Baffle Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle tavan ürünleri, asma akustik tavan sistemlerine görsel olarak çekici bir alternatif olarak açıkta kalan alt yüzey alanları için idealdir. Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd' de üretilen baffle tavan sistemleri çeşitli renk, boyut ve şekillerde mevcuttur. Metal baffle panelleri, gerçekten göze çarpan görsel bir görüntü oluşturacak şekilde farklı yüksekliklerde monte edilebilir.

Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd, baffle tavan yelpazesi, kesintisiz kesintisiz çalışmalar oluşturmak için doğrusal görünümlü bir akustik bölme sistemi veya ayrı modüller olarak belirtilebilir. Baffle tavan sistemleri, şartname hazırlayıcılara alternatif bir tasarım seçeneği oluşturmak için dalga şeklinde de tedarik edilebilir. Baffle tavan ürünlerinin tamamı, bölmelerin çift yüzlü olması nedeniyle üstün akustik performans sunar.

Akustik baffle tavan kurulumu, hizmetlere tam erişim sağlar. Bu tür bölmeler, açık, açık iç mekanlar için ideal bir seçenektir ve binanın termal kütle soğutma tasarımı ile entegre edilebilir. Dek-Mar, Baffle tavan serisinin tamamı tüm RAL Renklerinde mevcuttur. Ürünler metalden üretildiği için minimum 25 yıl ürün ömrü beklentisine sahiptir.

Baffle tavan sistemi, herhangi bir alana benzersiz tasarım öğesi sunar ve tüm odaya monte edilmiş olsun ya da sadece bir aksan görevi görüyorsa çarpıcı bir ektir. Hem stil hem de aralık özelleştirilebilir ve sistem dikey veya kavisli yüzeylere de kurulabilir. Baffle tavan panelleri erişilebilirlik için kolayca takılabilir ve çıkarılabilir.

Baffle tavan her odadan eniyi şekilde yararlanmanızı sağlayan çekici, ancak işlevsel tasarımlara eskimeyen alanlara benzersiz çözüm sunar. Akustik olarak optimize edilmiş ve bir taşıyıcı kanalına tutturulmuş baffle tavanlar ve aydınlatma ses emilimi ögeler uygulanabilir. Geniş bir alan yelpazesinin müşterilerin stlistik perspektiflerine uyacak şekilde hem düz hemde delikli tasarımlarda sunulan baffle tavan kişinin beğenisine göre değiştirilebilen modern mimari atmosfer oluşturur.

Tasarıma dahil edilen doğru aydınlatma ile, baffle asma tavan açık tavan daha şık ve çağdaş hale getirilebilir.

Baffle tavan, yüksek ses emilimi için uygulama ve tasarımda önemli olasılıklardır. Yüksek kaliteli ses emilimi sağlama yeteneğine sahip bir yıldız gibi parlayan bölme tavanı, metal tavan sisteminin, oda görünümünün cazibesine sahip olan ayrılmaz bir parçasıdır.

Alüminyum baffle tavan

Alüminyum baffle tavan metal asma aksesuarları kullanın

Açık bir tasarım olan tavanı süslemek için örgü, bu

Tasarım, tavanı klima ve yangın tüpü ile yapar

Koruma ve diğer tüpler ve elektrik bakım çok

Kullanışlı. Izgara tavan farklı katmanları var, güçlü stereoskopik

İzlenim, oda daha derin ve daha geniş gibi görünüyor

Uzay, zor olan geleneksel duruma veda ediyor

Piyasada sektördeki insanlar arasında çok popüler.

Ek olarak, açık alanı insanların boşluk duygusunu arttırır,

Tavan baskısını azaltmak için iyi bir vizyon olabilir

İnsanlar. Havalandırma ve yangın sprinkler sistemini birleştirdi, böylece

Genel görsel etki daha iyidir.

Alüminyum u-büküm profil baffle tavan sistemleri

Açık ve parlak açısal çizgiler, roman ve benzersiz ile geniş açıklık, güçlü üç boyutlu anlamda geçirgen, güçlü bir yönlü karakteristik ile bariyer tavan sistemleri. Dekore edilmiş bir alanın görsel yüksekliğini, farklı renklerin bir araya getirilmesini, farklı süspansiyon yüksekliklerine, farklı aydınlatma performansının tanıtımına, her birinin yararına, parlak, zarif, moda, uyumlu ve güzel dekoratif tarzı. Rüzgâr geçirmez kelepçelerin montaj yapısı ile, dış mekân dekorasyonunun uygulanması daha canlı bir performansla etkili bir şekilde rüzgâr geçirmez olabilir. Geçirgen kurulum yöntemi, montajda ve montajda basit ve hızlı.

Uygulama:

Havaalanı terminal binaları, metro istasyonları, bankalar, sergi merkezleri, ofis binaları, büyük AVM merkezlerinin kamusal alanları vb.

Baffle Tavan

Kolay erişilebilir ve uygulama ve tasarımda önemli olasılıklara sahip olan Baffle tavan, mükemmel ses kontrol sistemine sahip olmak için mükemmel bir seçenektir. Yüksek emilim sistemi vermek için diğer muadillerine üstünlük sağlayan akustik pazarında özel bir yer kurmayı başarmıştır. Baffle tavan kariyeri ve süspansiyon sistemi, verimli çalışma için mükemmel bir destek sağlar. Verimlilik şirket ofisine uygulanabilirliğini, nakliye bölümleri perakende alanlarını güçlendirir.

Baffle tavan, sürüklenen gürültü ve yankı gibi istenmeyen akustik sorunları etkili bir şekilde kontrol eder. Sınıflar gibi ortamlarda özellikle önemli olabilecek konuşma anlaşılırlığını geliştirmeye yardımcı olabilirler ve TSE gereksinimleri ve diğer uluslararası çerçevelerde karşılamaya yardımcı olabilirler. Baffle tavan bölmelerimiz metal ve ahşap olarak mevcuttur ve bir dizi farklı akustik çözüm sunar.

Dek-Mar İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic. Ltd, herhangi bir ticari ortama ve kamusal alanlara, eğitim binalarına ve daha fazlasına uygun ısmarlama bir bölme tavan yelpazesi oluşturmak için baffle tavan ve diğer ürünleri tasarlar ve üretir.

Farklı seviyelerde akustik ve görsel efekt vermek için çok çeşitli renk ve yüzeylerin yanı sıra farklı doku türlerinde baffle tavan ürünleri üretebiliyoruz. Daha geniş ve daha dar düzenlemeler, bölmelerin nasıl çalıştığı ve alanda ürettikleri etki üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Baffle Tavan Özellikler ve faydaları

  • Panellerde cıvatalı açık tavan tasarımı,
  • Herhangi bir iç mekân için benzersiz kesintisiz görünüm
  • Dikey ve kavisli yüzeylere monte edilebilir
  • Panel aralıkları ve uçları tavan ve duvar eğriliklerine uyacak şekilde değiştirilebilir
  • Cıvatalı braket panelleri güvenli bir şekilde yerinde tutar ve aşağıdakiler için kolayca çıkarılabilir:
  • Özelleştirilmiş bir efekt elde etmek için çok çeşitli renkler ve ahşap tonları
  • Bireysel değiştirilebilir paneller

Baffle Asma Tavan

Baffle tavan sistemi, herhangi bir ve tüm bir yere kurulup kurulmadığı oda ya da sadece bir aksan olarak hizmet vermektedir. Hem stil hem de aralık özelleştirilebilir sistem dikey veya kavisli yüzeylere de kurulabilir. Baffle tavan panelleri kolayca takılabilir ve çıkarılabilir: ulaşılabilirlik

Sert yüzeylerden gelen ses yankılanmasını kontrol etmek için ideal olan bu baffle tavan ticari ve endüstriyel alanlarda oldukça kullanışlıdır.

Farklı boyutlarda ve şekilde yüksek performanslı akustik asma bölmeler çeşitleri. Baffle Tavan, birçok farklı alan ve uygulamalar için faydalıdır. Baffle Tavan, gürültü azaltma sorunlarının en zorunu çözmek için performansı yüksek NRC Ratings ve paranın karşılığını bir araya getirir.

Baffle Tavan

Tavanda bulunan baffle tavan panelleri, yankı ve sesin azalması için en etkili yöntemlerden biridir, çünkü bölmenin her iki tarafı odaya maruz kalır. İç ve dış mekan uygulamaları için bir çok çeşit ve kaplama vardır. Bu saptırma tavanları, 60 mikron toz boya ile farklı renk seçenekleri ile Galvanizli Demir ve Alüminyum olarak temin edilebilir. Tüm ses ve saptırma plakaları, tavandan dikey olarak yada yatay olarak asılmak için kulanılan askı sistemi ile donatılmıştır. Bu baffle tavan hafiftir ve tavana yük getirmez.

Baffle Akustik Tavan Sistemleri- Ürün Seçimi

Tasarım açısından konuştuğumuzda, Baffle Tavan sistemleri doğrusal bir açık tavan ile farklı bir desen sunar. Ancak, montajı kolaydır ve bakım için tavana kolay erişim sağlar. Baffle Tavan, özelleştirilebilir Baffle Tavan sistemleri sunar ve özel proje gereksinimlerine uyacak şekilde istenen şekil ve boyutlar verilebilir. Bir oda alanı içinde atmosfer yaratmayı planladığınızda Baffle tavanlarımız mükemmel seçiminiz olacaktır. Bu açık tavan sistemleri, yukarıdaki beton tavana bir görünüm sağlar. Özellikle belirli bir tasarımın veya akustik bir ortam yaratmanın gerekli olduğu beton tavanlara iyileştirici kurulum için inşa edilirler. Bir ses bölmesi, havadan yayılan ses seviyesini kontrol etmek için mükemmel bir cihazdır. Ses bölmeleri, gürültü kirliliğini ve yankılanan sesi azaltır. Bölmelerin montajı konser salonlarının, konferans salonlarının, tiyatroların ve ses kalitesinin önemli olduğu diğer alanların akustiğini iyileştirmek için yapılabilir.

Akustik Tavanın Değeri

Sesin arkasındaki bilgi ve bilim ve akustiğin önemi, bundan gerçekten yararlanabilecek çok sayıda endüstride tanınmadı. Mimari geliştiriciler ve tasarımcılar, bir ortamın akustiğini ve baffle tavan sistemlerinin kullanımının sahip olabileceği etkileri iyileştirme söz konusu olduğunda sıklıkla daha fazla seçeneği düşünmektedir.

Modern işyerinde iyi bir ses yalıtım sistemine sahip olmanın önemi günümüzün ihtiyacı haline geldi. Bu tür tavan sistemleri, sesi etkili bir şekilde kontrol edecek şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir ortamın akustiğini kontrol etmenin çeşitli yolları olsa da en işlevsel seçeneklerden biri profesyonelce tasarlanmış bölme tavan sistemini kullanmaktır.

Sanatsal tavan tasarımına ve mükemmel ses emilimine sahip bir oda, ferahlatıcı bir ortam sağlar. Büyük ofis alanları genellikle sesin nasıl ilerlediğini yönetmek ister. Akustik tavanlar, sesin aktarımı için bir yastık veya güçlendirici olarak hareket ederek hareketi kontrol edebilir. Gürültü seviyelerini düşürmede, bölme tavan sistemlerimiz bir alandaki sesin doğasını uyarlamaya yardımcı olabilir.

Dek-Mar, Baffle Tavan serileri gerekli akustik performansa bağlı olarak geniş bir tasarım yelpazesinde ve farklı özelliklerde mevcuttur.

Benzersiz Baffle Tavan Sistemleri Koleksiyonu

Envanterimizde çeşitli Baffle Tavan tasarımlarını taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tavanın yapısı ve açıklığı bölme boyutu seçimine bağlıdır. Farklı Baffle Tavan düzenlemelerinin akustik üzerinde etkisi vardır, bu da ses azaltmanın zorunlu olduğu önemli hususlardan biridir.

Kaliteye odaklanmamız, Dek-Mar' da en yüksek tavan sistemleri standardını elde etmenizi sağlar. Üretim süreçleri, malzeme ve bitmiş ürün burada alabileceğiniz en iyisidir. Ürünlerimizin üstün dayanıklılığı, ürünün kullanım ömrü boyunca maliyetleri düşürür.

Tüm Baffle akustik tavan sistemlerimiz yangına yüksek tepki sınıfına sahiptir. Kurulumdan sonra gönül rahatlığına sahip olabileceğiniz bir şey. Ayrıca mineral yün gibi akustik kaplamalarla donatılmış bu tavan sistemleri ses korumasına önemli ölçüde katkıda bulunur.

Baffle Tavan Sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın ve konuşun. İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve şimdiye kadarki en iyi çözümü bulalım!

BAFFLE ASMA TAVAN MODELLERİ

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.