Baffle Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle tavan sistemi, herhangi bir alana benzersiz tasarım öğesi sunar ve tüm odaya monte edilmiş olsun ya da sadece bir aksan görevi görüyorsa çarpıcı bir ektir. Hem stil hem de aralık özelleştirilebilir ve sistem dikey veya kavisli yüzeylere de kurulabilir. Baffle tavan panelleri erişilebilirlik için kolayca takılabilir ve çıkarılabilir.

Baffle tavan, yüksek ses emilimi için uygulama ve tasarımda önemli olasılıklardır. Yüksek kaliteli ses emilimi sağlama yeteneğine sahip bir yıldız gibi parlayan bölme tavanı, metal tavan sisteminin, oda görünümünün cazibesine sahip olan ayrılmaz bir parçasıdır.

Kolay erişilebilir ve uygulama ve tasarımda önemli olasılıklara sahip olan Baffle tavan, mükemmel ses kontrol sistemine sahip olmak için mükemmel bir seçenektir. Yüksek emilim sistemi vermek için diğer muadillerine üstünlük sağlayan akustik pazarında özel bir yer kurmayı başarmıştır. Baffle tavan kariyeri ve süspansiyon sistemi, verimli çalışma için mükemmel bir destek sağlar. Verimlilik şirket ofisine uygulanabilirliğini, nakliye bölümleri perakende alanlarını güçlendirir.

Baffle Tavan Özellikler ve faydalar

  • Panellerde cıvatalı açık tavan tasarımı,
  • Herhangi bir iç mekân için benzersiz kesintisiz görünüm
  • Dikey ve kavisli yüzeylere monte edilebilir
  • Panel aralıkları ve uçları tavan ve duvar eğriliklerine uyacak şekilde değiştirilebilir
  • Cıvatalı braket panelleri güvenli bir şekilde yerinde tutar ve aşağıdakiler için kolayca çıkarılabilir:
  • Özelleştirilmiş bir efekt elde etmek için çok çeşitli renkler ve ahşap tonları
  • Bireysel değiştirilebilir paneller

Baffle tavan sistemi, herhangi bir ve tüm bir yere kurulup kurulmadığı oda ya da sadece bir aksan olarak hizmet vermektedir. Hem stil hem de aralık özelleştirilebilir sistem dikey veya kavisli yüzeylere de kurulabilir. Baffle tavan panelleri kolayca takılabilir ve çıkarılabilir: ulaşılabilirlik

Sert yüzeylerden gelen ses yankılanmasını kontrol etmek için ideal olan bu baffle tavan ticari ve endüstriyel alanlarda oldukça kullanışlıdır.

Farklı boyutlarda ve şekilde yüksek performanslı akustik asma bölmeler çeşitleri. Baffle Tavan, birçok farklı alan ve uygulamalar için faydalıdır. Baffle Tavan, gürültü azaltma sorunlarının en zorunu çözmek için performansı yüksek NRC Ratings ve paranın karşılığını bir araya getirir.

Tavanda bulunan bafflelar, yankı ve sesin azalması için en etkili yöntemlerden biridir, çünkü bölmenin her iki tarafı odaya maruz kalır. İç ve dış mekan uygulamaları için bir çok çeşit ve kaplama vardır. Bu saptırma tavanları, 60 mikron toz boya ile farklı renk seçenekleri ile Galvanizli Demir ve Alüminyum olarak temin edilebilir. Tüm ses ve saptırma plakaları, tavandan dikey olarak yada yatay olarak asılmak için kulanılan askı sistemi ile donatılmıştır. Bu baffle tavan hafiftir ve tavana yük getirmez.

baffle tavan m2 fiyatları

alüminyum baffle asma tavan

baffle asma tavan fiyat

baffle asma tavan detayı

ahşap baffle asma tavan fiyatları

baffle asma tavan

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.