Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan, Baffle tavan,

Baffle tavan sistemleri bir iç mekânda oldukça dikkat çekici olabilir. Bu sistem ayrıca, bölmeler arasındaki genişlik, yükseklik ve boşluklar değişebileceğinden yüksek düzeyde özelleştirmeye izin verir. Baffle tavanlar, benzersiz oda atmosferleri yaratır. Bu açık tavan konstrüksiyonları, çıplak tavanlarla akustik sorunları düzeltmek ve ayırt edici bir tasarım etkisi yaratmak için iyileştirme için ideal olarak uygundur. Doğrusal bölmelerin yanı sıra, dalgalı baffle tavan tasarım varyantı olarak mevcuttur.

Günümüzün baffle tavan trendlerine hitap etmek için oluşturulan kanatlar ve bölmeler gibi dikey elemanlar dekoratif ve akustik seçeneklerde mevcuttur.Eksiksiz bir oda kurulumuyla cesur bir açıklama yapın veya çeşitli şekil, renk ve dokularla vurgulu bir alan oluşturun. Kanatlar ve bölmeler dikey tavan elemanları ile tasarımı ve akustik performansı geliştirin.

Baffle tavan sistemleri, iç mekân akustik tavan uygulamaları için idealdir. Alüminyum baffle tavan sistemlerimiz kolaylıkla çıkarılabilir ve gerektiğinde yukarıdaki plenuma erişim sağlamak için aşağıya doğru menteşeye izin verir. Ek olarak, paneller mikro delikli olabilir ve bunları akustik tavan panellerine dönüştürmek için akustik arkalık eklenebilir.

Baffle asma tavan malzemesi, zil sesi, yazı yazma ve konuşma gibi gündelik rahatsızlıklardan kaynaklanan gürültünün etkisini azaltarak daha keyifli ve üretken bir ortam sağlar. Malzemesi, montaj salonlarından konferans odalarına kadar değişen ölçeklerde kalıcı bir izlenim bırakarak yankılanmaları azaltmaya ve kontrol etmeye yardımcı olmak için tasarımla uyum içinde çalışır.

Açık Plan Erişilebilirliği

Dek-Mar baffle tavan açık tasarımı, sistemlerin modüllerin üstünde veya altında entegrasyonunu basit ve uygulanabilir hale getirir. Kolayca çıkarılabilen kanatlar, daha büyük sistemlere erişim sağlar ve açık yapı, bakım ekibiniz için ışıklara, donanım noktalarına, sıhhi tesisatlar, havalandırma ekipmanlarına ve can güvenliği sistemlerine erişimi kolaylaştırır.

Baffle Akustik Tavan Sistemi

Yaygın olarak baffle tavan sistemi olarak bilinen akustik ses baffle, plenum alanına estetik bir görünüm sağlayan ve montajı kolay olan açık tip bir tavan konstrüksiyonudur. Duvar boşlukları kısıtlı olan geniş mekanlar için ideal bir seçim yapan bir tür asma tavan sistemidir. Çeşitli kombinasyonlarda ve malzemelerde mevcuttur, ahşap, alüminyum ve havadan gelen sesin gürültü seviyesini azaltan ve hatta aydınlatma, sprinkler, PA sistemleri vb. Kurulum görevini kolaylaştıran bu tür malzemelerden yapılan inşaatı destekler. Dek-Mar'da endüstriyel müşteriler şunları alacaktır. En iyi kalite baffle tavan sistemleri en düşük fiyatlarla.

Baffle Akustik Tavan Sisteminin Avantajları

Baffle tavan, akustik pazarında benzersiz bir konuma sahiptir. Tasarım ve uygulamadaki sayısız olasılıkla kolayca erişilebilen yüksek kaliteli süspansiyon sistemi, verimli çalışmayı garanti eder. Alışılmadık bir oda atmosferi yaratan bölme tavan, yankılanan sesi azaltmak ve gürültü kirliliği seviyesini azaltmak için idealdir. Yangına son derece dayanıklı, hafif ve kurulumu kolaydır. Konser salonları, konferans salonları ve tiyatrolar gibi ticari mekanların yüksek ses kalitesinin çok önemli olduğu baffle akustik tavan sistemlerini tercih etmelerinin ana nedeni budur. Ayrıca kurulduğu mekâna estetik bir görünüm kazandırır. Baffle tavanın ticari kurulumlar için oldukça akustik bir tavan sistemi olarak değerlendirilmesinin ana nedeni budur.

Çekici Tavan Varyasyonları

Dek-Mar olarak çeşitli tasarım ve boyutlarda bölme tavan sunuyoruz. Dış ve iç mekân uygulamaları için çok çeşitli baffle akustik tavan sistemleri sunuyoruz. Alüminyum ve galvanizli demir malzeme olarak mevcut olup, eğimli ve dikey yüzeylere sorunsuz bir şekilde uyan üstün kaliteli bölme tavan sunuyoruz. Çeşitli tek renkte mevcut olmasına rağmen, endüstriyel alanlar ahşap tonları, krom kaplama ve özel metalik renklerle dikkat çekici derecede güzel görünüyor. Talep üzerine müşterilerin her özel renk ihtiyacını karşılamaya hazırız.

Yüksek Kaliteli Baffle Akustik Tavan Sistemi için Tek Noktadan Sağlayıcı

Dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf tavan sistemleri sunuyoruz. Kalite standartlarına çok önem veriyoruz, bu nedenle malzeme ve makineden asla taviz vermeyen üreticilerden baffle tavan ithal ediyoruz. Üstün kaliteli tavanların tek seferlik bir yatırım gerektirdiği ve dayanıklı yapısının ürünün kullanım ömrü boyunca maliyetini düşürdüğü bilinen bir gerçektir. Bu nedenle, uzun vadede satın alma ve kurulum maliyetlerini aşan üstün kaliteli tavan çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Bizim baffle akustik tavan sistemleri nedeniyle mükemmel ses yankılanma kalitesine ticari ve endüstriyel müşterilerinden gelen yüksek beğeni alan olmuştur. Müşterilerimizin ürünlerimize ve fiyatlandırma yapımıza değer verdiğini duyurmanın gururunu yaşıyoruz ve hatta rekabetçi iş ortamında ayak izimizi genişletmemize yardımcı olacak bir iyi niyet jesti olarak bize referanslar veriyoruz.

Bu nedenle, geniş baffle tavan stoğumuza bir göz atın ve endüstriyel gereksinimlerinize göre bitirme, boyut ve stili seçin.

TEKNİK BİLGİLER

Uygulama: İç veya dış

Malzeme: Alüminyum

Ölçü: 0,50mm- 0,60mm – 0,70mm

Profiller: Standart veya özel

Sabitleme tipi: Gizli

Opsiyonel: Akustik arkalıklı delikli

Baffle Tavan Açıklıkları dikkat çekicidir.

Baffle asma tavan, benzersiz oda atmosferleri yaratır. Bu açık tavan konstrüksiyonları, çıplak tavanın görünmesine izin verir. Çıplak tavanlarla akustik sorunları düzeltmek ve ayırt edici bir tasarım etkisi yaratmak için iyileştirme için idealdirler. Doğrusal baffle asma tavan sistemlerinin yanı sıra, dalgalı bölmeler tasarım varyantı olarak mevcuttur.

• Serbestçe seçilebilen merkez mesafeleri ve bölme boyutları

• Doğrusal ve dalgalı bölmeler tasarım öğeleri olarak mevcuttur

• Çıplak tavanlarla ilgili akustik sorunları düzeltmek için iyileştirme için de uygundur

Farklı boyut ve şekilde çeşitli yüksek performanslı akustik asma bölmeler. Baffle Tavan, birçok farklı alan ve uygulama için kullanışlıdır. Baffle Tavan, en zorlu gürültü azaltma problemlerini çözmek için performansı yüksek NRC Derecelendirmeleri ve paranın karşılığını bir araya getirir.

Tavana monte edilen bölmeler, yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir, çünkü bölmenin her iki tarafı da odaya maruz kalır. İç ve dış mekân uygulamaları için birçok çeşit ve kaplama vardır. Bu Baffle tavanlar 60 mikron toz boya ile farklı renk seçeneklerinde Galvaniz Demir ve Alüminyum olarak mevcuttur. Tüm ses bölmeleri, tavandan yatay olarak dikey veya yatay asılı olarak kullanılan asma sistemi ile donatılmıştır. Bu bölmeler hafiftir ve tavana ekstra yük getirmez.

Mevcut Ölçüler: 40x60mm, 40x75mm, 50x25mm, 50x50mm, 50x75mm, 50x100mm, 30x100mm

Baffle asma tavan, tavandan asılı galvanizli asma teline tutturulmuş U veya Z tırnaklı tutuculardan dikey olarak asılmış U şeklinde bir kesite sahip metal saç paneldir. U bükümlü baffle asma tavan sistemleri, en modern ve kavramsal projeler için vazgeçilmezdir. Diğer metal asma tavan sistemlerinden daha fazla estetik sunar. Mükemmel tavan görünümü elde etmek için asma tavan sistemlerimizi seçebilirsiniz.

Baffle Asma Tavan Modeli, doğrusal tavan yapıları için şık ve yenilikçi çözümler sunan asma tavan sistemidir. Ayrıca çeşitli aydınlatma elemanları ile kullanım için çok uygundur. Tasarımcı tarafından talep edilen eksenlerin genişliği, uzunluğu, yüksekliği ve aralığına göre çeşitli renk seçeneklerinde yapılır. Tavana kolay erişim sağlayan doğrusal sistemler, çeşitli tasarım seçenekleriyle çeşitli tavan tasarımlarının uygulanmasına izin verir.

Baffle Tavan Renk Seçenekleri ve Montaj

Baffle asma tavan alüminyum veya galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Bu paneller istenilen ebat ve renklerde ayarlanabilir.

Metalik görünümlü metal paneller, çeşitli renkler ve ahşap var. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay Ahşap desenli baffle ahşap paneller, pahalı ahşap malzemeler yerine doğal bir görünüm sunar. Ayrıca ahşap da doğrudan bu sistemde kullanılabilir. Baffle asma tavan tamamen kapalı olmadığından, odada hava havadol sağlanabilir. Diğer sistemlerde olduğu gibi ayarları gizleyebilirsiniz.

Baffle Tavan Montaj

Baffle tavanının montajı; Gömme veya dalgalı şekillerle farklı açılardan bir yönde monte edilebilir. Bu özellik onu kavramsal projelerde kullanmanızı sağlar. Görsel olarak çok farklı ve çekici tavanlar imzalanabilir. Metal tavandan bir bölüm, mimarlar tasarım konseyinde ilk sırada yer aldı. Bu sistemde, akslar arasında ve dikey olarak farklı boyutlar üretmek mümkündür. Diğer asma tavan sistemlerinin imkânsız olduğu ve alan miktarını azaltmadığı yerlerde de kullanılabilir. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ahşap tabanlı panellerde kullanılabilir. Bu yerel olarak bir gölgelik şeklinde yapılabilir.

Baffle asma tavan modelleri ve Baffle tavan işçilik fiyatları

Baffle asma tavan, doğrusal tavan sistemlerinden biridir. Kullanılmış paneller alüminyum ve galvanizli tiplerde mevcuttur.

Standart baffle asma tavan

Ahşap desenli baffle asma tavan paneli

Ahşap asma tavan modelleri de mevcuttur. Tüm bu modeller için metrekare belirterek fiyat isteyebilirsiniz. Bu sistemler alışveriş merkezlerinden yeraltı treni istasyonlarına kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Tavan bölme duvarlarının fiyatları metreye göre değişir. Geniş alanlar için özel indirim talep edebilirsiniz.

Alanınıza Baffle Tavan Dâhil Etmenin 6 Faydası

Baffle asma tavan faydaları sonsuzdur, ancak hiç kimse bu kadar çok farklı alan için çalışabileceklerini gerçekten düşünmeyi bırakmaz. Aşağıda, baffle tavanların size yardımcı olabileceği altı yöntem listelenmiştir.

1. İyi akustiğin kendisi faydalar yaratır:

  • Gürültü azaltma
  • Daha az dikkat dağıtıcı, daha fazla üretim
  • Yaptığınız hataları azaltın çünkü duyabilir ve dikkat edebilirsiniz
  • Büyük, açık alanlar daha cana yakın hale gelir (yoğun bir restoran gibi)

2. Bunları alanınıza dâhil etmek için çok fazla yenileme yapılmamalıdır

Alanınızda bir atmosfer yaratacak bir şey istiyorsunuz, ancak baştan aşağı her şeyi tamamen parçalamak ve yeniden çalışmak istemiyor musunuz? Baffle tavanlar, alanınızın tamamen yeniden düzenlenmesini gerektirmez - neredeyse her şeyle çalışırlar. Mevcut herhangi bir tavan olabilir: T-çubuk, beton levha, çelik döşeme veya ağ kirişleri.

3. Uygun maliyetli

Bu modern açık tavan görünümünü deniyorsanız; bir dezavantajı, gözle görülür şekilde çekici hale getirilmesi gerekliliğidir. Bu eski tavan döşemelerinin arkasına saklanan şeyi düzeltmek ve eli yüzü düzgün kılmak büyük bir maliyet olabilir. Baffle tavan bu maliyeti düşürür; Bu boruları ve telleri modern ve ferah göstermeye çalışmak için büyük miktarda para harcamak yerine, bölmeler istediğiniz görünüme sahip olacak ancak maliyeti daha düşük olacaktır.

4. Görsel olarak çekici - çekici alan

Dünya, biz ilerledikçe görseller üzerinde büyüyor. İnsanların istediklerine sahip olduğunuza inanmaları için güncel olmanız gerekir. Hiç bir restoranın önünden geçip içeriye bakıp, "Orada asla yemek yemem" diye düşündünüz mü, çünkü içerideki görünüşünü beğenmediniz mi? Bu sadece restoranlar için değil her yerde işe yarar. Görünüşünden hoşlanmıyorsanız, bir yere girme veya oradan bir şeyler satın alma kararınızı etkileyebilir. Günümüz dünyasında çekici bir alan yaratmak, kim olduğunuz ve neyi başarmaya çalıştığınız hakkında çok şey söylüyor. Atmosferik tasarım hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

5. Uzayda bir vibe yaratmak

Önemli bir faktör, alanınızda bir 'his' veya 'vibe' yaratmak ve bunun olumlu olmasını sağlamaktır. Hayatın olmadığı bir alanda çevrelenmek istemezsiniz ve saat 1999'da durmuş gibi görünür. Görsel olarak çekici yönüne bağlı olarak (yukarıda bahsedilmiştir), insanlar iyi görünen bir yerde olduklarında daha mutlu olurlar. İçinde bulunduğunuz ortamın ruh haliniz üzerinde çok fazla etkisi var. Neden kimsenin mutlu olamayacağı bir alan yaratalım?

6. Özel bir alanı vurgulayın - ona 'kendi' alanını verin

Baffle tavan, başka türlü göründüğü gibi büyük bir alanda kaybolacak belirli noktaya dikkat çekebilir. Çevresi tarafından tüketilmek yerine tek başına öne çıkmasını sağlamak. Bu, büyük bir marketin içindeki bir kafe olabilir; Birdenbire tek başına duran ve belirli bir benzersizlik düzeyi getiren bir 'oda' gibi hissedilir.

Herkesin 'çekici' bulduğu şey için kendi ideali vardır, ancak dünya ilerledikçe insanlar mutluluk, pozitiflik ve büyümeyi teşvik eden modern alanlara daha fazla ilgi duymaya başlar. Baffle asma tavan, alanınıza konsantrasyonu, görselleri ve ruh halini artırabilecek modern bir hava katmanıza yardımcı olur.

Baffle asma tavan

Ofisler, üniversiteler, spor salonları, alışveriş merkezleri, bankalar, spor salonları, konferans salonları, endüstriyel tesisler, oteller, davet odaları, hastane tavanları, bölmeli asma tavanlar gibi birçok alanda. Kavramsal görünüm istenilen tavana uygulanabilir.

Bu sistemler pratik kullanımları nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Görsel olarak üstün ve ekonomik bir üründür.

Akustik: Duyduğun 3 Efsane... Yakalandı!

Herkesin akustik konusunda kendi görüşü vardır, ancak çoğu akustiğin sadece stüdyolarda değil, birçok alanda gerekli olduğunun farkında değildir. Aşağıda, gürültü sorunlarınıza bir çözüm de dâhil olmak üzere akustikle ilgili sizin için bozulmuş 3 efsane bulunmaktadır.

1. Geniş alanlar, akustik olmasa bile konuşma mahremiyetinizi sağlayacaktır.

Dışarıda geniş, düz ve açık bir alanda, sesinizin taşıyacağını bilirsiniz. İç mekânlarda da tamamen aynı, çünkü dört tarafta duvarlar olması ve odanın geniş olması, sesinizin yalnızca doğrudan konuştuğunuz kişi tarafından duyulacağı anlamına gelmez. Birdenbire, çevredeki herkes konuşmanızı dinliyor ve zihinsel olarak konuşmanıza verilen yanıtları hesaplıyor. "Bunu asla yapmam" düşüncenizi biliyorum, ama gerçekten, bugün en az bir kez kendimize karşı dürüst olalım.

2. Cam duvarlar her şeyi düzeltecek.

Cam duvarlar görseller için harikadır; o kadar da iyi olmadıkları bir şey, bir odadaki akustiktir. Aradaki tüm gürültüyü pratik olarak kesmek için çalışabilirler, ses sadece camdan sekerek çevreleyen alanda daha fazla gürültü yaratır. Bir odadaki akustiği iyileştirmenin yollarını ararken, çözümünüzün ses geçirmez değil, ses emici olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

3. Alanınıza akustik bir çözüm eklemenin maliyeti korkunç olacaktır.

Evet, bir çözüm alanınıza eklemeniz için paraya mal olacak, ancak düşündüğünüzden daha az ve çok daha kolay olabilir.

Alanınıza akustik bir çözüm eklemek, gürültüyü azaltmak için çok şey yapabilir ve hatta telefon görüşmesi yapmayı kolaylaştırabilir.

Akustik baffle tavanlar: Maliyeti düşüktür ve bir odanın estetiğine katkıda bulunurlar, aynı zamanda ses emicidirler ve her türlü iç mekân ortamında iyi çalışırlar. İçinde çalışmak için alanınızı tamamen yeniden şekillendirmenize gerek yok.

Baffle tavan fiyatları

Metalik görünümlü baffle asma tavan fiyatları. Tavan için fiyat teklifi formunu bölümlerle birlikte doldurun veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayın. Asma tavan için fiyat sayısını belirterek fiyat talep edebilirsiniz. Genel malzeme için fiyat bilgisi almak üzere İstanbul ve Türkiye içine kurulum dâhil.

BAFFLE ASMA TAVAN MODELLERİ

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.