Baffle Tavan nedir?

Baffle Tavan Nedir

Baffle tavanları, bir oda içerisinde atmosfer oluşturmak için idealdir. Bu açık tavan konstrüksiyonları, yukarıdaki plenum alanına ve beton tavana bakmaktadır. Özellikle, akustik sese özgü bir tasarım veya iyileştirmenin gerekli olduğu beton tavanlara düzeltici montaj için uygundurlar. Ses bölmesi, havadan gelen sesin gücünü (seviyesini) azaltan bir yapı veya cihazdır. Ses perdeleri, gürültü kirliliğini azaltmak ve yankılanan sesler için idealdir. Perdeler konser salonlarının, tiyatroların, konferans salonlarının ve ses kalitesinin önemli olduğu diğer alanların akustiğini geliştirmek için kullanılabilir.

Baffle Tavan Değişimleri

Çeşitli bölme tavan tasarımları mevcuttur - Tavanın açıklığı bölme boyutu seçimine bağlıdır. Farklı Baffle tavan düzenlemelerinin akustik üzerinde daha büyük bir etkisi vardır, bu da ses azaltmanın bir zorunluluk olduğu önemli bir husustur.
Baffle asma tavan malzemeleri

Baffle Tavanlarda Akustik

Dek-Mar inşaat dekorasyon Baffle Tavan ürün yelpazesi, gerekli akustik performansa bağlı olarak çok çeşitli farklı özelliklerde mevcuttur.

Akustik Neden Önemlidir?

Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor genel refahımıza katkıda bulunur. Düşük akustik performans, sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebilir. Dek-Mar Mimari yüksek performanslı akustik tavan ürünleri yelpazesi, estetik açıdan hoş bir ortam yaratırken olağanüstü akustik performans ve konfor sunar.
Baffle Tavan Renkleri
Baffle tavanlarımız herhangi bir RAL renginde kaplanabilir. Bu tek renklere ek olarak, birkaç özel metalik renk, ahşap tonları ve krom kaplama mümkündür. Özel renk eşleştirme istek üzerine mevcuttur.
Ahşpa desenli baffle asma tavan

Baffle Tavan Kalitesi

Baffle Tavan larda Kaliteye odaklanmamız, en yüksek üretim süreci, malzeme, makine ve son ürün standardı sağlar. Dek-Mar ürünlerinin üstün dayanıklılığı, ürünün kullanım ömrü boyunca daha düşük maliyetlere dönüşür.
Baffle asma tavan m2 fiyatları

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.