Banyo plastik asma tavan

Banyo plastik asma tavan

Her dairede sahibi onarımı tamamlamak için mümkün olduğunca çabuk istiyor. Banyo da PVC panellerin montajı hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirecek tavan kaplama. Buna ek olarak, bu malzemenin montajı basittir, bu yüzden herhangi bir sorun olmadan kendi elleriyle yapabilirsiniz. Plastik paneller ana avantajları başlaması için bakalım.

Neden tavan her şey PVC paneller kullanmak mı?

Banyo PVC paneller bir dizi var liyakat. Her şeyden önce, yüklemek kolaydır: tavan kaplamaları için her şeyi herhangi bir özel beceri gerektirmez. Buna ek olarak, malzeme farklı ekonomiklik ve kapsama en iyi türü için renklerin çeşittir.

Diğer bir avantajı- plastik paneli Yüksek nem korkuyor. Bir bez nemlendirilmiş yüzeye sahip silin periyodik yeterli: Onlar dikkat çekmek için kolay oldu. Paneller, onlara yerleşik ışıkları monte edelim.

Bazı dezavantajları ile karakterize Aynı zamanda tavan kaplamaları at. Örneğin, gerektiğinde çerçevenin düzenleme yapmak ve bu odanın birkaç santimetre yüksekliğe alacaktır.

Plastik paneller Özellikleri "Parlak Beyaz"

Banyo PVC panellerin bu tür tavana yerinde olacaktır oda temizliği. Bugün, yapı malzemeleri pazarında, pek çok üretici ürünlerini sergiledi. Malzeme şiddetle parlar. Onun sayesinde, küçük ölçekli oda daha geniş görünüyor ve onlara ışık seviyesi artar. Gerçek sınır itme işe yaramaz rağmen, görsel odanın yüksekliğini artırmak mümkün olacaktır.

Bugün, beyaz birçok gölgeler vardır ve farklı üreticilerin ürünleri farklı olabilir. Yani bina depolarının bir tur atın ve sizin için kaplama doğru tavan seçebilirsiniz. Panellerin montajı bazıları diyagonal ayarlanır, birlikte veya karşısında yapılır. Sen hurda bir az sayıda yöntemi kullanabilirsiniz. Bunun için banyonuzun boyutunu hesap ve komplikasyonsuz hesaplamalar yapmak.

Plastik paneller takılması

Binaların banyo panelleri PVC fotoğraf

banyo plastik asma tavan modelleri, banyo plastik asma tavan fiyatları

Bu karkas ve konsolidasyon üretimi için içerir Onu malzemeyi terbiye. Montaj Tipi ölçüde çerçeve türüne bağlı olacaktır. Bu nedenle, ahşap çıtalar yapımında çürüyen ahşap korur emdirme ile muamele edilebilir. Bu durumda, dikkatsiz komşular musluk kapatmak unutacak ve sel olacağı korkusu gerekmez. Çerçevenin üretimi için bir başka popüler malzeme- galvaniz profil.

Ahşap bir yapı panelleri düzeltmek içinsen ağaç vidaları veya basit mobilya zımba kullanabilirsiniz. Son araçları sayesinde, çok daha hızlı iş yapabilirsiniz. Bize detaylı bir tahta sandık polivinil klorür panelleri güvence özelliklerini ele alalım.

İlk olarak, bina düzeyini kullanmak ve Banyo temizliği tavan yüzeyinin düzgünlüğü belirler. Sonraki PVC paneller güvenliğini sağlamak için kullanılacak duvar yüzeyinin yüksekliği, bir iz uygulayın. Ahşap çıtalar ile odanın çevre güvenliğini kendi kalınlığı 25 mm yeterli olacaktır. Bir sonraki adım, bir buçuk metre çapraz raylar aracılığıyla çerçeveyi tamir etmektir. Birlikte plastik paneller geleceği ile, bir dik açı oluşturmalıdır. Odanın çevresi plastik panellerin kurulumu başlayacaktır montaj aparatı, ayarlanmış birlikte.

Eğer spot yüklemeniz gerekiyorsa Daha sonra metal veya uygun büyüklükte kereste basit bir taç kullanın. Plastik paneller kullanılarak banyoda tavan yüzeyi bitirme görülebileceği gibi büyük bir anlaşma değil. Hatta yeni başlayanlar işin yürütülmesi ile başa çıkabilir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.