Banyo Asma Tavan

Kalıp ve Küf Direnci

Evinizin bulunduğu yerlerde küf ve küf nemin bulunduğu yerlerde görünebilir ve havalandırma sınırlıdır. Bodrum katları ve banyolar küf ve küf oluşumuna özellikle duyarlıdır. Özel olarak işlenmiş neme karşı dayanıklı tavanlar sadece küf ve küf oluşumunu engellemekle kalmaz, aynı zamanda işlenmiş yüzey üzerinde küf, koku ve lekeye neden olan bakterilerin büyümesini de engelleyebilir.

30x30 metal asma tavan fiyatları

Hasarlı veya lekeli bir tavandan daha kötü olan tek bir şey var: sarkık, hasarlı veya lekeli bir asma tavan. Yüksek nemli bölgelerde, düz kalacak bir neme dayanıklı tavan karosu seçmek önemlidir. Bazı tavanlar iklim kontrollü olmayan veya yüksek nem alanlarında güvenlidir, yani ortak bodrum koşullarına ayak uydururlar.

Banyo fanları, küf ve çürümeyi önleyen sıcak ve nemli havayı tahliye etmek için banyolarda gereklidir. Bazı banyolarda alçıpan tavanlar yerine asma tavanlar vardır. Asma tavanlar aslında bir banyo fanının kurulumunu kolaylaştırır, çünkü fanı monte etmek ve kanal sistemini çalıştırmak için çeşitli tavan panellerini kaldırabilirsiniz. Alçıpan tavanlı banyolarda, bir sürü iş yapmak için bir çatı katına çıkmanız gerekiyor ve bazı tavanlar alan için sıkışık olabilir.

30x30 banyo asma tavan, alüminyum banyo tavan

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.