

Metalik görünümlü baffle asma tavan fiyatları. Tavan için fiyat teklifi formunu bölümlerle birlikte doldurun veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayın. Asma tavan için fiyat sayısını belirterek fiyat talep edebilirsiniz. Genel malzeme için fiyat bilgisi almak üzere İstanbul ve Türkiye içine kurulum dâhil.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.