Banyo Aydınlatma Tasarımınız için Mükemmel Fikirler

Banyonuza bahis fikirleri yerleştirdikten sonra ne yaparsınız? Tabii ki, aydınlatma fikirleriyle uğraşmak zorundasınız. Banyo tasarımı yaparken, duvar boyası için doğru renk seçeneğine sahip olmak yeterli değildir. Gündüz ve gece aydınlatması iyi düşünülmelidir. Gündüz aydınlatmasında, havalandırmadan gelen doğal ışıklandırmalarla ilgilenebilirsiniz. Ancak, gece aydınlatması için dekoratif lambalarla da ilgilenmelisiniz. Bu şansta, banyo aydınlatma tasarımı için önerilen bazı lamba armatürünü vermek istiyoruz. Bu Bilgi çok önemlidir, bu nedenle ayrıntılı olarak bilmeniz gerekir.

Öncelikle, aynanın yanı sıra aydınlatma ile de ilgilenmelisiniz. İyi bir banyo dekorunda, ayna uygulamasını iyi durumda ve doğru konumda eklemelisiniz. Ayna uygulamasıyla ilgilendikten sonra, lamba uygulamasına gelmelisiniz. Aynanın yanına yerleştirin. Burada dekoratif amaçlarla ilgilenmelisiniz. Bu yüzden dekoratif görünümdeki lambayı seçin. Bazı mağazalardaki lambaların koleksiyonunu kontrol etmek için zamanınız yoksa, çevrimiçi mağazalardan dekoratif lambalar alabilirsiniz. Banyolarınızı farklı görünecek şekilde benzersiz şekillerde seçin. Banyo aydınlatma tasarım seçiminde hatırlanması gereken ilk nokta budur.

Banyoda büyük ayna uygulamanız var mı? Bunu yaparsanız, yatay aydınlatma pozisyonunu makyaj masası ile birleştirerek kullanmak iyi bir fikirdir. İlk öneriden farklı. İlk fikrinde, lambaları aynanın yanına yerleştirmelisiniz. Ancak, burada, ayna uygulamasının tersine lambalar takmanız gerekir. Her iki tavsiye de farklı. Bu yatay aydınlatma armatürü, büyük ayna uygulaması olan büyük bir banyo içindir. Eğer geniş bir banyonuz varsa, fikre izin verilir. Ancak, küçük banyo dekoru için, banyo aydınlatma tasarımıyla daha az dekoratif olarak ilgilenmelisiniz.

Yukarıdaki banyo aydınlatma tasarımında her iki fikir de iyi düşünülmelidir. Öncelikle ilk defa ayna uygulaması hakkında düşünmelisiniz. Daha sonra, aydınlatma hakkında düşünmek daha sonra yapılabilir. Dekoratif lambaları seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir şey var. Bütçe iyi yönetilmelidir. Dekoratif lambalar çok pahalı olacak. Bu nedenle, banyo dekorasyonu için bütçenin iyi ayarlandığından emin olun. Daha sonra, banyodaki diğer dekorasyon işleri ile uğraşabilirsiniz. Banyo aydınlatma tasarımı odanızın dekoratif görünmesini sağlayacaktır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.